Hra o trůny - obsazení

upraveno 5. listopadu 2012 v Seriál Hra o trůny
1272830323369

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2011
    Já v těch jménech Jhaqo, Aggo, Mago a spol. měl vždycky zmatek :)
  • upraveno 1. srpna 2011
    Expendable: Nepočul si? Seriál sa bude točiť odvtedy, kým bude Martin písať ;)
  • upraveno 2. srpna 2011
    Je to oficiálne, Gemma Whelan bude hrať Yaru (Ashu) Greyjoy.
  • upraveno 2. srpna 2011
    A po Yaře (probůh, snad to změní, fanoušci se docela bouří, že to ničemu nepomůže, je to jako Arya - to už jí měli pojmenovat třeba po její matce) jsou tu další dvě jména.

    Xaro bude vzhledově pozměněn
    http://winter-is-coming.net/2011/08/nonso-anozie-cast-as-xaro-xhoan-daxos/

    A Kerr Logan bude synem Davose, Matthos
    http://www.spotlight.com/interactive/cv/M138769.html
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. srpna 2011
    Nojo, nějakýho černocha to potřebovalo, nesplnily by se kvóty :)
  • upraveno 2. srpna 2011
    Já v tom spíš čuchám snahu o (tohle bude možná znít trochu rasisticky) kontrast vůči Dothrakům.
  • upraveno 3. srpna 2011
  • upraveno 3. srpna 2011
    V novém Thorovi zase ze severského boha Heimdalla udělali černocha. :-))
  • upraveno 3. srpna 2011
    Napadá vás ještě nějaká alespoň trochu výraznější role, která není obsazena? Jestli se nepletu, tak zbývá Qhorin Půlruký, Smraďoch, Reedovi, Černá ryba (asi nebude, když nebyl v první sérii), Dontos, Bywater, Kraster. Kdo ví, jak to seškrtají...
  • upraveno 3. srpna 2011
    Ygritte, Balon, Jaqen, Selyse, Edmure...
  • upraveno 3. srpna 2011
    Jacelyn Bywater by mohl byt nejaka hvezda nevim proc ale v knizni serii se mi 100 pro zamlouval protoze to nebyl idiot a byl to tyrionuv clovek. pevne doufam ze Blackfish se objeví třeba v Riverrun. K tomu Heimdallovy - zajima ze v severské mytologii je nazýván bílým ásem :D nikoli černým ale ono je treba mit v kazdem filmu cernouska at jsme multikulti.
  • upraveno 3. srpna 2011
    Tak Jaqena už si můžeme z toho seznamu chybějících škrtnout :D Právě bylo oznámeno, že jej bude hrát němec Tom Wlaschiha http://www.imdb.com/name/nm0937239/
    Vzhledově myslím v pořádku, hrát jsem ho neviděl, takže nemůžu posoudit, ale jako němec bude mít nejspíš trošku cizí přízvuk, což se k Jaqenovi v podstatě hodí.
  • upraveno 3. srpna 2011
    V živote som o ňom nepočul. Vzhľadovo na Jaqena oveľa viac sedel ten "Liam Neeson" z poslednej epizódy. Každopádne moje sny o Crispinovi Gloverovi sa rozplynuli :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. srpna 2011
  • upraveno 7. srpna 2011
  • upraveno 7. srpna 2011
    skvělá zpráva
  • upraveno 8. srpna 2011
    Pravděpodobně herečka která bude hrát Fialku http://winter-is-coming.net/2011/08/does-hannah-murray-have-flower-power/ Docela jsem si jí tak ňák i představoval.
  • upraveno 8. srpna 2011
    No, ta Fialka je na divokou taková hodně "vystajlovaná". Ale na civilních fotkách vypadá fialkovitěji :-)
  • upraveno 9. srpna 2011
    No pěkná holčina, skoro by jeden tomu tlustému záviděl :-)

    Jinak Alton Lannister byl potvrzen, sic se pořád neví nic o jeho roli (náhrada Cleose Freye? Tyreka Lannistera? toť otázka)

    A pak to vypadá, že máme Edda Tolletta, http://winter-is-coming.net/2011/08/ben-crompton-fits-but-why-is-he-so-sad/
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. srpna 2011
    Tolleta jsem si pro změnu představovala staršího. I když typově mi sedí dokonale.
  • upraveno 9. srpna 2011
    už si vubec nepamatuju, co Edd Tollett vyvadel - i kdyz tusim
    (do konce Hry mi sbivaji 2 kapitoli, takze brzo uz budu vedet...)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. srpna 2011
  • upraveno 10. srpna 2011
    A máme Roose Boltona, bude jím Michael McElhatton. Vzezřením vypadá pěkně chladně.

    http://winter-is-coming.net/2011/08/michael-mcelhatton-cast-as-roose-bolton/
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. srpna 2011
    No, kdo jste koukali na to video, vidíte, že hodně zvláštní smysl pro humor mu nechybí :))
  • upraveno 10. srpna 2011
    nikdy jsem o něm neslyšela, ale po shlédnutí toho videa jsem nadšená...ty oči...ten hlas...super casting...
  • upraveno 10. srpna 2011
    Geniálny casting!
  • upraveno 11. srpna 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. srpna 2011
    Tormund?
  • upraveno 11. srpna 2011
    Mohl by, ale nebude :-)
  • upraveno 11. srpna 2011
    v tej kožušine hociktorý severan, ale ja tipnem nejakeho majstra. nie je to nahodou stanisov starý majster?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.