Co posloucháš???
Co posloucháš???
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
A tyhle dvě trochu starší věci už tu možná byly, ale co už. :-)
Dokonce je schopen udělat Vánoční píseň, která není totální srajda...
Včera jsem nemohla usnout, podařilo se mi to při tomhle a měla jsem hořkosladké sny. Takže doporučuju...
- případně ještě ve verzi "pomalu a stylově":
nebo dokonce: