17. kolo I&F povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 8. března 2019 v Povídky
image17. kolo I&F povídkové soutěže - Ice & Fire

Minulé kolo ukázalo, že naděje pro povídky zatím neumřela. Ale jak si povedou dál? Tomas von Bielau připravil tři nová témata: 1) Poslední rytíř Západozemí – možnost pro milovníky turnajů a hrdinských balad napsat příběh ze života rytíře v Západozemí. … celý článek

Číst celý článek zde


2»

Komentáře

  • Že vy jste ten termín prodloužili přotože jste tušili, že se mi rozbil notebook a nemohu se zúčastnit :D
    Takhle to možná stihnu :D
  • Držím palce v stíhaní. :D
  • díky za prodloužení termínu
  • Tak alespoň bude na dovolené co číst. Kolik je povídek?
  • Da se nejak poznat, ze povidka prisla?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @čejka Jestli je to z mailu ve********ka(zav.)email.cz, tak přišla.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jinak maily s povídkami neotevírám až do okamžiku, kdy je začnu zpracovávat, abych si v tom zbytečně nenadělala chaos. Takže pokud někdo požadujete potvrzení, tak je nejlepší kontaktovat mě tady v poště. Jinak potvrzení odešlu až po uzávěrce.

    Nicméně, kdyby se i náhodou stalo (jakože se mi to zatím nestalo), že se povídka zatoulá, tak ji doplním hned, jak se mi po zveřejnění ozvete, takže o účast ochuzení nebudete.
  • Diky moc, doufam, ze je to ta posledni verze (final)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Přišly všechny tři verze :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Zbývá 5 dní. Jak jste na tom?
  • Jde to, ale dře to :-) Ale snad to nějak dokopu do konce.
  • Zdravím, omlouvám se ale svou povídkou do tohoto kola nakonec nepřispěji, technika zklamala...Shořel mi hardisk u ntb a jak jinak nemám zálohu.Mrzí mne to o to víc, že jsem témata volil já. Tak snad příští kolo.
  • To ma mrzí. Hodně štěstí příště a s hledáním novej súčiastky.
  • Ja sa takisto nezúčastním tohto kola,keďže som dala prednosť učeniu na skúšky.Rada si prečítam poviedky,ktoré poslali ostatní autori. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jen pro jistotu. Bude ještě někdo posílat, nebo to můžu považovat za uzavřené?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Podařilo mi to dát dohromady už dnes, takže pouštím na veřejnost. Kdyby se někdo chtěl ještě dodatečně zapojit, napište mi do pošty.

    http://www.icefire.cz/komunita/povidky/17-kolo/hodnoceni-17-kola-fan-povidek/
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.