taky velmi pěkné shrnutí deckbuildingu, v některých věcech podobné jako to moje (opakování matka moudrosti) a v mnohém jiném přináší plno dalších a užitečných informací, zasloužíš si 1*
začala jsem to psát dříve než jsem si četla Tvoje :-) a pak jsem usoudila, že když už to mám napsáno, tak to mazat nebudu a trocha toho opakování se přežije :-) myslím, že (zvláště u těch obecnějších) věcí je dobře, když se sejde více názorů a vytvoří se cosi jako "volné pokračování". Začátečník/zájemce si pak (má-li k tomu dost sil) přečte různé přístupy, z každého si odnese něco a nakonec z toho utvoří svůj vlastní přístup :-)
nechtěl jsem to nějak kritizovat, jen chválím, čím toho tu bude víc tím to bdue lepší, taky se říká kolik lidí tolik názorů že, každý má rád něco jiného a něco nesnáší a taky to ve své verzi nezapomene zdůraznit, takže takhle to bude aspon objektivnější, zas tu ale vidět 10 návodů na deckbuilding by bylo docela opruz :)
Komentáře
navíc ty máš i obrázky a to je +