16. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 12. srpna 2018 v Povídky
image16. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

Po kratším oddechu se vracíme k fan povídkám s novými tématy. 1) Ženy v Západozemí aneb za vším hledej ženu – Ženy jsou nebezpečné, své by o tom mohl povyprávět nejeden Západozemec. Začínají se kvůli nim války, ruší svatby, děti … celý článek

Číst celý článek zde


124»

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ne, do 30.11.
  • upraveno 4. listopadu 2018
    Hotovo. 8-) Ostatným autorom prajem veľa inšpirácie. 8-)
    @Nevada To je v pohode, mne nevadí, že som v predchádzajúcom kole skončila posledná. Píšem, lebo ma to baví. :-) Len tak mimochodom, už dávnejšie som posielala do jedného kola takú krátku poviedku, ale vtedy som ešte nebola registrovaná na fóre. V každom prípade som stále čerstvá autorka, ktorú poteší chvála a poučí kritika od čitateľov. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    7 dnů. Tak jak?

    @Janulka Palec nahoru. Tomu říkám přístup :)
  • Prepísala som sa do slepej uličky a nevím, jestli toho jezdce dokončím.
  • Janulka napsal(a):

    Hotovo. 8-) Ostatným autorom prajem veľa inšpirácie. 8-)
    @Nevada To je v pohode, mne nevadí, že som v predchádzajúcom kole skončila posledná. Píšem, lebo ma to baví. :-) Len tak mimochodom, už dávnejšie som posielala do jedného kola takú krátku poviedku, ale vtedy som ešte nebola registrovaná na fóre. V každom prípade som stále čerstvá autorka, ktorú poteší chvála a poučí kritika od čitateľov. :-)

    Je se případně pokusím o konstruktivní kritiku, protože s tím nemám problém :D Budu uhýbat přes shnilými rajčaty.
  • upraveno 23. listopadu 2018
    @Nevada Dopasala jsem jednu povídku a do týdne stihnu i korekci té druhé, takže v pohodě.

    @Aviv Je třeba ten konec řešit radikálně:
    image

    Ale upřímně - tohle je fanouškovská soutěz, není třeba se stresovat kvůli případné kritice.
  • @svoa00 Paradajky sú akurát naložené v mojom šaláte,takže tie nehrozia. :-D Ale na tvojom mieste by som neťahala psa za chvost. :-D Keď som poriadne naštvaná,viem buchnúť ako odistený granát a vtedy radšej utekajte,akoby ste mali za pätami Nočného kráľa. :-D
  • Konec je hotov a snad i radikální, ale ta vata mezi...
  • upraveno 24. listopadu 2018
    Zdravím, také jsem po roce opět něco sesmolil :D i když zde nejsem aktivní, nemohl jsem si nechat ujít možná poslední kolo této skvělé soutěže :) formát zdejší fan Asoiaf fikce se mi velice líbí a zapojil bych se do více kol, jen jsem v literárních soutěžích ( z časových důvodů asi jako všici ) aktivní převážně v zimních měsících... byla by škoda kdybychom o přišli o možnost navazovat na díla GRRM :) doufám, že se povídek sejde co nejvíc :) valar morghulis
  • Super.
    Taká otázočka... Koľko chceme dokopy nahrabať minimálne, aby sa v poviedkovej súťaži pokračovalo?
  • upraveno 24. listopadu 2018
    @Aviv Začíná to vypadat o hodně líp než minule, co? :D Ale tak upřímně - já jsem tyhle poslední dvě kola brala jenom jako něco, co mě nějak donutí ty hodiny volného času věnovat psaní. Vím, že z toho budu prakticky mít dva tři komentáře pod povídkou a přečte si to tak deset patnáct lidí. Možná proto se nijak nebojím vyprávět temné příběhy nebo občas být... explicitní. Spíš je pro mě důležitější dokázat si, že "to" ve mě pořád je. S druhou povídkou pro tohle kolo jsem docela zápasila, o to bylo důležitější ji dokončit.
  • Já se stejně bojím, ale ne pro explicitnost, nebo temnotu, ale že napíšem naprostú ptákovinu.
  • @Aviv A i kdyby to tak bylo (a to pochybuju), co se stalo tak hrozného? :D
  • Objektivně nic. Subjektivně bych byla dost zahanbená. :oops: :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Tomas von Bielau To je fajn :)
    Aviv napsal(a):

    Super.
    Taká otázočka... Koľko chceme dokopy nahrabať minimálne, aby sa v poviedkovej súťaži pokračovalo?

    Prostě kolik se sejde, a pak se uvidí. Ale bude samozřejmě taky záležet kolik povídek bude v případném 17. kole. Jestli zase přijdou jen 3-4, tak to celý problém jen odsune o pár měsíců.
  • No já jsem na tom asi takhle:



    Ale určitě to bude :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    a stihneš to, nebo budeš potřebovat posečkat? :)
  • Kdybyste to vydrželi do příští neděle, tak by mohly být hotové i dvě ;-)
  • Nepreložené názvy miest preložiť do poviedky, alebo ich mám radšej nechať nepreložené?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Pokud ten název nemá nějaký význam pro děj nebo pro něco, co tam padne (nějaká slovní hříčka, narážka nebo něco takového), tak bych to nepřekládal (případně opatřil poznámkou).
  • @Aviv Souhlasím s flankerem, tohle je důležité jedině, pokud na to navazuje něco dalšího.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Tak můžu s potěšením oznámit, že navzdory sabotážím kolaborantů se mi konečně podařilo poslat dnes dvě povídky. Takže úroda bude bohatší než minule. :D
  • Tak doufám, že jsem dneska nebyla poslední :D Upozorňuju, že čtenářské city jsem nijak nešetřila, ale bát se zase nemusíte, netrápila jsem svoje postavy zbytečně.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ke zpracování povídek se bohužel dostanu asi až v polovině týdne. Prosím o strpení.
    Pokud by toho někdo chtěl ještě využít k dokončení nějaké rozpracované, tak klidně může ;)
  • Za mňa v poriadku. Neutečú a sú aj dôležitejšie veci. Alespoň je ten čas navíc.
  • Ja som načala a nedokončila a do polovice týždňa nestihnem :'-(. Čo už, ostane v šuplíku "nabudúce".
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Při bozích starých i nových, lidi, přestaňte při psaní povídek blbnout s formátováním textu! A když už s tím přece jen začnete, tak se držte jednotného stylu. A za používání mezerníku na víc než dva - tři úhozy bych sekala prsty...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jo, kolik času chcete na čtení. Povídek bude přes 10. Do konce ledna, nebo déle?
  • Přes 10? Tak to je dobrá účast :-) Podřídím se většině, ale spíše asi do půlky února? Alespoň za mě teda :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.