15. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 16. ledna 2018 v Povídky
image15. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

svoa připravila krásná témata, ideální pro psaní během zimních večerů: Muži bez tváře – Napište o tom, kdo je Jaqen H’ghar, o jiných členech (a členkách :)) spolku nebo o jeho historii. Horor – Fantazii se meze nekladou. Použijte hororové … celý článek

Číst celý článek zde


2

Komentáře

  • Děkuju za odpovědi :-). Myslím, že mi to nakonec stejně nedá a trošku se v tom poňahňám. Mám doma velký obrázkový Svět ledu a ohně, tak to je pak radost :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Necelé čtyři týdny do uzávěrky :)
    Autor vítězné povídky získá knihu Střet králů.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    14 dnů, tik, tak, tik, tak...
  • Vůbec nás nestresuješ =D
  • upraveno 17. dubna 2018
    To mi povídej už mám sice půlku napsanou, ale vůbec teď nemám čas na psaní :-| Tak se začínám obávat, že to nestihnu...
  • Dopísané, uložené, odoslané. 8-)
    Istým spôsobom som prepojila všetky tri témy a nechýbajú ani horúce chvíle. Teším sa na vaše ko- mentáre k mojej poviedke...a aj na vaše poviedky.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Janulka Šikulka :)

    (zbývá 5 dní)
  • Vím, že už se jednou prodlužovalo, ale chtěl bych vás poprosit jestli by nešlo termín ještě jednou posunout. Stačilo by mi o týden... Povídku mám skoro hotovou, ale tento týden vůbec nestíhám...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já s tím problém nemám. Co ostatní?
    Jen tedy by zveřejnění bylo asi až o víkendu 12.-13., protože budu pryč.
  • Moje pocity, co se týče termínu, jsou momentálně asi takovéhle:
    image

    Protože jsem doteď dělala zhruba tohle:
    image

    A proto mám napsané tohle:
    image

    Takže bych asi byla pro... :anxious:

  • Já bych musela povídku dodělávat narychlo, takže by mi další posunutí taky nevadilo.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    O.K. Tak v tom případě ještě 14 dní.
  • Já bych klidně brala i měsíc :-D
  • @Nevada Já těch 14 dní s radostí uvítám. Díky
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Fakt měsíc?
  • Já bych fakt brala měsíc... Ale jestli nebude nikdo pro, tak se samozřejmě smířím se 14 dny :-)
  • Mno, já bych o víc než dalších 14 dní nedávala. Pokud to nikdo nedokáže ani tak, tak to asi už opravdu nebylo souzené ;-)
  • Takže deadline do 13.5. Ale více už bych taky nedávala bo by se to mohlo takle prodlužovat do nekonečna. Sama ještě nemám ani čárku :-D Buď napíšu nebo ne :_D Ale zkusím to :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak jak?
  • Mně už chybí jen korektura.
  • upraveno 13. května 2018
    Chybí mi dvě scény a korektura, bohužel mi plány narušila návštěva synovce a neteře :) Ale do půlnoci bych měla zvládnout dokončit, protože představu mám jasnou. Kdyžtak prosím Nevadu o trpělivost, jestli povídku budu moct poslat až zítra, ale nejspíš to nebude nutné.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jasně, zpracovávat to budu nejdřív v pondělí večer, možná až v úterý.

    Takže během pondělí můžete ještě klidně posílat. Kdyby někdo potřeboval až v úterý, tak se mi ozvěte přes zprávu.
  • Já budu u počítače až večer, ale mám už dopsáno. Takže do půlnoci bych to měl stihnout :-)
  • @Nevada Super, díky. Radši to opravdu nechám na zítřek, budu mít víc času na korekturu.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Tohle kolo bude bohůmžel beze mne, nestíhám.
  • Nakonec to nestihnu, ale alespoň to mám rozpracované do příště a nějak to napasuji na případná témata v dalším kole :D
  • Já to taky bohužel nestihnu...ale napíšu to dodatečně a zveřejním třeba někde na jiným webu nebo tak :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ani pár dní navíc by vám nestačilo?
  • @Nevada Kolik se sešlo zatím povídek?
    Jako mě osobně je to celkem jedno. Příští týden mam zkoušku takže se psaním teĎ zřejmě nepočítám. Ale osobně si myslím že když se bude pořád posouvat termín, tak se to bude odkládat a vůbec. Příjde na to kolik těch povídek se sešlo.
    Neříkám, že mě to neštve že to třeba nestihnu poslat, ale pokud by nevadilo, tak bych to sepsala dodatečně někdy potom a uložila to na nějaký web a tu poslala třeba odkaz nebo tak něco. Pokud to nevadí @Nevada
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Vypadá to na hodně tristní kolo...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.