Gratuluji výtězi, povídka byla vážně moc pěkná. Každopádně v tomto kole by si zasloužila vyhrát každá, jelikož všechny příběhy, ale i netradiční ztvárnění byly úžasné. Děkuji tedy autorům za krásné povídky jejichž čtení jsem si moc užil.
Vítěze jsem nějak automaticky přečetl jako Barona, namísto Bronna, připadalo mi tudíž zvláštní, že o příspěvek výše gratuluje Baron sám sobě k prvnímu místu :D Jinak první místo je zasloužené, tato povídka byla vyloženě geniální. Druhé místo mne překvapilo. A třetí místo, to Goetheovské dílo, to si také zaslouží orodování. Letošní kolo mi jen utvrdilo myšlenku, že nedopíše-li Martin Vichry, nebo Sen, zvládneme to tady na fóru sami :D
@Sagart Nejsi sám koho překvapilo, že se tam objevila má povídka :-D Měl jsem rozhodně jiné favority které jsem čekal, že se objeví spolu s Oswellem a Dunkem v první trojce.
Díky moc všem za jejich body a komentáře. Jsem notně překvapen svým umístěním, protože všechny povídky byly vážně super, a jak napsal Baron, všechny by si zasloužily vyhrát. A těším se na další úžasné povídky v příštím kole!
Sagart si pro příště před hlasováním přečte pravidla a/nebo se naučí počítat ;) Jeho hlasování jsem musela vyřadit. Ale na celkové pořadí to naštěstí nemělo vliv. Jen čtvrtý v pořadí by měl dělené místo s tím třetím.
@Nevada Oh, příště stačilo do zpráv :D Vskutku, tedy, co se stalo, hlasoval jsem na rychlovku, tudíž je dost možné, že se nějaká chybička, případně kvantum chybiček vloudili. Jinak jsem si pravidla četl, tudíž je-li někde chyba, bude v mé nepozornosti během zadávání ;)
Srdečne gratulujem všetkým autorom, či už sa umiestnili alebo nie, hlavne že sa zúčastnili :-). Všetky poviedky v tomto kole boli úžasné a prvé miesto je naozaj zaslúžené :applause:.
Komentáře
Každopádně v tomto kole by si zasloužila vyhrát každá, jelikož všechny příběhy, ale i netradiční ztvárnění byly úžasné.
Děkuji tedy autorům za krásné povídky jejichž čtení jsem si moc užil.
Jinak první místo je zasloužené, tato povídka byla vyloženě geniální.
Druhé místo mne překvapilo.
A třetí místo, to Goetheovské dílo, to si také zaslouží orodování.
Letošní kolo mi jen utvrdilo myšlenku, že nedopíše-li Martin Vichry, nebo Sen, zvládneme to tady na fóru sami :D
Měl jsem rozhodně jiné favority které jsem čekal, že se objeví spolu s Oswellem a Dunkem v první trojce.
A těším se na další úžasné povídky v příštím kole!
Jeho hlasování jsem musela vyřadit. Ale na celkové pořadí to naštěstí nemělo vliv. Jen čtvrtý v pořadí by měl dělené místo s tím třetím.