16. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 12. srpna 2018 v Povídky
image16. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

Po kratším oddechu se vracíme k fan povídkám s novými tématy. 1) Ženy v Západozemí aneb za vším hledej ženu – Ženy jsou nebezpečné, své by o tom mohl povyprávět nejeden Západozemec. Začínají se kvůli nim války, ruší svatby, děti … celý článek

Číst celý článek zde


24

Komentáře

  • A šli by oba POV? Naděje by byla moc fajn.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @svoa00 Já bych prosil sex, ženský a hodně temnoty, ale žádný rohatý sukuby, ano? Děkuji! =D
  • @svoa00 Ideál asi bude když to napíšeš dvě verze :twisted:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    1. Sex nebo radši ne? Nemusí, ale může být.
    2. Ženský nebo mužský úhel pohledu? Osobně je mi to fuk, co Ti zrovna víc sedne.
    3. Temnou story nebo na konci něco nadějného? Temnou, jak to jen půjde.

    Tak nevím, jestli si tím pomůžeš. Jestli ta anketa nebude spíš kontraproduktivní :)
  • Michelle napsal(a):

    @svoa00 Ideál asi bude když to napíšeš dvě verze :twisted:

    Přidávám se.
  • No pravda, tohle opravdu moc nepomohlo :D To bych musela napsat něco schizofrenního se dvěma postavami různého pohlaví, které možná budou mít sex a možná taky ne, přičemž z jednoho úhlu pohledu to skončí dobře a z druhého špatně. Nic z toho mým hrubým představám neodpovídá.
  • Taky bys mohla zakončit příběh s dvěma závěry a čtenář ať si vybere. :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    svoa00 napsal(a):

    No pravda, tohle opravdu moc nepomohlo :D To bych musela napsat něco schizofrenního se dvěma postavami různého pohlaví, které možná budou mít sex a možná taky ne, přičemž z jednoho úhlu pohledu to skončí dobře a z druhého špatně. Nic z toho mým hrubým představám neodpovídá.

    Proč ne, něco jako SanSan polibek v závěru Střetu :)
    Aviv napsal(a):

    Taky bys mohla zakončit příběh s dvěma závěry a čtenář ať si vybere. :D

    Ne, jen to ne. To je zbabělé autorské rozhodnutí.
  • Čo je na tom zbabelé? Keď je skrátka viac možností, ako niečo mohlo dopadnúť a záujem vyvoláva nielen jedna...
  • @Aviv Je to ze strany autora takové alibistické. Lidem takové řešení většinou vadí, protože příběh pak nemá katarzi. Jediné, co s tím dá dělat, je nepostavit příběh na finiši.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak tak.
  • AvivAviv
    upraveno 1. září 2018
    Otázka na niekoho, kto sa rozumie do šermu... Povedzme, že máme bojovníka s dvomi zbraňami, dual wieldera. Ak proti nemu postavíme dvoch bojovníkov s jednou zbraňou, je schopný odrážať oboch naraz, alebo bude nútený oscilovať medzi nimi a to už môže rovno prejsť na jednu zbraň tiež? Toľko viem, že útok zbraňou zovretou v oboch rukách je silnejší, takže toho, čo má v každej ruke jednu zbraň a sily rozdelené, môže nútiť ustupovať.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Oboch naráz je rozhodně blbost. Šanci má jedině pokud v jednu chvíli bude čelit pouze jednomu útoku. Ve filmech a knihách sice tvrdí něco jiného, ale realita je trochu jiná. Ostatně dvě zbraně, ta druhá (dýka či meč pro levou ruku, "levy sword") je vysloveně obranná, ovšem s tím, že principem je vázat protivníkovu zbraň po krátkou chvíli, abych mohl sám zaútočit na nechráněného, ne že budu dělat nějaká synchronizované kejkle.
  • Poslušně se hlásím do služby.Témata jsou moc pěkná,zvláště západozemské legendy vyzývají širokou škálou možností.Pokusím se něco napsat a držím palce ostatním.
    Zároveň se omlouvám za poslední kolo.Minulý rok jsem byl pořád v jednom kole :oops:
  • upraveno 7. září 2018
    @Bronn image

    Tomu říkám slovo chlapa! :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Autor vítězné povídky bude opět odměněn knihou. Tentokrát to bude nové vydání Bouře mečů, kterou nám věnovalo nakladatelství ARGO.
    (Snad to někoho naopak neodradí :P)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    5 týdnů do uzávěrky ;)
  • A neprodlužíme to?
    Žertuju. :-D
  • Třeba do Vánoc... :anxious: :-D
  • AvivAviv
    upraveno 27. září 2018
    Nebo rovnou do Novýho roku... :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Huš, ticho tam! A psát!
  • PaxterRedwynePaxterRedwyne Ripe for victory
    Do Nového roku? A co rovnou do vydání Vichrů?
  • Paxter Redwyne napsal(a):

    Do Nového roku? A co rovnou do vydání Vichrů?

    Ták, přesně, to je to pravý datum. :applause:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    No, aby to tak nakonec opravdu nedopadlo...
  • Však je ještě skoro měsíc čas:-) Kolik se už sešlo zatím povídek?:-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    2
  • Aha:-D Ale tak třeba se počet ještě navýší :-)
  • @Trixie Takhle brzy bych očekávala, že počet zaslaných povídek bude velká tučná nula.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já taky :) resp. ta druhá mě překvapila. O první jsem věděla.
  • OK, hlásím, že jsem si konečně ustálila představu o hlavní mužské postavě a když započtu, že se nejspíš stejně trochu prodlouží termín, tak to na 66 % stihnu :D

    Tak co, dává si ještě někdo trochu smyčku na krk?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.