Hra o trůny 7×02 – Stormborn - Ice & Fire

upraveno 7. srpna 2017 v 7. řada
imageHra o trůny 7×02 – Stormborn - Ice & Fire

Druhý díl sedmé série. Premiéra 24. 7. 2017. Daenerys je poctěna nečekanou návštěvou, Jon se vypořádává se vzpourou a Tyrion vymýšlí plán na dobytí Západozemí. Scénář: Bryan Cogman Režie: Mark Mylod

Číst celý článek zde


1235»

Komentáře

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Rybba
    Rybba napsal(a):

    Tyrion Lannister napsal(a):

    @Borůvka Daario už se do seirálu nevrátí, zůstal v Meerenu a Bronn se pravděpodobně objeví někde po boku Jaimeho, s tím, že přepodkládám, že jakmile to bude možné Bronn přeběhne zpátky k Tyrionovi možná už v příštím díle po tom, co Tyrion obsadí Casterlyovu skálu, či u ní bude poražen, abychom ještě více uvěřili tomu, že Dany nevyhraje i když vyhraje :twisted:

    ...a třeba nevyhraje a bude! :twisted:
    Jsi naivní, tak naivní, že tomu žtěží věřím a jak bych si přál, aby si měl pravdu :twisted:
  • No já bych tu vatu tak nehanil, museli mít pomalý rozjezd a teď to bude díl od dílu narůstat na akci. Jenom je škoda, že Jon Sníh nepředstoupí před Dany jako targaryen :D. By stála za to ta reakce, kdyby zjistila, že má někdo větší nárok na trůn
  • @p1e9t9r2 větší nárok na trůn...potenciální bastard? :-k
  • @Dreamer to je to co nevíme :D Jestli je bastard nebo není. U targaryenů bylo mnohoženství několikrát.
  • p1e9t9r2 napsal(a):

    @Dreamer to je to co nevíme :D Jestli je bastard nebo není. U targaryenů bylo mnohoženství několikrát.

    Posledním Targaryenem, který praktikoval mnohoženství byl Maegor I. Krutý. Od něj, žádný z následujících 14 targaryenských králů po 235 let mnohoženství nepraktikoval.

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Ono je to jedno v momente, kdy se Jon ozeni s Dany (95% že se stane) tak se kralem stava automsticky, Rhaegarovo otcovstvi bude spis hrat v roli proroctvi a draciho jezdce
  • Jenom k tý léčbě Lupusu bych se chtěl zeptat, to v celý Citadele nemají žádná anestetika, jako je třeba Makové mléko? To je Sam vážně takovej mizernej student, že jediný, co ho napadne, je klacek mezi zuby? Já už bych ho dávno vyhodil.
  • Nebo se možná v Citadele začaly projevovat nějaký jeho sadistický sklony.
  • @JoffreyWater Třeba se v postupu té léčby nedá použít. Jak řekl arcimistr, tento postup nepoužívají, protože je moc nebezpečný
  • Proč by se jako nemělo dát použít? Přímo na Game of Thrones wiki se píše, že Milk of the Poppy se používá k uspání pacienta a potlačení bolesti, pokud nešlo použít, měli mi vysvětlit proč. Protože já nechápu, proč by to nemělo jít použít. To jako fakt není lepší se toho člověka pokusit nějakým způsobem uspat, zvlášť v případě, kdy je potřeba, aby byl ticho? Nebo mu dát to Milk of the Poppy a k tomu mu dát ještě njakej roubík do pusy pro sichr. Když Qyburn řezával Jaimeho pahýl, taky mu nabízel to mléko, Jaime odmítl, protože chtěl být při vědomí. A teď, když je nejvíc potřeba, se ani nezmíní, že něco takovýho existuje, ani Jorh se nezeptá, proč se nepoužije, nic, prostě se teda ani nenamáhají vysvětlit, proč to nejde použít. Podle mě prostě jenom tvůrci zapomněli, že tam něco takového mají, prostě jenom potřebovali scénu, jak Joraha zaživa stahují z kůže. Jo dobrý, scéna „hezká,“ ale 2584566 sérií se tam mluví o Milk of the Poppy jako anestetiku, a když je tam nějaká nejvíc bolestivá léčba, tak ho nepoužijí a ani se neobtěžují vysvětlit proč, protože kdo z průměrných diváků si vzpomene, že tam nějaké anestetikum vlastně existuje, že jo...
  • Jeanine napsal(a):

    Tyrion Lannister napsal(a):

    @Jeanine Nevyšel rozpočet :D

    Už chápu, v tomto díle bylo vlků až příliš... Jeden velkej bílej by bylo už moc... Duch mi chybí :-|
    duch sa podľa všetkého na obrazovku nevráti... Iba, že by ho spravili počítačovo.. keďže nám duch zomrel v real live
    @Jeanine
  • @JoffreyWater
    Jestli chceš logický vysvětlení, tak to může být tím, že vyrobit makové mléko trvá, a Sam měl na akci pouze jednu noc.
    Jestli chceš reálný vysvětlení, tak scénáristy to buď nenapadlo, nebo na to kašlou =D Hlavně že je to šokující 8-O
  • :applause: :king:
  • @JoffreyWater Prosimtě nic si nikdy neordinuj.. Říká ti něco kontraindikace? :) :D Neříkám že to tak je, jen asi hold nehledám chyby v každém podělaném záběru ;)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.