Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
11819212324394

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. listopadu 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. listopadu 2011
    Bollywoodská Sněhurka :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. listopadu 2011
    Já se na to tak těšila - podle obrázků jsem doufala, že to bude "obyčejná" krásná pohádka bez "hahaha momentů". Smůla :( Ale asi se na to stejně podívám kvůli kostýmům, které jsou prostě boží...
  • upraveno 16. listopadu 2011
    Náhodou to podle mě vypadá mile. :) Ale zase moje nejoblíbenější Disneyovka je Enchanted, takže v tomhle možná nejsem reprezentativní vzorka.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. listopadu 2011
    Enchanted je boží, ale udělat pohádku takhle vtipně nadnesenou je podle mě strašně těžké. Je tenká hranice mezi tím aby to bylo božské nebo neskutečně trapné...
  • upraveno 16. listopadu 2011
    To ano... a je pravda, že v Enchanted v podstatě všechno leží na Amy Adams. :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. listopadu 2011
  • upraveno 16. listopadu 2011
    Ta Sněhurka a lovec s Charlize Theron v roli královny se mi líbí, ale vážně se bojím toho, že budu fandit víc zlé královně než Sněhurce, vždyť není Sněhurka ani hezčí! :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. listopadu 2011
  • upraveno 16. listopadu 2011
    Brave mám v hledáčku už od prvního traileru, pěkné. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. listopadu 2011
    Na Brave se moc těším. Taky by se mi líbilo, kdyby do celovečerního filmu předělali SIntel, ale to bych musela nakoupit kapesníky :)))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. listopadu 2011
    Sintel jako celovečerák? To snad ani ne. Jako krátkometrážní animák je to dostačující. A na konci jsem také neměl daleko k slzám.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. listopadu 2011
    Já nemyslím, že by tenhle příběh roztáhli z 15-ti minut na 2 hodiny, ale něco na ten motiv se stejnou grafikou, páč ta byla boží. Já na konci regulérně řvala, jsem na filmy a knížky děsnej slaboch: brečím i u Dumba :)
  • upraveno 16. listopadu 2011
    Krisa: Proboha, to si ještě u GoT budeš muset přichystat krabici kapesníčků ;)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. listopadu 2011
    svoa00: na to jsem přichystaná - když jsme s Martinou dělaly maraton GoT, tak jsme u postele měly krabici kapesníků, mísu bonbonů, čaj a piva :)))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. listopadu 2011
    U filmů to je ještě v pohodě, ale když čtu nějakou knížku a u toho řvu, tak to si teprve lidi myslej, že jsem blázen (už se mi to stalo i v MHD).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. listopadu 2011
    Tak to se mi u knížek naštěstí stává jen výjimečně. Horší je to se smíchem. Čím víc se ho snažím tlumit, tím víc nedokážu přestat. Minulý týden se na mě v čekárně u doktora někteří dívali jako bych si spletla ordinaci, protože psychiatrie je někde jinde.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 16. listopadu 2011
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. listopadu 2011
    Everett Young: Já jsem cynik jako prase, miluji černý humor, nenávidím lidi a půjdu do pekla...ale brečím u filmů, knížek a když se něco stane zvířátkům :)
  • upraveno 16. listopadu 2011
    Taky brečím u dojemných konců, u knížek méně než u filmů, ale už se mi stalo, že jsem v trolejbuse utírala slzy a říkala jsem si, co si lidi pomyslí. :-)
  • upraveno 16. listopadu 2011
    Co se narodila dcera, tak i já občas roním u filmů slzy..a to jsem jinak fakt tvrdší než diamant...
  • upraveno 16. listopadu 2011
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. listopadu 2011
    Já jsem tragéd, Marleymu jsem se dlouho vyhýbala, páč mi bylo jasný, jaký bude konec. Nedávno jsem podlehla a řvala jak malá - možná k tomu přispělo, že mi na jaře umřel pes, ale brečela bych stejně :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. listopadu 2011
    Lidi lidi, vy jste rozkošný...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. listopadu 2011
    Jestli chcete brečet, tak vám doporučuji film "Tanec v temnotách". Největší citová vydírárna od Lars Von Triera. V hlavní roli Björk a na konci filmu jsem řval jak želva.
  • upraveno 17. listopadu 2011
  • upraveno 17. listopadu 2011
    Já v poslední době brečel jen u jednoho filmu, a to Most do Terabithie. Ten závěr jsem prostě nezvládl.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. listopadu 2011
    flanker.27: rozkošná je mé druhé jméno :)))
  • upraveno 17. listopadu 2011
    Já jsem citlivka, která se dokáže rozbrečet u reklamy na Škodovku (true story), takže v podstatě brečím u čehokoli, co se mi naskytne. Když jsem poslouchala poslední Aryu v první knize, stála jsem v kuchyni a vzlykala si do čaje. Nebyl pak moc dobrý.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. listopadu 2011
    Krisa rozkošná, rattus delicata?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.