Dotazník spokojenosti (CELÝ SERIÁL i KNIHY)

Měl bych na vás menší prosbu. V rámci jednoho předmětu na VŠ se jako projekt dělá dotazník na libovolné téma. Protože jsem chtěl být originální, tak jsem vybral spokojenost čtenářů Písně s Hrou o trůny. Nevýhodou však je, že neznám ve svém okolí moc potenciálních respondentů, kteří by četli i knihy.

Protože neznám v ČR větší komunitu fanoušků než tady, tak se ptám zde - najde se tu někdo, kdo je ochoten vyplnit dotazník? Fakt by mi to pomohlo. Po vzoru GRRM není nejkratší, ale i tak se dá vyplnit za pár minut. Obsah dotazníku je uveden před dotazníkem v níže přiloženém odkazu. Dotazník je anonymní.

https://goo.gl/forms/qh51d2eHr0MYiTFp1

Jinak můj obor studia nemá s dotazníky moc společného, je to první dotazník, který jsem kdy vytvořil (a možná taky poslední), tak snad tam není moc chyb a otázky jsou srozumitelné.

Pokud to někoho motivuje k vyplnění, tak výsledky z dotazníku klidně zveřejním zde.

Komentáře

  • Vyplněno a výsledky by mě určitě zajímaly ;)
  • Vyplněno. Zajímavý projekt a určitě prosím o výsledky.
  • Veľa šťastia.
  • upraveno 13. března 2019
    Jestli nedostaneme výsledky, tak si tě najdem!

    Btw. Olly nebyl v knížkách? Dyť tam byl ne? nebo se jmenoval jinak?

    Dávat v dotazníku neutrální volbu je jedna z největších chyb :)
  • sfik: Podle mě tam nebyl, ale normálně si teď nejsem jistý.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. března 2019
    V knihách žádný Olly nebyl.

    https://awoiaf.westeros.org/index.php/Olly
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Výborný nápad a děkuji moc, bylo moc hezký si ještě jednou všechno projít a shrnout si myšlenky.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Vyplněno.
    sfik napsal(a):

    Dávat v dotazníku neutrální volbu je jedna z největších chyb :)

    Já třeba bez neutrální odpovědi mám velký problém. Kolikrát fakt nevím, nebo mi to je jedno.
    Neutrální odpovědi jsou dvousečné - na jednu stranu se dost lidí rozhodně fláknout neutrál, protože se jim nechce moc přemýšlet, na druhou když není, tak jsou ty výsledky taky trochu zkreslené, protože se respondent proste musí rozhodnout pro trochu + nebo trochu -, ale nemusí to zobrazovat jeho skutečnou odpověď.
  • Vyplnené, zaujímavý dotazník, akurát nepočíta s možnosťou, že divák mohol seriál prestať pozerať (otázka "Prečo stále sledujete seriál?", no nesledujem).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. března 2019
    Tak jak píše Aruthra. Já nakonec nemohl dotazník dovyplnit, resp. polovina otázek by musela zůstat bez odpovědi, páč nevím, jak to ještě dále k.... po osmém díle třetí série :twisted:
  • Teoreticky by človek mohol otvoriť GoT wiki a načítať si info ku konkrétnym otázkam. Což není to samý jako vidět, ale je to něco. :-k
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Kdyby tam byla otázka "proč jste přestali seriál sledovat a kdy", to by bylo a asi bych se nevešel do vymezeného prostoru :twisted:
  • AvivAviv
    upraveno 14. března 2019
    A já tě měla za výstižně stručného, jež skracuje texty i svím kolegum. No schválně, skus s co nejmenším počtem slov sepsat své duvody tady.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    pak by to asi vyžadovalo neslušné výrazy a nemohlo by to být uveřejněno před dvaadvacátou hodinou. :)
    Ale celkem jsem své znechucení seriálem dával najevo v diskusích v době, kdy jsem se ještě díval. Nejstručněji: Změněné charaktery, změněný děj, překopané reálie, nelogické jednání postav. P. S. změněné = výrazně horší oproti předloze.
  • No prosím a máme to, to by se jistě vešlo.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak proto je taky v nadpisu uvedeno "celý seriál" a upozorňuje na to i v úvodu toho dotazníku. Takže ne, dotazník není určen všem uživatelům tohoto fóra.
  • Vyplneno a taky budu zvedava na vysledky. :)
  • @CervenKa také jsem dnes vyplnil a doufám, že se dozvíme výsledky.
  • PaxterRedwynePaxterRedwyne Ripe for victory
    upraveno 17. března 2019
    Vyplněno a také se připojuji s žádosti o zveřejnění výsledků. :)
  • Vyplněno, na některé otázky bych potřebovala ještě další možnosti, ale nakonec jsem vždycky něco vybrala.
  • Také vyplněno.
  • V současné době už mám dostatečný počet respondentů. Dotazník bude otevřen ještě 24 hodin, uzavřu ho zhruba po deváté hodině ve čtvrtek 21. března.

    Poté bude následovat vytvoření souboru (už teď se mi do toho vůbec nechce) a první část analýzy, tj. deskriptivní statistika. Zkusím výsledky i nějak shrnout formou textu, aby jste měli představu o celkovém postoji k seriálu.

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.