GRRM: "Haven't seen any auditions for Stannis yet, but I expect they are coming soon. But yes on Melisandre... and on Ygritte, Asha, Xaro Xhoan Daxos, Davos, Dolorous Edd, Margaery Tyrell, Brienne, and many more... as usual, Nina Gold has found some great actors for us."
pri čítaní mien som nadobudol pocit, že by to chcelo viac epizód v sérii. inak naozaj budu postavy prichádzať, rozprávať a odchádzať. veď celá Hra koniec koncov uvedie cca 10 postáv a príde Ďalších 15-20 dôležitých....
Horký koláč i zelenoruký lommy už jsou obsazeni, jestli tam byl ještě někdo s nima kromě gendryho už si nepamatuju :-D Myslím, že to rozplývání se je čistě její osobní pubertální záležitost a že to asi nijak nesouvisí s GoT
Macejko: The Borgias jsem zatím neviděl, ale on z něj doslova kape sliz i z těch pár fotek, které jsou na tom jeho IMDB profilu :-D Hned jak jsem je viděl mě napadlo to co tebe :-D
Pod má bejt plus mínus stejně starej, v době Černovody tak asi 13-14 (Akorát Brienne ho nedokáže přesně odhadnout, protože, jak sama připouští, všechny děti jí připadají mladší než jsou).
To je opravdu extrém :-D Stovky možná tisíce lidí si nad tím celý den lámalo hlavu, postupně sepisovali a upravovali miliony teorií, spojovali postupně všechny možné indicie z toho obalu a nutno říct že vše do sebe logicky zapadalo, až z toho přes složitý proces nakonec vyšla Amy-Joyce Hastings jako Melissandra. A nakonec se zjistilo, že to byl jen malý vtípek od GRRM, protože u té novinky dal na svém blogu tag "Game of Thrones" a obrázek žabky, což vždy dosud značilo castingové hádanky. A tak všichni předpokládali že to opravdu je další hádanka a začali ji řešit :-D Nakonec z toho vylezlo, že ten obal je sice fiktivní, ale nic z něj není castingová hádanka a ten obal knihy, respektiva ta kniha bude rekvizita z připravovaného filmu, který pojednává o spisovateli podle jehož novel se bude točit seriál a ten film je inspirován právě GRRM a jeho ságou. A tak se tím chtěl George malinko pochlubit a zároveň pořádně nachytat své fanoušky :-D
Já ho zrovna viděl v Lidicích ve vpodstatě kladný roli. Na Boltona je hubenej, co si pamatuju, tak Bolton je takovej neforemnej měkký maso, nikoli šlachovitej.
Lidice jsem jeste nevidel - musim na to zajit :) jinak on hraje paradně i kladny role ale vypada vic na zaporaka :) Jinak jsem si spis vzdy myslel ze vypada nejak takhle: http://www.rankopedia.com/CandidatePix/1640.gif a to by nebyl problem namaskovat :)
Karol Roden by se v Písni hodil perfektně na Payna. Samozřejmě Ilyna..:-) Jinak co se týká českých herců a Písně. Já si vždy jako ideálního herce pro roli Stannise představoval nebožtíka Borise Rösnera...
Komentáře
Edd!!! :)
A k možnej Melisandre - prečo nie? Môže byť.
A nakonec se zjistilo, že to byl jen malý vtípek od GRRM, protože u té novinky dal na svém blogu tag "Game of Thrones" a obrázek žabky, což vždy dosud značilo castingové hádanky. A tak všichni předpokládali že to opravdu je další hádanka a začali ji řešit :-D
Nakonec z toho vylezlo, že ten obal je sice fiktivní, ale nic z něj není castingová hádanka a ten obal knihy, respektiva ta kniha bude rekvizita z připravovaného filmu, který pojednává o spisovateli podle jehož novel se bude točit seriál a ten film je inspirován právě GRRM a jeho ságou. A tak se tím chtěl George malinko pochlubit a zároveň pořádně nachytat své fanoušky :-D
A co říkáte Roose Bolton - Karel Roden? myslim ze na to vypada a navic zaporaky hraje fantasticky.
Jinak jsem si spis vzdy myslel ze vypada nejak takhle:
http://www.rankopedia.com/CandidatePix/1640.gif
a to by nebyl problem namaskovat :)