TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1334335337339340361

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Z Triveta bude ženská? A nebude to nechutně sexistický, toxicky maskulinní (a nevím co ještě), když byl Trivet totální tragéd?
  • @Krisa Nielen texaský ranger Walker,ale aj Semir Gerkhan dostane ženskú parťáčku. :twisted:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Janulka Počkej, oni ještě stále natáčejí Kobru 11? 8-O
  • @Krisa Áno...a budú natáčať dovtedy,kým Semir nebude starý ako Walder Frey. :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. září 2019
    @Krisa Když si postavili dálnici čistě pro seriál, tak ji přece musejí nějak využít :)
    Mně jen překvapuje, že s tím přišli až teď :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    A co na to Andrea?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. září 2019
    Tak to se snad po dlouhé době i podívám na seriál. Vždycky jsem si přál, aby tuhle knihu adaptovali v období, kdy se opravdu odehrává (pár takových pokusů bylo, ale moc to nedopadlo). A navíc tam hraje Demelza :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Tak to je jinej Poldark :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • @Nevada OK, Jeho temnou hmotu zkusím určitě už kvůli vizuálu. Podle mě ale ten trailer přece jenom vyzrazuje trochu moc z děje a rozhodně nevypichuje na příběhu to nejzajímavější.
  • @Nevada Lin Manuel Miranda, hm? Ok, máte moji pozornost.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Nevada napsal(a):

    Koukám, že aby se to nepletlo, tak se chystá ještě jedna Válka světů, tentokrát "tradičně" přenesená do současnosti :)



    Vypadá to naprosto nezajímavě, jen ten paradox dvou Válek světů najednou mě zaujal.
  • @flanker.27 Proboha, vždyť teprve před pár lety byla nová Válka světů zasazená do současnosti.
    Kolik remaků a rebootů ještě budeme přežvykovat, než někdo dostane odvahu dát prachy do něčeho nového?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Denebola V tom je aspoň zajímavý ten přístup BBC, že se to minimálně pokoušejí zasadit do přelomu 19./20. století. Jak moc budou věrní dějově to se neodvažuju hádat (určitě získá větší úlohu manželka hrdiny, která v knize vystupuje jen na začátku a na úplném konci), ale spoň něco.

    Jinak proč? Nedávno (2016) uplynulo 70 let od Wellsova úmrtí, tzn. skončila ochranná lhůta a je z toho volné dílo, ergo za adaptaci není třeba platit licenci, tak proto.

    Ale kdyby chtěli dělat něco od Wellse, mě by se hodně líbila adaptace povídky Země slepců.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Hm, začalo natáčení Kovboje Bebopa.

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Docela dobrý. A ani ne moc dlouhý. Ale skončilo to relativně otevřeně, takže asi bude druhá řada.
  • upraveno 30. října 2019


    První epizoda s názvem Antarctica je venku :-) nový koncept s rozdělením na jednotlivé světadíly se mi zatím dost zamlouvá.


    Následovat bude pravděpodobně Asie?


  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    VY nás ale zásobujete, pane Attenborough :)
    Nedávno jsem dokoukal Dynasties a už je tu něco nového.
  • SagartSagart Amo ergo sum


    Nakonec je celkem potěšující, že se mi Cavill ke knižnímu Geraltovi nehodí. Alespoň nebudu mít během sledování pocit, že je to podobné čemukoliv, co jsem kdy četl. Jen to všudypřítomné řvaní jména Geralt je dráždivé, připomíná mi to, jako by se to inspirovalo jednou poměrně fajnovou fantasy sérií se kterou to ale toho moc společného nemá :-k
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Za mě dobré. Neznat Zaklínače, na sledování mě to spolehlivě naláká. Ale Zaklínače znám, takže lákat nepotřebuji. Těším se velmi.
  • JoserJoser persona non grata
    Trailer sám o sobě dobrý, Zaklínače z toho sice necítím ani v nejmenším, ale dobrá fantasy by z toho být mohla. S tímhle se snad časem smířím

    image
  • Tak online seriály jsou pryč a nezbývá než návrat ke klasickému stahování :/
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Hele a mně v tom traileru přestal Cavill jaho Geralt vadit, takže za mě dobrý (ta divná brnění furt nedobrá, ale to snad zkousnu) a kouknu se.
  • JoserJoser persona non grata
    @p1e9t9r2 No jo, koncept intelektuálního vlastnictví strikes again. Nicméně návrat ke stahování není nezbytně nutný, online seriály nebyl jediný odkazovací server.
  • @Joser No většina používala ty služby, které skončily, každopádně ono vlastně ty televize jsou proti sobě, kdyby se domluvili a udělali jeden kanál, kde bude x serilálů od různých stanic tak bych si za to i zaplatil
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    :)
    image
  • upraveno 6. listopadu 2019
    @Nevada výstižné, jsem zvědavá kolik lidí bude ochotno si platit deset různých streamovacích služeb, mně zatím stačí Netflix a nic dalšího platit nehodlám. Mít cokoliv navíc je zbytečně komplikované a nebudu si složitě zjišťovat nabídky a filmotéky u tolika různých zdrojů...i tři je moc pro můj pohodlný mozek :-D
  • Já popřemýšlím o Disney+ na úkor Netflixu.. Protože National Geographic :) a protože to bude levnější než Netflix. A nebo prostě zruším vše a nechám si Spotify. Protože už teď mám pocit že se na Netflix koukám jen proto že ho platím (a to říkám i když mám zlomenou nohu, celý dny jen ležím v posteli jak chcíplá kráva a mám nekonečně volného času)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.