Povídka č. 5 (14. kolo) - Ice & Fire

upraveno 17. listopadu 2017 v Povídky
imagePovídka č. 5 (14. kolo) - Ice & Fire

Napsal(a) Nevada

Číst celý článek zde


Komentáře

  • :applause: Kde si mohu vyřídit předplatné?
  • Že já uhodnu autora? :D Super nápad, šlo by v tom pokračovat i v příštím kole?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Super, a na příště bych si rád předobjednal jedno Braavíčko :-)
  • Vždycky jsem obdivoval jak někdo dokáže napsat vtipnou povídku. Tato je nejen originální, ale hlavně protkaná milým humorem, jež mám hrozně rád. Vtípek s památkáři mě vyloženě rozesmál :-)
    Při čtení reportáže od Pavky Šmejdila o divokých (zdivočelých), jsem si vzpomněl na film Vinnetou I. a novináře jež se marně snaží napsat článek o indiánech :-D
    Musím ocenit i ilustrace jimiž je "povídka" doplněna, zvláště pak portrét obra :-D
    Rozhodně se přidávám k ostatním, tento novinový plátek bych rád odebíral a doufám, že v příštím kole se dočkáme pokračování.
  • Netradiční forma povídky, ale budiž... :-D Musím ale ocenit skvělý smysl pro humor, skoro až Pratchettovského střihu. Rád bych od Autora viděl nějaký humorný fejeton nebo kratší povídku... :-D
  • I tady děkuju za komentáře a přečtení :-) Samozřejmě je to naprostá kravina, ale mě kraviny baví a doufám, že se ke mně někdo příště přidá, protože je i ráda čtu ;-)
  • Ach ne! Mé srdce plesá - objevila jsem zapomenuté číslo MF Les! Respektive pouze jeho fragment, protože ostatní články nějaký neřád z novin vytáhl a nevrátil je zpátky :-/.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.