Oblíbené songy našich milých postav z Písně.

upraveno 6. června 2012 v Rozličný pokec
Když jsem končil střední tak jsme si se spolužáky dělali srandu z ostatních tím že jsme k nim přidávali oblíbené knihy nebo písničky podle jejich charakterů, na některé to pasovalo míň na některé víc a u některých jsem chcípaly smíchy. Tak mě napadlo co to převést na postavy z knihy? Jaký oblíbený písně by asi měl Ned Stark, Cersei a tak? Aby ta písnička vystihla jejich charakter buď pravdivě ale lépe ještě parodicky, nemusí celá, stačí název :D

Například:

Ramsay Bolton: Mám rád vůni tvý kůže.
Lyanna Stark: Ať je jak vítr.
Sansa Stark: Měls mě vůbec rád.
Margaery Tyrell: Už nejsem volná.
Mellisandre: Červená se, line záře.
Tyrion: Stříhali dohola, malého chlapečka.
Rod Starků: Každá trampota má svou mez.
Mance Nájezdník: Zima, zima, zima
Varys: Kdepak ty ptáčku hnízdo máš
1789101113»

Komentáře

  • Dobrá volba.
  • AvivAviv
    upraveno 4. listopadu 2022
    Midasi... Chci říct Tywine, slyšíš?

  • Aegon I. TargaryenAegon I. Targaryen The Lord of Dragons
    Skvělý! ,,When your heart´s turned to gold"... Říká se o něm, že má zlaté srdce :-D
  • AvivAviv
    upraveno 25. srpna 2019
    Tohle si umím představit jako popis súčasných regrútov pre Nočnú hliadku. Jen si představte jak si od Yorena Arya poslechne tohle. Alternativně od Jaqena.
    Druhá možnost je Jonov výlet k Divokým a Ygritte varujúca ho pred prešľapmi.
    Jistě by se našli další kompanie, zelenáči a iniciátoři.

  • Valýria

  • AvivAviv
    upraveno 3. září 2019
    Lyanna ohledně Rhaegara za předpokladu (nebo po dobu), že do toho šla dobrovolně.

  • Miracle nikdy nesklame... Zlaté dvojčatá.

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Nalezeno na Spotify účtu khala Droga:
  • Pěkný výběr.
  • Tahle písnička mojeho dětství na mě vyjela na Youtube a nějak jsem si u toho představila Sansu a její nápadníky, až se všichni dozví, že je dědička Zimohradu :D

  • AvivAviv
    upraveno 4. října 2019
    Toto som nepočula už roky. Dík.
  • Aegon I. TargaryenAegon I. Targaryen The Lord of Dragons
    upraveno 25. prosince 2019
    Celé období vlády Targaryenů
  • Ne špatné. Pro hodnoty a přátelé ve věku dračím.
  • Tohle si Jaime muže pustit po odchodu z Králova přístaviště a pryč od Cersei.

  • AvivAviv
    upraveno 28. října 2021
    Trošička Daenerysino loučení s Drogem? Má někdo výhrady, připomínky, nebo naprostý souhlas?


  • AvivAviv
    upraveno 9. května 2022
    Za predpokladu, že Sandor je tajomným hrobárom...


    Není to zrovna drsné, ale tak tématika svlečení brnění... Navíc ty plameny na závěr.
  • Tohle je nĚco pro Ramsaye.

  • Rhaenyra?


    Alternativní kandidát Cersei...
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Alicent

  • upraveno 4. listopadu 2022
    @Achileus Já si teda k postavám málokdy přiřazuju songy, spíš nějaké citáty. K Alicent mě napadá něco z Krvavé komnaty Angely Carterové:

    "Jeho svatební dar, který mi obepínal hrdlo. Rubínový obojek, dva palce silný, jako nějaký převzácný podříznutý krk."

    A když jsme u toho - mladá Rhaenyra:

    "Ne. Nebála jsem se jeho, bála jsem se sebe samotné. V jeho očích se nic neodráželo a zdála jsem se v nich znovuzrozená v neznámé formě. V jeho popisech mojí osoby jsem se stěží poznávala. A přesto - nemohlo v nich být zrnko zvířecí pravdy?"
  • Not bad.
  • Když tak k večeru hledám na youtube - ke středověku to má daleko, ale Daenerys a její city :-D :


    Tohle už se dá vzít vážně - Ned a Ašara? (až na to publikum a kluky z kapely)

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.