Tak ty chces chladit vino Starkskou zimou? bah. :-P Sice pomstychtivost je skor domenou Martellou, ale pamataj, ze z porazky sa uci najlepsie. Takze sa tes a boj zaroven, lebo si na teba uz zlovlci brusia zuby. Ved vies, winter is coming....
p.s.: bola to fakt dobra hra a uzil som si ju naplno. len skoda, ze mi to moc neprislo :-) tesim sa na dalsi zapas, ci uz priatelsky alebo turnajovy, s tebou a tvojimi Martellmy/Lannistermi/Baratheonmi/Greyjoymi. Nehodiace skrtni ;-) Tak sa dobre priprav, Lannisterska :-)))
Komentáře
p.s.: bola to fakt dobra hra a uzil som si ju naplno. len skoda, ze mi to moc neprislo :-) tesim sa na dalsi zapas, ci uz priatelsky alebo turnajovy, s tebou a tvojimi Martellmy/Lannistermi/Baratheonmi/Greyjoymi. Nehodiace skrtni ;-) Tak sa dobre priprav, Lannisterska :-)))
taky se budu těšit :-)