MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER!

upraveno 1. srpna 2017 v Seriál Hra o trůny
Krásné prohřáté odpoledne moji Lordi, králové, princové, vazalové a Draci a 30 titulů Denči Targíkové.. jak určitě víte, unikl na net nástin zbytku epizod seriálu, co nás překvapí, čeká a nemine. Kdo by si chtěl "zkazit" zážitek, který už moc zkazit nejde, ten ať rozhodně klikne na následující odkaz.

http://green-chili.blogspot.cz/2017/03/got-season-7-episode-guide.html
«1345

Komentáře

  • Juchů, to je přesně to co mi stačí :-D a nemusím na to koukat, abych se dozvěděla spoilery, uff...
  • @Dreamer tak to já ty díly alespoň proklikám abych se kouknul na zásadní věci v seriálu :) vlastně jsem takhle proklikával většinu dílů od 4. řady
  • No, pokud to je pravda, tak se ještě hodně budeme při sledování chytat za hlavu. Celé to působí dost zkratkovitě a nebýt toho, že tak působí už zveřejněné díly, tak bych si myslel, že to je nějaká fanfiction, a ještě ne moc vydařená. Takhle mám ale obavu, že to pravda bude. :-D
  • Heleďte, ale tohle není žádná novinka, na těch stránkách je to pouze rozřazené do epizod, v zimě to leaklo jako děj celé řady. Ale text už jsem četl..
    A na toho ledního medvěda se těším :) :D
  • @sfik Já jsem spíš zvědav na ten super moment,
    kdy diváci budou vědět, že je Jon (Aegon) legitimním dědicem Sedmi království a vesele si v posteli dovádí se svoji tetou. Nic proti Targaryenskému gustu, ale bude to vypadat dost divně po tom, co jsme se měli celý seriál pohoršovat nad vztahem Jaimeho a Cersei.


    A pak taky na ta super setkání
    všech možný i nemožných v Králově přístavišti
    . Jsem zvědav, jak moc budou ty dialogy působit křečovitě. Ale třeba budu příjemně překvapen. 8-)
  • Já se teším až jako šéfik těch žoldáků co Sersei najala přijede náš starý známý muž mnoha tváří Daario Naharis :D
  • Tak po Benjenovi bych se už ničemu nedivil. :wall: :-D
  • upraveno 1. srpna 2017
    No je to teda nic moc, takové očekávané většinou a spousta věcí vypadá jako fan service, než že by to takhle mělo být i v knihách
    Benjen, Gendry, Ohař....
    jinak doufám, že celá linka kolem Cersei a Jaimieho je jen smyšlenkou scénaristů, protože se zabouchli do Leny Headey :roll: dále v seriálu očekávám očekávanou nadílku klišé a předvídatelných rozuzlení v zájmu oblíbených postav.....a tenhle přístup není Martinovi vlastní.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Jsem znechucen, protože
    Cersei přežije tuhle sezónu a to je prostě na ho*no
    speciálně, když vezmu v potaz tenhle dialog

    A to
    těhotenství
    bez komentáře
  • @Tyrion Lannister
    No ona stejně nebude těhotná dlouho, když se má probudit v posteli plné krve. Mě by zajímalo, jak blbě bude zase Jon vypadat, že se vydává za Cersei do Králova přístaviště. Asi budu muset jenom doufat, že to bude nějak víc zdůvodněné. Taky nestačím vrtět hlavou nad Jaimem - stál doteď při Cersei při všem, ale to, že odmítne pomoct proti Nočnímu králi, už je na něj moc? Jedině snad že by v tom sehrála roli Brienne, pak by to bylo uvěřitelnější.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 3. srpna 2017
    @svoa00 Každopádně kdokoliv tvrdil, že knihy (budou-li dopsány) a seriál skončí stejně musí po tomhle uznat, že se mýlil :D
  • Obávám se, že
    Dany během toho jejich "dovádění" otěhotní..
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @LucyStark Serialovy horkosladky konec podle mne bude, ze
    Jon a Dany skutecne ziskaji Železný trůn a budou mit dite, ale jejich syn se bude chovat uplne stejne jako Joffrey,
    takže úplně poslední zábě bude jak jejich potomek mučí štěňata
    :twisted:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Najlepšie by bolo, aby Jon a Dany mali dcéru a Cersei a Jaime syna, ktorí sa vezmú a zjednotia ríšu :D Taký koniec Vojny ruží.
  • @Gepeto A jak se bude jmenovat to dítko? Bloody Mary? :D
  • @Tyrion Lannister Docela bych jim to přála. :D
  • To by byl hodně zajímavý konec
    Gepeto napsal(a):

    Najlepšie by bolo, aby Jon a Dany mali dcéru a Cersei a Jaime syna, ktorí sa vezmú a zjednotia ríšu :D Taký koniec Vojny ruží.

  • Gepeto napsal(a):

    Najlepšie by bolo, aby Jon a Dany mali dcéru a Cersei a Jaime syna, ktorí sa vezmú a zjednotia ríšu :D Taký koniec Vojny ruží.

    To už by bylo snad lepší obráceně, ale nebyl by lepší konec, výhra bílých chodců :D aspoň by nebylo na co navázat :D a bylo by to dokonale uzavřeno
  • Poslední scéna 8 serie, místo natáčení: Sibiř v zimě. beze slov
    Frantík s Pepíkem pomocí plechu, lepenky a fénu tvoří iluzi bouře.
    Blízký záběr na Gulag, dramatický přelet kamery.
    Jon Know a Deny rozbíjí krumpáčem zmrzlý kámen.
    Nad nimi stojí Noční král v ušance, svírá Špagin a kouká do dáli.
    Kamera se zaměřuje na zeď Gulagu a osvětluje velký nápis:
    Ať žije marxismus-leninismus, nepřemožitelná zbraň pracujících celého světa, každá tuna ocele, rána válečným štváčům!

    Takový ideální konec, potěšíš levici, které jsou na světě tři prdele, což je šest půlek.
  • Mimochodem, na internetu už koluje čtvrtý díl. Jo, potvrdil se do puntíku jeho scénář. Zatím jsem to viděl jen sběžně, takže nemůže hodnotit do puntíku kvalitu dialogů, ale překvapivě to bylo celkem dobrý, tedy až na další teleportující se armádu. Ten Westeros mi připadá v posledních episodách čím dál menší a menší. :-)
  • @Magister_Peditum Která armáda se teleportovala? Dothrakové překročili Úzké moře a došli někam za KL, armáda Lannisterů stihla dojít z High Garden cca do 3/4 cesty do KL nebo tak nějak. Zrovna toto mi přijde celkem relevantní..

    Díl se bude jistě líbit lidem kteří si rádi hrají s ohněm. :D
  • Nádhera, když ho Bronn trefil...škoda, že to nebylo fatální
  • upraveno 4. srpna 2017
    TheRightfulKing napsal(a):

    Nádhera, když ho Bronn trefil...škoda, že to nebylo fatální

    Likvidace Viseriona fatální bude, tak neboj.. se dočkáš :D

    Btw. to asi nebude náhoda že na Jona zbude Rhaegal.. Když je sám synek Rhaegara :)
  • @sfik No doufejme. Já draky a Targaryeny vůbec z hloubi duše nesnáším :D a v téhle epizodě jsme krásně viděli proč...
  • upraveno 4. srpna 2017
    @TheRightfulKing miluju draky :-)
  • Proboha jestli se to všecko stane tak jak je to tam napsaný, tak to bude epický ale zároveň se u toho budu chytat za hlavu kdo to šmarja vymyslel :D :D A taky nechápu jak to všecko narvou do tak málo dílů...
  • víte, že je venku už 4 epizoda?
  • upraveno 5. srpna 2017
    No ikdyž je to jenom leak, tak krátké hodnocení si neodpustím, celkově se mi ten díl taky líbil:
    + Starks reunited - konečně jsme se dočkali, Bran je trochu creepy ale
    + Danny a Jon dneska ok
    + Danny se konečně pohnula
    o scéna, kdy se objeví Jaime a Bronn na koních nad konvojem vypadá jak vyšitá z Westworldu :-D :-D
    - to vyplenění Roviny Jaimem, Bronnem a Dickonama (btw kde je zima??) - to jako zmizelo veškeré civilní obyvatelstvo - nejenom u hradů, ale i v běžných vesnicích? Tak se nastoluje mír a lad na celém kontinentu?
    - Iron Bank - tu epizodní roli jsme tam moc nepochopil teda (maximálně důraz na Lannistery splácející dluhy)

    ... a vzhledem k tomu, že se zde neobjevil Euron, tak můžeme jen hádat, kam za celý díl stihl s flotilou dojet :-D
  • Epizóda 4 je fakt pecka :)

    Konečne sme sa dostali poriadnej bitky, ktorá stojí za to ... začiatok, kde Bronn započuje cválanie. Všetkým je jasné, že sa blíži horda Dothrakov (barbarov, ktorí zabíjajú a znásiľnujú)
    Mobilizácia vojska a tvorenie formácie bolo niečo neskutočné. Krásne vidieť ten chaos a strach na tvárach vojakov. Potom sa vyrúti celá horda a zaklincuje to Drogon .... (nemám rád Dany a draky a už vôbec nie tých koňákov, ale scéna to bola perfektná)
    Potom už začína, len boj a oheň .... najviac ma dostalo, ako vidieť zomierať vojakov a všade chaos, formácie padajú ... začalo mi ich byť ľúto a Dany sa pre mňa stala Mad Queen ....
    Potom Bronn a balista .... neskutočne zaklincoval (hlavne toho barbara) a potom Drogona :D
    Dúfam, že Drogon bude vážne zranený a vyradený z boja prípadne ten šíp bol otrávený. Bolo by to príjemné spestrenie scenára.
    Tyrion pozerá na "Ohnivé pole 2.0" a vidno, že sa mu nepáči konanie Daenerys.
    Nakoniec tu je Jaime, ktorý to chce ukončiť. Bohužiaľ má len 1 ruku (inak predpokladám, že by tú kopiju hodil) a nakoniec pád do vody ... kto ho zachránil? Rickon? Dickon? Bronn?

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Řeknu to takhle, komu se nelíbilo posledních dvacet minut, ať jde do ******
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.