Co jiného číst?

upraveno 3. ledna 2011 v Literatura
Mých posledních snad 20 knih bylo všechno možné (Martinovy povíky, Irving, G.G.Marquéz, Vonnegut Jr.) jen ne kniha z fantasy ságy. Chápu, že nic tak dobrého jako icefire na trhu není, ale něco co by stálo alespoň za přečtení. Doporučte něco

PS: Nepište Feista ani Sapkowskiho. Něco nového (rok vydání 2006,07), co třeba zatím nevyšlo celé, ale autor to již ukončil.
1808183858692

Komentáře

  • Kto je tá holohlavá speváčka?
  • To se neví, ale napsala jsi téměř správně název
  • Zhrniem to rovno tu:
    - obrázok s domčekom
    - puklina v zemi
    - kniha s okuliarmi
    - to námestie nad mŕtvou rybou.
    Veľmi pekne ďakujem za akúkoľvek nápovedu.
  • AyleenAyleen Zachovejte paniku!
    obrázek s domečkem není nic. to je jen nějaký vtip tvůrců
    puklina v zemi - jednoslovný název, puklina jinak. Kniha slovenského autora o mizení lidí v Tribeči
    kniha s brýlemi - dvouslovný název. O brýle nejde, jde o barvu té knihy
    náměstí nad rybou - roční období v české metropoli
  • Vraj je to vtip organizátorov a nie kniha.
    Vyskúšaj nejaké synonymum pukliny.
    Akej farby je tá kniha si si všimla?
    No tak z toho som blbá aj ja a nemyslím, že to súvisí s držiteľom sviečky nad námestím, hoci ročná doba by sedela.
  • Ale s tým bonusom sa neviem pohnúť.
  • A taktiež kde je posledná kniha?
  • Ayleen napsal(a):

    obrázek s domečkem není nic. to je jen nějaký vtip tvůrců
    puklina v zemi - jednoslovný název, puklina jinak. Kniha slovenského autora o mizení lidí v Tribeči
    kniha s brýlemi - dvouslovný název. O brýle nejde, jde o barvu té knihy
    náměstí nad rybou - roční období v české metropoli
    Dík za to posledné.
  • AyleenAyleen Zachovejte paniku!
    @Aviv
    Bonus:
    Americký spisovatel. Držitel Nobelovy i Pulitzerovy ceny. Zúčastnil se španělské občanské války. Jeho nejznámější kniha je o rybáři - seniorovi :)

    Kdyžtak mi do zprávy napiš seznam knih co už máš, můžu se podívat která ti chybí
  • Šmáriá, teď se cítim fakt blbě, to mám za to, že si od něj pamatuju jen 3 tituly... Vďaka. Pozerám si teraz jeho knižky, pozerám...
    Pohyblivý svátek? A já hledala Velikonoce,
    Díkuvzdání a karnevaly...
    :wall:
  • No dobre, teraz by som potrebovala pomoc nejakého ornitológa...
  • AvivAviv
    upraveno 1. prosince 2017
    Už nepotrebujem.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tak a je to :). Byla to zábava.
  • AyleenAyleen Zachovejte paniku!
    A co říkáte na další bonus? :) Sice už víme, proč je tam ten obraz domu, ale napadá někoho něco?
  • Dom v stráni to nie je, tak prehľadávam zoznamy knižiek.
  • protože jsem oslabená po vánočním večírku, šla jsem šmírovat na facebooku a je tam docela prima nápověda. dokonce jsem ten název původně zkoušela, když to ještě nešlo zadat.

    jde o objekt na obraze, a když je na obraze, tak ho tam někdo ..., autor je dost plodný, vychází mu tak kniha ročně
  • AyleenAyleen Zachovejte paniku!
    Děkuju :)
    Druhá část je docela zajímavá, ty nápovědy jsou super
  • nad těma se zatím potím
  • AyleenAyleen Zachovejte paniku!
    Britský autor původem z Walesu. Některé jeho knihy byly zfilmované, například knihu o podivínském podnikateli zfilmoval Tim Burton, další kniha byla zfilmována hned 2x - jednou animovaný film z roku 1989, další vloni právě od S. Spielberga
  • upraveno 1. prosince 2017
    ahá, děkuju, už to mám
    já u spielberga hledala v těch starších filmech, k novějším jsem se dostala až teď,...
    a když jsem kvůli exupérymu hledala spisovatele - piloty, tak nic
  • Tak ten bonus mi dal taky dost zabrat :D. Když to shrnu a podtrhnu šance na výhru žádná a ten čas nad tím :D kdybych si koupil los mám větší šanci vyhrát a ušetřím moře času. Na druhou stranu bych se tolik nebavil :D
  • Inak největší výzva byl ten zpěvný pták :D to jsem tam házel jednoho za druhým :D
  • Já si to cht%ela skrátit hledáním červeno-černo-bílých po internetu, ale stejně to pak bylo štěstí, protože když jsem o googlu hodila pinku s vágním tušením, že na ní je něco rud=ho, uviděla jsem obrázok pinky s tentáž ptákem vedle, jež byl v šifre a na tom webu mluvili kromě pinky i o tom správném druhu. U těchhle herse člověk nauč tak nečakané věci...
  • @Aviv No já znám ohromné množství zpěvných ptáků, takže já jich tam zadal přes 20 než mne napdal stehlík a kamarád je jela podle abecedy :D
  • Chudák kámoš...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ernest Cline prej píše pokračování Ready Player One.
  • Nevíte jak to vypadá s pokračováním kroniky královraha? Nějak se ta pauza pomalu nelíbí
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Kosmas má do 1. 1. 2018 20% slevu na všechny e-knihy.
    Například Hra o trůny a Střet králů tak vycházejí na 310,- Kč.
    https://www.kosmas.cz/knihy/237113/hra-o-truny/
    https://www.kosmas.cz/knihy/238587/stret-kralu/
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 5. ledna 2018
    @Nevada A já pořád ještě nepřečetl MKP
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.