Boj o moc Casterlyovy skály (24. ledna 2009)

upraveno 30. ledna 2009 v Ostatní

Komentáře

  • upraveno 3. února 2009
    Tak ty chces chladit vino Starkskou zimou? bah. :-P Sice pomstychtivost je skor domenou Martellou, ale pamataj, ze z porazky sa uci najlepsie. Takze sa tes a boj zaroven, lebo si na teba uz zlovlci brusia zuby. Ved vies, winter is coming....

    p.s.: bola to fakt dobra hra a uzil som si ju naplno. len skoda, ze mi to moc neprislo :-) tesim sa na dalsi zapas, ci uz priatelsky alebo turnajovy, s tebou a tvojimi Martellmy/Lannistermi/Baratheonmi/Greyjoymi. Nehodiace skrtni ;-) Tak sa dobre priprav, Lannisterska :-)))
  • upraveno 8. února 2009
    já bych si tu hru užila i kdybych prohrála :-) takže se bát nebudu, protože není čeho :-P
    taky se budu těšit :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.