Vyhlášení výsledků 18. kola I&F fan povídek - Ice & Fire

upraveno 6. června 2020 v Povídky
imageVyhlášení výsledků 18. kola I&F fan povídek - Ice & Fire

I vzhledem k malému počtu hlasujících je tentokrát bodový rozestup velmi těsný.   1. místo: svoa00 – povídka č. 6 s celkovým počtem 14 bodů, 2.-3. místo: Aviv a čejka – povídka č. 5 a povídka č. 10 s počtem … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • Blahoželám vítězce! Je fakt machr a ta povídka by se neztratila ani v Písni.
    A taky děkuji všem zoučastněným, že se dali do psaní a měli odvahu to zveřejnit, všem komentujícím a hlasujícím, že projevili zájem a poskytli zpětnou vazbu a Nevadě, že to všechno výborně manažuje.
  • Moc a moc blahopřeju vítězce a také těm dalším na stupni vítězů. Ovšem velmi se těším na nové soutěžní kolo a především na nová témata. :-) Určitě se zase zúčastním je to totiž skvělá zábava. :-)
  • upraveno 6. června 2020
    Byla to opravdu dobrá, poctivě psychologicky zpracovaná povídka se zajímavým nápadem, takže vítězce blahopřeji k její práci a doufám, že příště bude v tématu pokračovat, protože Aegon by si to jistě zasloužil. Případně - opravdu poslední dráčata možná zemřela až v Dračím kameni - něco v tom smyslu je totiž v prvním díle ságy a Oheň a krev končí právě tady. Jestli bys měla chuť pokračovat tímhle směrem?
    Škoda že se alespoň do první pětky nedostala i povídka č.12. Tady mě mrzelo, že se mi pro ni nepodařilo najít čtvrtý bod, protože tenhle příběh mi byl osobně nejbližší, ale musela bych zase ošidit někoho jiného, takže jsem prostě rozdala po třech bodech více povídkám ;-)
  • Gratuluju :applause: A děkuju za krásné a rozmanité počtení :-) A velké poděkování těm, co se nestydí zanechávat komentáře :-D
    @čejka Děkuji, to mě moc těší, že se to líbilo :anxious:
  • Teda, měla jsem dost vytížený víkend a tady je sladká tečka :D Moc děkuju! A děkuju i ostatním za dobré čtení. Je škoda, že hlasuje dost málo lidí, čím víc hlasujících, tím víc by to samozřejmě bylo vypovídající. Takhle je to zase o prsa. Nestyďte se tu kdyžtak navrhnout témata pro příští kolo, ráda se nechám inspirovat.
  • Gratuluji vítězce a dalším umístěným, myslím, že to dobré hodnocení je zasloužené. I když jsem jako vítěze osobně tipovala povídku 1, 2 nebo Petyra :)). Šestka na mne byla totiž docela depka (a navíc jsem trochu nazi, takže "paralelní" dějiny mi moc nevoní), ale byla napsaná hodně kvalitně a martinovsky, takže body si určitě zasloužila!

    Při psaní mne napadla témata:
    - "Rody Západozemí" - malé i velké rody, nevýznamné i ty, které hýbali dějinami Sedmi království, známá i neznámá historie (aneb o čem mistr Malleon nepsal),
    - z archivů Citadely (úryvky z knih a svitků, uchovávaných ve Starém městě, zakázané spisy, z nichž se dochoval jediný výtisk, ale i deníkové záznamy mistrů, úryvky z jejich korespondence či třeba účetní záznamy)
  • Gratuluji k výhře!! :-)

    No, témata:
    1) Nějaká Varysovina (nebo příběh o některém jeho "ptáčku") nebo čistě o něm.
    2) Co se dělo s postavami po konci 8. série (seriál)....(Arya, Sansa..kdokoliv)

    Tím moje nápady zatím končí :-D
  • Gratulujem víťazke a teším sa na ďalšie kolo... Chcem sa opäť zapojiť do písania. :applause:
  • Líbilo by se někomu téma "Sen o jaru" - jejich verze zakončení příběhů postav ságy?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Mně jo.
  • Ano, jarné zdání zní dobře.
    I ty další nápady jsou prima.
    Mne napadla téma Exil (postavy vo vyhnanstve - či už na úteku, vylúčené z komunity, s misiou v zahraničí, stratené, z iného dôvodu opúšťajúce svoj domov...) a Pod pláštikom noci (čo za tajné a menej tajné veci sa dejú za tmy - schôdzky, spiknutia, prepady, experimenty, útecha, maškrtenie, námesačnosť, lúštenie z hviezdnej oblohy...)
  • Sen o jaru zní zajímavě!

    Ještě jedno téma mne napadlo:
    - Zlaté, bílé a černé pláště (nebo jen jedno z toho) - příběhy mužů příslušejících k městské stráži Králova přístaviště, královské gardě a Noční hlídce. Opět volné pojetí, zda autor zachytí příběh někoho, koho notoricky známe a "víme o něm vše", nebo si vytvoří hrdinu vlastního.
  • Jůůů vymýšlení témat jako inspirace, to je skvělý nápad.
    Mě hned napadlo toto:
    příběh z rodu Lannisterů aneb kujme pikle... :-)
    Příběh 13. velitele noční hlídky zvaného noční král.
    Bílý chodec coby kladný hrdina?
    Tanec draků.
  • Modročko klaďas by byl fakt originální.
  • Příště se pokusím také zúčastnit. ¨
    A jinak moc děkuji všem, kdo povídky napsali, mě se líbili všechny, dnes jsem je dočetl :)
  • To ráda slyším.
  • Trixie napsal(a):


    1) Nějaká Varysovina (nebo příběh o některém jeho "ptáčku") nebo čistě o něm.

    To padlo i v diskusi k Varysově povídce, že? Téma "Varysovi ptáčkové" :-).

  • Lady Ašara napsal(a):

    Trixie napsal(a):


    1) Nějaká Varysovina (nebo příběh o některém jeho "ptáčku") nebo čistě o něm.

    To padlo i v diskusi k Varysově povídce, že? Téma "Varysovi ptáčkové" :-).

    Pravdu díš :-D

  • Při čtení Ohně a krve mne napadlo ještě jedno téma:
    Malá rada (intriky a prospěcháři / upřímná snaha vést království k blahobytu)
  • Jak to vypadá s dalším kolem? :-) Kdy se můžeme těšit?:-)
  • Právě jsem poslala témata, takže se je brzy dozvíte. Není to nic překvapivého, vybrala jsem témata, která zněla dostatečně obecně.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.