Trvalo mi to no... v podstatě minulý týden jsem to dočetl. Neměl jsem problém s Aj, ale spíše s tou délkou a rozvláčností.. Hodně krát jsem to odložil do doby než mne to znovu začne bavit. Podle mne měl vynechat určité Point of View (Quentyna, Victariona). Ale tak já vzhledem k tomu že rok před tím jsem četl všechny díly, tak jsem tím už dost přesycený. Univerzum mne stále baví těším se na Encyklopedii (doufám že vyjde brzy a s pořádnými ilustracemi) a na seriál, ale čtení (uff teď jsem si uvědomil že jsou ještě ty Hedge knight atd) si fakt asi nechám na Winds of Winter (Je tolik knížek co bych si chtěl přečíst a tak málo času :-) )
A s tím prologem taky souvisí teorie o dalším osudu jedné z postav, ale to nemá cenu vám (baltim, Montezuma3) psát, když jste ještě na začátku. Akorát by vám to zkazilo zážitek. Tak příště.... :-)
Amaroun: to si piš, že mě to setsakra baví :-) Miluju šťourání v celé písni... A koneckonců toto veledílo je k tomu přímo předurčeno. Martin často píše stylem, že nechává dost věcí nezodpovězených (nebo je zodpoví třeba o 1000 stránek dál, nebo o tři díly později :-))
Blatim: Počkat ty už třeba víš povahu Stínu co porodila Melisandra? :-) Princip? :-) Abych tak narazil na nějakou tu magickou věc. Určitě proč ne.. Pomocí toho že se do toho někdo díval přišlo spoustu objevů, které běžnému čtenáři unikají :-D
Komentáře
Abych tak narazil na nějakou tu magickou věc.
Určitě proč ne.. Pomocí toho že se do toho někdo díval přišlo spoustu objevů, které běžnému čtenáři unikají :-D