Vyhlášení výsledků 13. kola fan povídek - Ice & Fire

upraveno 4. června 2017 v Povídky
imageVyhlášení výsledků 13. kola fan povídek - Ice & Fire

Vítězství ve 13. kole si vybojoval autor povídky č. 6.   1. místo: Bronn – povídka č. 6 s celkovým počtem 34 bodů 2. místo: Michelle – povídka č. 7, 30 bodů 3. místo: Baron – povídka č. 2, 27 … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • Gratuluji výtězi, povídka byla vážně moc pěkná.
    Každopádně v tomto kole by si zasloužila vyhrát každá, jelikož všechny příběhy, ale i netradiční ztvárnění byly úžasné.
    Děkuji tedy autorům za krásné povídky jejichž čtení jsem si moc užil.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Vítěze jsem nějak automaticky přečetl jako Barona, namísto Bronna, připadalo mi tudíž zvláštní, že o příspěvek výše gratuluje Baron sám sobě k prvnímu místu :D
    Jinak první místo je zasloužené, tato povídka byla vyloženě geniální.
    Druhé místo mne překvapilo.
    A třetí místo, to Goetheovské dílo, to si také zaslouží orodování.
    Letošní kolo mi jen utvrdilo myšlenku, že nedopíše-li Martin Vichry, nebo Sen, zvládneme to tady na fóru sami :D
  • @Sagart Nejsi sám koho překvapilo, že se tam objevila má povídka :-D
    Měl jsem rozhodně jiné favority které jsem čekal, že se objeví spolu s Oswellem a Dunkem v první trojce.
  • Gratuluji vítězi :applause: Tomu říkám premiéra! :-)
  • Díky moc všem za jejich body a komentáře. Jsem notně překvapen svým umístěním, protože všechny povídky byly vážně super, a jak napsal Baron, všechny by si zasloužily vyhrát.
    A těším se na další úžasné povídky v příštím kole!
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Gratuluji vítězi a ostatním autorům za jejich díla. Tohle kolo mělo fakt velkou úroveň a už se těším na kolo další. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Sagart si pro příště před hlasováním přečte pravidla a/nebo se naučí počítat ;)
    Jeho hlasování jsem musela vyřadit. Ale na celkové pořadí to naštěstí nemělo vliv. Jen čtvrtý v pořadí by měl dělené místo s tím třetím.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Nevada Oh, příště stačilo do zpráv :D Vskutku, tedy, co se stalo, hlasoval jsem na rychlovku, tudíž je dost možné, že se nějaká chybička, případně kvantum chybiček vloudili. Jinak jsem si pravidla četl, tudíž je-li někde chyba, bude v mé nepozornosti během zadávání ;)
  • Srdečne gratulujem všetkým autorom, či už sa umiestnili alebo nie, hlavne že sa zúčastnili :-). Všetky poviedky v tomto kole boli úžasné a prvé miesto je naozaj zaslúžené :applause:.
  • 14. kolo sa nechystá? Už to budú pomaly dva mesiace a ešte nemáme ani nové témy :-(.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Chystá. Brzy bude.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.