15. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 16. ledna 2018 v Povídky
image15. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

svoa připravila krásná témata, ideální pro psaní během zimních večerů: Muži bez tváře – Napište o tom, kdo je Jaqen H’ghar, o jiných členech (a členkách :)) spolku nebo o jeho historii. Horor – Fantazii se meze nekladou. Použijte hororové … celý článek

Číst celý článek zde


«13

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Je to jasný. Velmistr Marwyn a jeho pravá ruka Samwell Tarly budou v temných uličkách Starého Města na stopě obávaného sériového vraha Jaqena Rozparovače.
  • Užijte si to! A ano, témata jsem vymyslela tak, aby se dala i kombinovat a pět bodů dostane ten, kdo zkombinuje všechny tři :D
  • Skvele temy,uz pomaly chystam namet...chcem tiez pisat o Jaqenovi,ale nebude to horor,skor pribeh z cervenej kniznice. ;-)
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Chjo... v bodě druhém jsem namísto horor četl jen a prostě Hodor... A už se těšil na epický příběh s naprosto minimální a uzavřenou slovní zásobou :D
  • @Sagart Ten můžeš napsat i tak ;-) (A povídka s Hodorem jako hlavní postavou mi zní jako horor :-D )

    Témata jsou skvěle různorodá, tak by si snad mohl vybrat každý :-) A já už se teď těším, co vytvoříte.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Michelle napsal(a):

    @Sagart Ten můžeš napsat i tak ;-) (A povídka s Hodorem jako hlavní postavou mi zní jako horor :-D )

    Témata jsou skvěle různorodá, tak by si snad mohl vybrat každý :-) A já už se teď těším, co vytvoříte.

    Hodor hodor hodor, hodor hodor, hodor hodor Hodor hodor hodor hodor hodor, hodor hodor hodor hodor hodor hodor hodor.
    "Hodor!"
    Hodor hodor hodor hodor hodor.
    Hodor hodor hodor hodór. Hodor hodor hodor.

    Mám pokračovat? :twisted:
  • @Sagart Ani ne. Aby ses nevypsal ještě před termínem =D
  • Krásná témata... Mě osobně nejvíc zaujali mistři z Citadely a horor, a už se těším kdo co napíše :-D
  • upraveno 20. ledna 2018
    @Bronn Sériové vraždy v Citadele? :D
  • @svoa00 Hmm, možná :-P Je pravda, že takováto budova plná temných chodeb s mnoha tajemstvími se přímo vybízí jakožto místo, kde tajemní vrazi a jiní zločinci spřádají své ještě tajemnější intriky... A ještě tam poslat Hodora, aby ten temný děj trochu "rozhodoroval" :-)
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @svoa00 sériové vraždy v Citadele rukou muže bez tváře. =D
  • upraveno 24. ledna 2018
    Ha, tak už mám pár stránek napsaných, tentokrát to konečně vypadá, že mě to zase baví a něco z toho bude :D stačí, když bude ještě pár dnů hnusná tma v pět odpoledne a leden, a mohlo by být hotovo.
  • Aaa nové témy, super :-D. Mám blažený pocit, že tentokrát by z toho aj niečo mohlo byť, keďže už mám po skúškach. Len ten horor mi nejak nesadol, ale za skúšku nič nedám.
  • Ahoj, na tento web jsem se dostala terpve dneska, ale musím říci, že mě zaujalo první téma :-) Mrzí mě, že ve filmu tahle "organizace" nebyla nějak více rozpracována. Nevím, knihu jsem zatím nečetla, tak nevím jak to tam je. (Bude se tam nějak výrazněji vyskytovat Jaqen Hagar?)?

    Zkusím něco zplodit :-)
  • @Trixie Vítáme tě v klubu ;-) Nebudu moc moc prozrazovat, ale Jaqen je víceméně volné téma a nepopsaná kniha.
  • Takže standardní otázka - jak se vám daří s povídkami? Mám jeden nápad v hlavě a i když není úplně košér psát na téma, které jsem vymyslela, tak kamenovat mě nemůžete :D Ale jsem teď dost vytížená, takže nic slíbit nemůžu. A světe div, pokud povídku dám dohromady, tak to vypadá, že jsem fyzicky schopná napsat něco, co končí (neurčitě) nadějně :onfire:
  • Moc se omlouvám, ale tenhle rok je můj program opravdu dosti nabitý :wall: , takže bohužel nestíhám nic napsat...Vím, že to vypadá hloupě, že jsem zatím napsal jen jednu povídku a takhle se omlouvám už podruhé, ale slibuju, že od července to bude vypadat jinak... :oops:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Předpokládám, že jako obvykle budete chtít odložení termínu, tak se rovnou přiznám, že teď vůbec nestíhám a ke konci března nebudu mít čas a pak nejspíš ani síly něco tady dělat. Takže termín rovnou posunu na 15. 4. Nebo hned až do 30. 4.? Pak to upravím i v hlavním článku.
  • Já mám nějaké nápady v hlavě, ale zatím ani čárku. Takže bych určitě byla pro posunutí, klidně i do konce dubna :-)
  • Tak jestli se bude termín posouvat o měsíc, tak čekám větší výkon, lidi :D
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Já bych strašně rád něco napsal, ale v poslední době mám chuť a hlavně čas jen v noci, což je dost nevyhovující. :-k
  • Aká bude odmena?Len tak ma napadlo, tešte sa na horor,citadelu a mužov beztváre v jednom
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Odměna nebývá automaticky v každém kole.
  • upraveno 18. března 2018
    @Malfurik_Tully odměnou budiž, že si někdo tvé dílo přečte a zanechá komentář. To mě osobně vždy potěšilo nejvíce, i v případě kritických komentářů :-)
  • Jinak Cryo Chamber má opět nějaké pěkné inspirativní zvuky, hodící se například k psaní hororové povídky z chladného Severu a ještě se dá najít slušná sbírka depresivních zvuků na CO. AG.
  • Když to tak vidím, tak do 30. dubna bych přece jen něco mohl stihnout...Momentálně uvažuju hlavně o Mistrech z Citadely,taková nějaká vraždička, tam by se mohly hlavní postavy pěkně vyřádit :twisted:
    Můžu se zeptat, spíše tak obecně, nakolik se hodnotí věrnost k ASOIAFu? Myslím tím především popisy osob, staveb atd...
  • @Bronn Samozřejmě by tě na velké odchylky čtenáři upozornili, ale s tímhle si myslím nemusíš dělat starosti.
  • Ďakujem, niežeby som bol zištný ale len tak ma zaujalo
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.