AGOT BG (Brno, Bratislava...)

upraveno 6. května 2011 v Deskové hry
12346»

Komentáře

  • upraveno 6. května 2011
    To Shako: No já nerad určuji data a termíny. S deskovkou nemám zkušenosti, ač ji vlastním. Proto bych to chtěl s někým zkušenějším vyzkoušet. Jsem k dispozici v pondělky a pátky odpoledne, podvečer a o víkendech.
  • upraveno 6. května 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.