TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1313314316318319361

Komentáře

  • Čekají, až skončí Hra o trůny?
  • @svoa00 Taky mne to napadlo je to dobrý marketingový tah, najít něco co ji nahradí

    Inak tak co říkáte na druhou sérii westworldu
  • Dolores je drsná jak čečenskej hajzlpapír :roll: snad to půjde vydžet zbytek série
  • upraveno 23. dubna 2018
    @p1e9t9r2 Mám pocit že jsem jedinej kterej fandí Maeve, ta aspoń nějak intrikaří a zároveň i přemýšlí, Bernard je též dobrej, jsem zvědav na kterou stranu se přidá, jestli to na něj bouchne a nebude mít moc jinak na výběr. Dolores jak už psal nade mnou Daniel je nějaká až moc drsná, tak doufám že se zklidní. A trochu jsem doufal že Ed in black přestane střílet všechno co kde hne. Evidentně ne. Každopádně se mi líbí jak to na sebe s první sérií navazuje, nemám pocit že by byla mezera mezi sériema, začali jsme tam kde jsme vloni skončili. Ale hodnotit zatím moc nejde.
  • @sfik já taky nejvíc fandím Maeve
    celkově ale fandím lidem
  • @DanielSvatoš Mě by vůbec nevadilo kdyby to pak přestalo být roboti vs. lidi, ale spíš se postavit korporátu Delos.. Ale Maeve má jediná racionální motiv a jelikož si nadělila celkem dobrý statistiky mohla by to i přežít :D
  • Westworld e03 - Dolores je fakt pinda a doufám že jí sešrotujou. Maeve naopak je lepší čím dál tím víc, její motivy, chování je naprosto opodstatněné. ALe jako wtf bengálskej tygr? wau! Samuraj na konci? wau! :D
    Musím říct že od té doby co tam na začátku proběhla ta čičina jsem se úplně nesoustředil na děj :D


  • Vypadá to ještě o stupeň hloupější než první série, to má být pokus o potlačení vzpoury robotů, nebo jen další scénář v parku? Protože jinak nechápu, jak je možný, že lidstvo ještě vůbec existuje ve světě, kde je A. I. na takové úrovni, i když tedy očividně jediné využití, které člověka mohlo při vytváření takové technologie napadnout je postavit pitomý lunapark a veškeré ostatní poznaní z reálného světa je tu jaksi zapomenuto :D Stejně tak jakákoliv vazba zábavních parků na vnější svět neexistuje, což je pochopitelné, protože jinak by se jim ta nesmírně originální nosná myšlenka zaměřená na povstání vědomí u utlačovaných týraných robotů rozsypala pod rukama raz dva.
  • upraveno 10. května 2018
    @Dreamer Ale to víš že máš pravdu :D Ten seriál je prostě pitomej, ale je to barevný, v krásných exteriérech a mě to zatím stačí ucpat hubu :D
  • upraveno 10. května 2018
    @sfik chápu, ne že bych na některé seriály nekoukala ze stejného důvodu, ale trochu zamrzí, že z něčeho, co se tvářilo na začátku tak nadějně, se vyklube tohle pěkně vypadající nic. Hopkins taky očividně vleze do všeho, z čeho má na slušný důchod :D
  • Jinak ta okecávačka k epizodě ve videu mi silně připomíná oblíbené scénáristické duo, které se snaží okecat komplikovanost náhodné epizody GoT a jak je to všechno strašně promyšlené, charaktery jsou propracované do posledního mrknutí a líp už to vlastně udělat nešlo.
  • @Dreamer Tohle dobývání pevnosti bylo naprosto tragický. Celá linka Dolores je tragická to absolutně nezastírám, jediný co na Dolores není tragické jsou její lícní kosti... Ale jestli už jsi nad tím zlomila hůl v první sezóně tak ani nezačínej :D Neřekl bych že to nějak kvalitativně spadlo, ale líp si to určitě nestojí :)
  • Mimochodem, jako absolutní NEtrekie jsem začal sledovat StarTrek tNG a .. fakt mě to zatím baví, škoda že se dřív nenatáčeli seriály s dějem přesahující jednu epizodu, ale až na ty upnutý uniformy a Ferengy je to dobrý, až by člověk zaplakal že raději udělali reboot filmů s našamponovanými herci, místo aby pokračovali v Picardovkách v supertruper Enterprise třídy Sovereign :)
  • @Dreamer No já pochopil z první série, že todle je jen na tam uzavřeném ostrově kde stojí park, a za vším stojí jeden člověk, proto se pokoušeli technologii propašovat ven, protože měli strach, že pokud se ho pokusí odstranit všechno zničí a oni budou v kelu a to co bylo v parku skončí pryč. Zároveň pak je logické proč honí toho jednoho robota, který má důležitá data v hlavě a oni je potřebují :D a jeho odvoz jim překazila ta plánovaná vzpoura. (myslím otce dolores) Spíš vím co pohání dolores, ale stále nechápu, kdo upravil atributy bordel mama, aby se dokázala probudit ... atd. To nikde nevysvětlili.
  • @p1e9t9r2 slovo "logika" bych s tím seriálem moc nespojovala :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...


  • Krisa napsal(a):

    @Sagart Ty neznáš Věřte nevěřte? :anxious:
    Můžu se zeptat, kolik ti je? To je totiž s Komisařem Rexem, Kobrou 11, Dr. Quinnovou, Odpadlíkem, Xenou, Herkulem, hitparádou Eso apod. povinná výbava každého, kdo prožil dětství v devadesátkách =D

    Myslím, že tohle se dá shrnout touhle dobovou skladbou

    =D =D

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Mikke No jo, klasika :D
  • @Dreamer Čtvrtý díl ukazuje i jiné využití než v Lunaparku... Za mne pořád zatím dobré!
  • @Dreamer Tak ono je pravda, že se to strašně chytře tváři, jinak je to hloupoučké, ale mám pocit, že tohle začíná být problém docela obecně všeho, co nám západ v současnosti nabízí, ale na pobavení tenhle seriál stačí. Daleko zajímavější a hlavně inteligentnější je loňska Nier:Automata, která taky řeší sebeuvědomění u robotů a androidů, obecně to považuji za jednu z nejlepších her, co jsem hrál.
  • @Kalam Mekhar Tak já mám poslední dobou pocit, že jim dochází možnosti. Ono těch stanic je tolik a každý rok přichází hodně nových seriálů. Tím pádem za chvíli prostě nápady být nemohou a bude to sklouzávat do nikam
  • Mno, tak jsem Westworldu ještě dala šanci a koukla se dosavadní epizody druhé série. Nejsem překvapená. Seriál se pořád snaží tvářit hloubavě, ale jako by už nebyl schopný říkat něco, co ještě nezaznělo. Maeve snesu, i když z ní udělali tak dokonalou super ženu, co snad bude královna toho vesmíru. Snesu i toho autora příběhů (nepamatuju si jméno), který je tam jenom proto, aby ho šikanovali a pořád mu opakovali, jak jsou všichni lidi zlí, špatní a fujky. Ale u Dolores je jediný pro mě přijatelný konec, že se na konci znova setká s Williamem, ten jí řekne, že mezi nimi není rozdíl a umlátí ji samorostem. Vykupující kvalitou je Bernard a v zatím poslední epizodě japonská dějová linka, která je vizuálně a hudebně působivá a ta přehnaná krvavost k tomu naprosto sedí.
  • @svoa00 scény s Dolores už přeskakuju :D
  • DanielSvatoš napsal(a):

    @svoa00 scény s Dolores už přeskakuju :D

    Já taky!! :D u aktuální epizody jsem to přeskakoval, takže vim že dojeli do toho nádražního města, pohladila Tedíka po tváři a způsobila mu bolest aby dospěl ... :D
    Zato scény s Maeve, Japonsko?
    8-O Vizuálně skvělé, děj bavil moc, Maeve snad jako jediná jedná logicky bez toho aby to bylo (jak píše svoa) příliš hloubavé jako u Bernarda s depkou... Možná kdyby Dolores zabili, Bernarda zavřeli do té doby než se rozhodne jestli bude robot nebo člověk a věnovali epizody jen Madamme, udělali by nejlíp :D
  • Začal jsem sledovat ST Next generation a konečně jsem narazil na epizodu se slavným facepalm Jeana-Luca :D s03e13 - kdyby to někoho zajímalo, samozřejmě je to epizoda s Q :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • @Nevada Hurá! (Já teda neviděla ještě ani druhou, ale chystám se.)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tak zas po roce budu koukat na seriál (když nepočítám opakování Případů prvního oddělení :) ).
  • @Nevada Je to dobrý seriál? Přemýšlel jsem nad tím že bych to zkouknul. Nechtěl bych spoilery ale dalo by se to přirovnat něco jako Tudorovci či k něčemu jinému?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Khardoom Na to Ti budou muset odpovědět ostatní, protože já zatím neviděla ani minutu :) Ale chystám se, časem. Celkově to má ohlasy nadšené. A nejen tady.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.