TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1317318320322323361

Komentáře

  • JoserJoser persona non grata
    fíha, to vypadá neskutečně dobře na to, že za tím stojí Cary Fukunaga!
  • JoserJoser persona non grata
    taky nám vyšel trailer na druhé The Deuce, já jsem spokojený
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Krisa napsal(a):

    ZoiD napsal(a):

    Jako Bond by se mi líbil Christian Bale.

    To je zajímavý nápad, ale já jsem neobjektivní, mně by se ChB líbil jako cokoli.
    Geralt přece nemůže šišlat! :)

    flanker.27 napsal(a):

    Krisa napsal(a):

    ZoiD napsal(a):

    Jako Bond by se mi líbil Christian Bale.

    To je zajímavý nápad, ale já jsem neobjektivní, mně by se ChB líbil jako cokoli.
    Třeba jako Sněhurka? :twisted:
    :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Mimochodem, kdo jede více v seriálech (a nejen otázku kde stáhnout další epizodu :) ), toho by možná mohl zajímat tenhle článek:
    https://www.moviezone.cz/clanek/36632-tema-disney-chysta-odpoved-na-netflix-bez-star-wars
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    flanker.27 napsal(a):

    Třeba jako Sněhurka? :twisted:

    Kdyby mu trochu vyžehlili vlasy, tak by to šlo. Gender je přece sociální konstrukt :P
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Loreta ví =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    S Robbem Starkem? Že bych po dlouhé době vyzkoušel seriál, který není kostýmní dobovka? :)
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 14. srpna 2018
    Pokud hledáte něco brilantně vtipného, optimistického a osvěžujícího, zkrátka feel good podívanou se vším všudy, tak si honem pusťte první řadu Marvelous Mrs. Maisel, protože ta druhá už nám pomalu klepe na dveře!
  • Film se mi opravdu líbil. Mohlo by být zajímavé zjistit, co to ještě bude mít s tou story společného.
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 20. srpna 2018
    Zítra to bude 78 let od smrti jedné kontroverzní osobnosti, takže se přímo nabízí jeden tématický seriál
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Pro fandy BBC a detektivek. Zase jedna podařená minisérie podle Agathy Christie. Dobře vybraní herci (Bill Nighy snad ani zklamat nemůže, Anna Chancelor vlastně taky).
    https://www.csfd.cz/film/604391-ordeal-by-innocence/komentare/
  • @Nevada Dík za tip. Černoušci se mi moc líbili, takže se těším.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • JoserJoser persona non grata
    @Nevada Mahershala je skvělý jako vždy, tím ale všechna pozitiva končí. Já jsem jeden z mála, kteří mají mnohem radši nedoceňenou druhou řadu a právě tady celý trailer čpí tím otravným feelingem jedničky, ach bože. Těšil jsem se, ale zatím je to lehké zklamání.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. srpna 2018
    Dokoukala jsem Condora. Kupodivu se jim zápletku i napětí podařilo udržet téměř celou dobu. Finále by si zasloužilo větší říz,
    ale to zřejmě padlo za oběť prodloužení seriálu a taky nadměrné likvidaci postav v průběhu celé série.


    https://www.serialzone.cz/serial/condor/
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • JoserJoser persona non grata
  • upraveno 4. září 2018
    @Nevada Jsem trochu v šoku, i když pokud vím, tak už zaznělo, že seriál by se měl odehrávat v době, kdy je Geralt mladší. Ale tak se správnou prací maskéra to půjde, akorát přemýšlím, že když mu k tomu navíc dají paruku a občas i žluté kontaktní čočky, tak to trochu popírá smysl toho obsadil Henryho Cavilla :D
  • já si myslím, že je to dobrá volba
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 4. září 2018
    @DanielSvatoš @svoa00 Mohlo to dopadnout líp, ale i mnohem hůř, takže buďme rádi za Cavilla. Je to herecký veterán, navíc je to fanoušek předlohy, takže snad tu práci bude dělat rád a tenhle entusiasmus se projeví pozitivně (obvykle mám s takovými herci dobrou zkušenost) Svým způsobem je z velké části vyhráno, protože kdyby Geralta hrálo nějaký dřevo na výsledku by se to podepsalo velmi. Teď ještě ten zbytek.
  • Tak to jsem nečekal ani nechtěl. Mno tak doufám, že překvapí. Filmy s ním moc nemusím, ale tak beru to tak, že seriál je značně jiné médium a pokud měl o tuhle roli vyloženě zájem, tak to snad dopadne.
  • AvivAviv
    upraveno 5. září 2018
    Taky to mohlo být kratší a pořád si myslím, že první dvě série fungovali fajn, a nesouhlasím s úplně poslední výtkou (jestli to teda není žert), ale je to hodně dobře udělaný rant.

  • JoserJoser persona non grata
    @Aviv BBC Sherlock je odpad od začátku do konce, s tím souhlasím, nicméně ještě jeden zajímavý pohled sepsala moje kamarádka Melkora, která problém toho seriálu dokonale vystihuje. Btw má fajn blog, takže se směle začtěte.
    http://melkora.blog.cz/1807/acd-vs-bbc-moriarty-aneb-proc-bbc-sherlock-nestoji-za-nic
  • Jo, Reichenbach byl to finále, po kterém se už raději nemělo točit nic, protože Moriarty zařval.
  • Želví lid? Myslím, že se směle začtu.
  • AvivAviv
    upraveno 5. září 2018
    A skřetí mytologie!
  • JoserJoser persona non grata
    kvóty, kvóty, kvóty... neříkám, že evropská produkce Netflixu je špatná, kupříkladu Dark nebo NSU: German History X jsou výborné série a možná to nakonec nebude znamenat nic špatného, ale já když někde vidím to prokleté slovíčko kvóty...
    http://cinepur.cz/article.php?article=4469
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.