kotě Balerion

upraveno 22. srpna 2011 v Spekulace
tohle mi nedá spát, Varys Nedovi v jeho cele před popravou vypráví o targaryenské princezně, které měla černé kotě, kterému říkala Balerion, nikdo neví, co se s ním stalo po Aerysově svržení... předpokládám, že můžeme bezpečně tvrdit, že Balerion je ten velký černý kocour, kterého Arya honí během Syriova výcviku, ne?

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. srpna 2011
    Je to docela dobře možná. Co Ti na tomhle nedá spát? :o)
  • upraveno 22. srpna 2011
    Taky kvůli tomu oka nezamhouřím :)


    _________________________
    I have added cool emoticons to this message.
    To see them go to http://x.exps.me?4566149568437f174b3f9488963a9193
  • upraveno 22. srpna 2011
    Je to on. Kočky přežijou všechno :-)
  • upraveno 22. srpna 2011
    Dobrý postreh, hlavne ak si uvedomíme, že miestnosť s kostrami drakov ukázala Aryi práve tá mačka. Určite v tom niečo bude ;D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. srpna 2011
    Třeba byla maličká Rhaenys měnič. A teď běhá po přístavišti jako nějaká kočka, a čeká, až přijde statečný princ a vysvobodí ji.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. srpna 2011
    Hm, jen jestli to nebyl Syrio/Jaqen!
  • upraveno 23. srpna 2011
    nedá mi to psát, protože mám rád roztomilá koťata a nesnesu pomyšlení na to, že by mu nějaký lannisterský zmetek ublížil :D
  • upraveno 23. srpna 2011
    Ano, malá Rhaenys byla měnič, žije dál v Balerionovi a brzy zabije prince Tommena. (No tak, když jsme Baleriona viděli poprvé, Arya hned vzápětí Tommena povalila. Tommen se kocoura bojí.) Možná jí k tomu pomůže Arya, která použije své měničské schopnosti. To přece dává smysl, ne? :-)
  • upraveno 24. srpna 2011
    nedá mi to psát, protože mám rád roztomilá koťata a nesnesu pomyšlení na to, že by mu nějaký lannisterský zmetek ublížil :D

    odpovědět
    No, pokud ti nevadí spoiler z DwD, čti dál. Vůbec nic podstatného nevyzrazuje, ale...Balerion udeří znovu. Tommen mu říká zlá kočka a děsí jeho koťata. A Cersei vzpomene, že jednou poškrábal Joffa
  • AvivAviv
    upraveno 13. prosince 2015
    Ale no tohle, že by Targ linie pokračovala skrze kočky? Z toho by díki evoluci a magii za pár milénii mohlo být docela zajímavé pokráčko. :D
    Ale opravdu by mohlo být zajímavé číst něco z pohledu té černé potvory.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Aviv Král Západozemí o milion let později:
    image
  • Jo, přesně na ten seriál jsem myslela. :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.