To by bolo, z mentora úhlavný nepriateľ... Mne sa zatiaľ Braavoskí asasíni páčia a som hrozne zvedavá na to, čo skrývajú. Myslím, že keby to bol ľadový jinoch, bolo by mi to veľmi veľmi ľúto. Ale zároveň by to mohol byť úžasný zvrat, tak by som sa s tým zmierila. Čo hovoríte na ich výcvikove metódy a Aryin vytrvalý postup?
@Dreamer Predstavil som si ťa pred nejakým Mužom bez tváre. ,,Žena, nechcela by si sa pridať k nášmu spolku vra... teda vykonávateľov Jeho vôle?" ,,Pche, to určite, do tej vašej nudnej bandy... To už radšej za septu!!!"
Komentáře
,,Žena, nechcela by si sa pridať k nášmu spolku vra... teda vykonávateľov Jeho vôle?"
,,Pche, to určite, do tej vašej nudnej bandy... To už radšej za septu!!!"