Kdy to mistr přehnal

upraveno 10. listopadu 2010 v Akce a hlasování
Které scény vám připadají v Písni nevěrohodné? Určitě jste si možná někdy řekli "tak to už je moc". Ohnul to GRRM někdy přes koleno? Neříkejte, že ne. Nebo ne?
1679111216

Komentáře

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 27. ledna 2012
    Ani Varys ani Illirio nejsou takový hlupáci že by považovali za reálné dobýt sedm království Dothraky. Navíc museli vědět že i kdyby plán s draky vyšel, bude trvat roky než vyrostou navíc kdyby bylo 7 království jednotných dozvěděli by se o dracích a zabili je i s Daenerys.
  • upraveno 27. ledna 2012
  • upraveno 27. ledna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. ledna 2012
    Robert byl ovšem lepší voják :)
    Lannisterům nejspíš stačilo jen samotný uvažování o tom. Robert by jí minimálně nepohrdnul coby milenkou a i to už by pro lannisterskou hrdost bylo nepřekousnutelný. Něco jinýho byly místní šťetky a nižší šlechta, ale taková milenka z řad jednoho z nejvýznačnějších rodů už byla nebezpečná dost.
  • upraveno 27. ledna 2012
    ovšem přistoupily by na to vědomí tyrellové ? že velice perspektivní potomek jejich rodu je coura bez jaýchkoli nároků ženatého krále ?
  • upraveno 27. ledna 2012
    Asi mi to uniklo, ale proč by se měl Robert chtít spojit s Tyrelly a udělat si úhlavního nepřítele z Lannisterů (ne že by byli nějací velcí "kámoši")? Příjde mi, že Robert byl v rámci možností spokojený - vládli za něho jiní (s malým j :-), nikomu nevadilo, že má poměr s polovinou království, pořádal turnaje, hony, atd. A to by se všechno změnilo.
  • upraveno 27. ledna 2012
    Pochybuji, že by se Tyrellové spokojili s milenkou. Nemanželských dětí má Robert plno a ani se k ním nehlásí. Takže zbývá vražda. A vzhledem k tomu, jak dopadl Joffrey na svatbě, tohle řešení není Tyrellům cizí.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. ledna 2012
    Myslím, že ne (i když milenka krále - míněno dlouhodopbá - bejvalo docela výsadní postavení), proto plán počítal s manželstvím.
    Co aktivovalo Lannistery (přesněji Tywina) byl strach o vliv. Pobočníkem krále se stal Stark, ač silně po Arrynově smrti Lannisterové očekávali, že jím bude Tywin, navíc hrozba konce manželství. Z Tywinova hlediska bych chápal i to, že chce mít přístup k moci přímo, nejen prostřednictvím nespolehlivý Cersei.
  • upraveno 28. ledna 2012
    Teď by mě jenom zajímalo, kdo z Lannisterů přežije, sázím na Tyriona a jeho harém v Casterlyově skále :D U ostatních je mi to celkem fuk (promiň Jaime, ale není to velký překvapení, že ne?).
  • upraveno 28. ledna 2012
    Doufám, že přežijí děti Tommen a Myrcella
  • upraveno 28. ledna 2012
    Chmur: To doufáš marně. Přinejmenším Tommen to má spočítaný. S matkou, která je stejně ambiciozní jako blbá, to nejspíš jinak nepůjde.
  • upraveno 28. ledna 2012
    Věřím, že mu pomůže jeho otec a strýc...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. ledna 2012
    Tommenovi ani Myrcelle nic zlýho nepřeju. Pomoc potřebovat ovšem budou. BTW už aby Tanec vyšel česky aby se člověk nemusel omezovat ve vyjádřeních...
  • upraveno 28. ledna 2012
    Však já jim taky nic špatnýho nepřeju, ale Martin očividně děti a teenagery nenávidí. Nešetřil jiný mlaďochy, takže ani tady nejspíš žádný milosrdenství neprojeví.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 10. února 2012
    Som zmätený. Čítam CoK, Dany je v Paláci prachu. Neumierajúci jej hovoria o tých troch koňoch/ohňoch/zradách. Nič o horách. A zrazu, keď si na to Dany vzpomínala tam pribudli aj Hory, ktorými má prejsť. Niečo mi ušlo? Mne sa zdá, že tie hory prv nespomínali...
  • upraveno 15. února 2012
    Je to jen u mě ?- po přečtení Tance s Draky v anglickem originalu (netvrdim ze jsem uplne vsemu rozumnel) se mi zdá že to Martin moc komplikuje, už tak je v tom celkem zmatek ale ted už vůbec nevím kde jsem, slibně rozjete linie se zadrhly a zdá se mi že se i vracíme v čase - ne tak že vypráví to co se stalo pohledem jiné pov to chápu ale jinak.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 15. února 2012
  • upraveno 16. února 2012
  • upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
    Já si myslim, že Penny prostě hloupější než on a to vadí nejednomu chlapoj, nejen Tyrionovi... A navíc, jak zmínil Chmur, asi prostě neni jeho typ a to se taky blbě mění..
    ;)
    U J.Conningtona jsem to jeho uvažování taky moc nechápal, asi už mu "to" vlezlo na mozek
    :-)))
  • upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
    Tak Tyrion k Penny měl spíš otcovský vztah, než že by jí vnímal jako ženu. Navíc svým chováním i vzhledem mu připomíná to, co na sobě a svém životě nenávidí.

    Na vztahu Danny k Jorahovi nic pokryteckého nevidím. Svůj odpor k otrokářství si vybudovala postupně, a Jorah byl celou dobu s ní, a po většinu času názorově při ní.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. července 2012
  • upraveno 30. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.