Hra o trůny - 8. série - Ice & Fire

upraveno 29. dubna 2019 v 8. řada
imageHra o trůny - 8. série - Ice & Fire

Po roční pauze je tu poslední řada…

Číst celý článek zde


1161719212229

Komentáře

  • Dany vypálí jedno město a hned jsou z toho všichni úplně posraní a tak ji Jon oddělá ???
    Proč se jí nikdo nezeptal , jak si svou vládu dál představuje ?
    Ty kecy o lepší budoucnosti podle Dany jsou jedna věc, ale já jsem z nich tedy nepochopila, že se chystá vypálit celé západozemí.. Vy ano?
    Snad každý vládce má nějakou představu o budoucnosti, ale hned ho nezapichujeme, minimálně si to necháme projít hlavou a počkáme na další kroky...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @raj ahten Jak jsem řekl, nechávají si prostor pro pokračování. Tohle není mír, tohle je příměří jenom na dalších pár let.
    Cersei byla královna západozemí to znamená, že všichni, kdo s ní byli byť je vzdáleně příbuzní mají nárok na trůn. Krom Tyriona a jeho dětí to znamená i další Lannistery, co přežili a Dumb and Dumber na ně zapomněli
    https://gameofthrones.fandom.com/wiki/Reginald_Lannister
    Gendryho otec byl král a navíc je teď kromě Jona nejbližší příbuzný Targaryenů, takže s jeho dětmi do budoucna taky problém.
    Vzhledem k separatistickým tendencím Dorne, tak to se nejspíše v budoucnu taky odtrhne.
    Brandon nemůže mít děti, takže až umře (a ráb bych všem připomněl že Tříoká vrána Brynden stála), tak nárok přejde na děti Sansy pravděpodobně.
    Prostě bordel, ale kdo by to řešil =D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Myslíte si, že teď budou muset udělat Rudou baštu bezbariérovou? :twisted:
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Tyrion Lannister Podotknul že není nutné aby Rudou baštu stavěli znovu, když mohou navrhnout cokoli jiného ale dle logiky tvůrců a poslední epizody ji jistě zrestaurovali jako by to byl Notre-dame do nejmenších detailů včetně tajných chodeb a lebek ve sklepení :-k
  • @Tyrion Lannister já bych si tipl, že Bran bude do konce svých dnů sedět pod stromem a tvářit se jako retard. Takže není potřeba nic stavět.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 20. května 2019

    Další otázka do pléna dovedete, jak mnohem působivější by bylo, kdyby to udělal Jorah speciálně s tou větou You are my queen now and always
    Romance Daenerys a Jona skončila ještě dřív než začala a je ještě horší než PadmexAnakin a EdwardxBella dohromady =D
  • @Tyrion Lannister taky jsem na to už koukal na youtube, fakt jsem se zasmál. Asi jediná scéna která z tohoto dílu uvidím.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    upraveno 20. května 2019
    @Tyrion Lannister
    PadmexAnakin a EdwardxBella dohromady
    O tyto vztahy alespoň v příběhu šlo. Jon a Danny je (snad jen) čistý fanservis :) i já jsem chtěl aby byli spolu když jsem to v nějakých těch svých třinácti letech četl aniž bych pomýšlel jak by to mohlo či nemohlo fungovat :D
    Další otázka do pléna dovedete, jak mnohem působivější by bylo, kdyby to udělal Jorah speciálně s tou větou You are my queen now and always
    Jorah byl pro tvůrce nedůležitou postavou, div že jej neodpravili v citadele, to by pasovalo k jejich logice. Ale přiznám že by to několikanásobně navýšilo moji oblibu Joraha. Takto prostě jen zemřel aniž by utekl z friendzonu a umírajíc sáhl na zadek svojí crush, nic víc :-s
  • Tyrion Lannister napsal(a):

    Myslíte si, že teď budou muset udělat Rudou baštu bezbariérovou? :twisted:

    Když už péči , tak se vším všudy .. plný servis.
    Brana zasadit, zalévati, sem tam nakrmit čerstvým masíčkem .. :D
  • upraveno 20. května 2019
    Tyrion Lannister napsal(a):


    Další otázka do pléna dovedete, jak mnohem působivější by bylo, kdyby to udělal Jorah speciálně s tou větou You are my queen now and always
    Romance Daenerys a Jona skončila ještě dřív než začala a je ještě horší než PadmexAnakin a EdwardxBella dohromady =D

    Nenapadlo mě to, ale bylo by to samozřejmě působivější. Jorah by taky potom skončil v Noční hlídce, jako taťka. Čím víc nad tím přemýšlím, tak ta důležitá postava, která měla umřít ve třetím díle, měl být Jon. Mohli se vzájemně zabít s Nočním králem. Stejně v celé sérii neudělal skoro nic a takhle by ten jeho původ aspoň hrál nějakou roli.

    Jinak musím zmínit, jak si myslím, že nejspíš dopadne Dany v knížkách. Přikláním se k teorii, že Martin udělá variaci na Tanec s draky. Mladý Aegon už bude sedět v Rudé baště, než se Dany rozhoupe konečně se vydat do Západozemí. Dany začne útočit na město a neúmyslně ho podpálí způsobem, jak to plánoval její otec. Je potom zahanbená a ponoukne ji to k tomu, aby se vydala s draky pomoct na sever. A nejspíš tam umře, ale umře jako tragická hrdinka, ne tak blbě jako v seriálu. A možná uvidí i smrt svých dračích dětí, aby se zopakovalo téma matky, co přijde o všechny děti, a zrcadlilo by to Cersei i Catelyn.
  • Sakra, to zní dobře.
  • https://www.change.org/p/hbo-remake-game-of-thrones-season-8-with-competent-writers

    tady znovu ta petice. Jen kdyby někoho finále motivovalo to podepsat.
  • @Kalam Mekhar Díky. PO tomhle jsem ji podepsat musel, ale silně pochybuji, že to znova přetočí (to by muselo mít tak 9 mega podpisů)
  • Obávám se , že by to muselo být o sérii delší, aby to dávalo smysl.. .
  • Ale mohli by třeba vydat extended version 8. série :D
  • @Phoebea jako prodloužená verze osmé řady to je vskutku můj tajný sen.
  • Tohle mi prostě nemůžou udělat. Já jsem fanynka Daenerys posledních 10 let sakra!
    To je podraz.
    (taky nás Martin krmí 10 let legendou o Azor Ahaiovi - a co jako? Tak na ni plivnem a zakopnem ji pod postel? )
    Já tenhle konec neberu.
    I ve světě ledu a ohně musí být někdo dobrý a nemůžou mi ho vzít v posledních 2 dílech !
    Ne a ne a ne !
    (Dupy dupy dup nožičkou ! )
  • Když už Jon zabil Dany mohli to ukončit, tak že by tam přiběhnul Šedý Červ, zaútočil na Jona, ten by ho v souboji zabil ( rozseknul by mu ratiště kopí a pak ho probodnul ). Pak by přilít Drogon a spálil Jona. Jon už pro další děj stejně moc potřeba není. Taky jsem nepochopil, že Brienne je lord velitel královské gardy. Měla by spíše být v gardě královny Severu a chránit Sansu, když jí přísahala věrnost a Sever je samostatný.
  • Všichni zapomínáte na jednu velmi důležitou věc. Bran je od pasu dolů paralyzovaný. Tzn. někdo mu musí pomáhat s vyprazdňováním a úklidem. Nejdřív to byl Hodor, pak Meera a teď Podrick? Ten kluk si rytířský titul fakt zaslouží :D Skoro jsem čekal, že tato činnost připadne mistru staviteli odpadních stok Tyrionovi. Nebo že bude vládnout právoplatný dědic Gendry. Nebo...nebo že celé králoství je tak zdecimováno válkou, že nemá dost jídla a všichni umrznou.
    Ale kdo viděl debatu s herci a DD, kde Benioff NEVĚDĚL, že Sam má POV kapitoly, nemůže se divit.
    Tak. Končím. O seriálu už nikdy mluvit nebudu. Prostě neexistuje.
  • Ne a ne a ne!!!
    Jako joke o demokracii, vážně? Sam reprezentuje Tarlye nebo nedostudovaného mistra?
    Když už Jon odstranil "B-24 Liberator" a "B-17 Flying Fortress" odletěla, tak se k tomu mohl postavit a říct třeba King of the North!
    Začínám věřit, že Unsullied se množí mitózou a Dothraci pučením...
    Dorne a Iron Islands by se první trhly...
    A sequel bude Arya conqueror of The West far more west than Westeros...
    Ta scéna s Brienne za mě navíc. Zajímala by mě jen ta poslední věta, jestli tam napsala o tom, že byla poslední žena, se kterou spal ????
    A co tam dělá ten Bronn? Tomu jsem přál nějakou super smrt přeci jenom...
    No a pokud chápu závěr správně, tak Jon už stihl z Noční hlídky i dezertovat?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Phoebea napsal(a):

    Tohle mi prostě nemůžou udělat. Já jsem fanynka Daenerys posledních 10 let sakra!
    To je podraz.
    (taky nás Martin krmí 10 let legendou o Azor Ahaiovi - a co jako? Tak na ni plivnem a zakopnem ji pod postel? )
    Já tenhle konec neberu.
    I ve světě ledu a ohně musí být někdo dobrý a nemůžou mi ho vzít v posledních 2 dílech !
    Ne a ne a ne !
    (Dupy dupy dup nožičkou ! )

    image
  • http://tohleneniblog.blog.cz/1905/game-of-thrones-s08e06-komu-zvoli-brana

    Tak nějak sepsaná epizoda, dojmy a spouuusta aktuálních memů.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @p1e9t9r2
    Kalam Mekhar napsal(a):

    https://www.change.org/p/hbo-remake-game-of-thrones-season-8-with-competent-writers

    tady znovu ta petice. Jen kdyby někoho finále motivovalo to podepsat.



    @p1e9t9r2
    p1e9t9r2 napsal(a):

    @Kalam Mekhar Díky. PO tomhle jsem ji podepsat musel, ale silně pochybuji, že to znova přetočí (to by muselo mít tak 9 mega podpisů)

    @Phoebea
    Phoebea napsal(a):

    Obávám se , že by to muselo být o sérii delší, aby to dávalo smysl.. .

    Dámy a pánové musíte si uvědomit jednu věc, aby 8. sére dávala smysl museli by jste přetočit všechno minimálně od 4. řády výš. Dobrý závěr na podělaný příběh prostě nepřilepíte a čímkoliv poslední řada trpěla tak je kulminace problémů, které jsou tu už od páté série.

    Upřímně řečeno Hra o trůny je pro mne první případ, kdy se ze srdce modlím za remake úplně celého seriálu. Nejlépe až vyjdou knihy a nebo až bude jasné, že nevyjdou. Čekat že někdo přetočí jednu sérii je nesmysl, ale imho remake ten je podle mne tak jako tak nevyhnutelný, tak by se mělo lobovat za něj :D
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    takze videl som to
    akoze Tyrion sice pekne hovoril o Branovi ale mne by to nestacilo.
    Podla mne by sa mala pretocit aj 5,6,7 seria aby to nejaky zmysel davalo.
    a celkom chapem ten problem vlastne mame 1 epicku vec co musime urobit a mame 150 hlavnych charakterov a kedze sanca na redukciu pominula v 3 a 5 epizode , z toho potom vypliva, ze ostatny su proste komparz.

    Cely tento diel mi pride ako natoceny prvy pred 10 rokmi a my sme sa k tomu nejak umelo dopracovali.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já prostě chci, aby to GRRM dopsal, takhle to prostě nemůže dopadnout, ne a ne a ne a NE, dupy dup!

    Na aleka imaginární havran zafungoval, tak to zkusím i na GRRM.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Tak jsem taky podepsal. Sice si nemyslím, že to povede k přetočení osmičky, ale aby se HBO alespoň vážně zamyslela u těch prequelů a spin-offů, tak snad ano. O budoucím remaku nemluvě.
  • Krisa napsal(a):

    Já prostě chci, aby to GRRM dopsal, takhle to prostě nemůže dopadnout, ne a ne a ne a NE, dupy dup!

    Na aleka imaginární havran zafungoval, tak to zkusím i na GRRM.

    eeeh jakej havran? :D

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Možná by King mohl napsat pokračování jedné své knihy a nazvat ji Daenerys nechce zemřít... :twisted:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Edem Ona spousta postav, co si budeme nalhávat přežila svoji životnost. Typicky Davos a Melisandra od chvíle, co byl Stannis kaput tam neměli, co dělat.
    A taky mnohem víc postav mělo pomřít v minulý sérii. 7. sedmá série působí taky jako jeden velký filler. Válka mezi Cersei a Daenerys, která ovšem nedosáhne vůbec ničeho. Jediná důležitá událost 7. série je prolomení zdi a to je doslova zazděný ve třetím díle.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    ale nato, ze serial skoncil som tu cakal viacej prispevkov
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.