Novinky z natáčení 7.řady GoT

Pro velký úspěch, jenž zaznamenal sfikův topic http://www.icefire.cz/forum/discussion/51812/novinky-z-nataceni-6-rady-got
jsem se rozhodl založit diskuzi o novinkách ze sedmé řady, takže si můžeme povědět, jak panuje novopečený Král Severu, jak dobře probíhá vylodění v Normandii, či jestliže už Bigcock postavil novou flotilu anebo zda Noční Král už konečně prolomí zeď. Netřeba připomínat, že diskuze je temná a plná spoilerů :D
1234568

Komentáře

  • @sfik Taky s tím souhlasím, jenom si myslím, že kniha a seriál ke stejnému cíli dojdou jinou cestou, či se to bude neptrně lišit
  • Nevíte, jaký je vztah Martina ke scénáři seriálu? V kolonce "scénář" je jeho jméno uvedeno. Je to jen "na ozdobu" nebo scénář v některých částech aktivně píše či aspoň mění, upravuje? A jaké slovo při přípravě scénáře má? Jen poradce nebo může zasahovat zásadně, vetovat návrhy? Řekl například někdy na scénář svůj názor ? Ať už na obsah nebo na kvalitu? A má ve vztahu k seriálu nějaká autorská práva? Například ve smyslu, že by si vyhradil, že některé věci nesmí/musí být v rozporu s knihou? Díky za odpovědi.....
  • @Beleg Psát či pomáhat se scénářem přestal po čtvrté sérii. Zbytek nechal kompletně plavat na fantazii D&D. Tvůrcům měl z dalšího dění říct konec, Hodora, Shireen (i když ne tak jak se stalo, ale tak s tím už nic neuděláme...).

    Mě by ale fakt zajímalo, co by na to úžasné Dorne nebo Big Cocka řekl, protože si nepamatuji a dodnes jsem ani nenašel vyjádření, zda to viděl. Protože pokud si dobře pamatuji, tak na premiéře 5 a 6 řady nebyl (v tom mě když tak opravte...).
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    Cersei se tedy spojí Euronem, jak jsme všichni předpokládali a nebo ji Big Cock zabije :twisted:
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Tyrion Lannister napsal(a):


    Cersei se tedy spojí Euronem, jak jsme všichni předpokládali a nebo ji Big Cock zabije :twisted:

    Jen takový malý a nepodstatný počáteční pocit ze sledování. Zdá se mi to a nebo je na Sansu použito snad více masky, než na Night kinga?
  • @Sagart musí skrývat emoce před Malíčkem ;-)
  • Takže Berik je teď jedi a meč mu vzplane kdykoliv si vzpomene? Jako trailer odsejpal pěkně, ale že bych se na to po posledních sériích těšil se říct nedá... :D
  • No.. ať si kdo chce říká co chce, tak tady něco takového v TV dosud nebylo. Věřím a fandím důstojnému zakončení a chápu že bez laciných wow efektů to prostě nejde a seriál už by dávno skončil :) Takže jestli diváctvo, který tenhle seriál živí chce Jedi Master Berika, tak ať ho má mít..
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    No.. ať si kdo chce říká co chce, tak tady něco takového v TV dosud nebylo.
    To jsem si říkal i u jednoho dílu Ordinace v růžové zahradě, na který jsem náhodou natrefil :twisted:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 23. června 2017
    @flanker.27 BURN :D Dobře ty
  • A já si zrovna říkal, že v tomto traileru nebyla ani jedna scéna, kterou bych už neviděl někde jinde. I když nutno přiznat, že se zde schází zajímavé náměty: Star Wars, Statečné srdce, X-men...
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Borůvka napsal(a):

    A já si zrovna říkal, že v tomto traileru nebyla ani jedna scéna, kterou bych už neviděl někde jinde. I když nutno přiznat, že se zde schází zajímavé náměty: Star Wars, Statečné srdce, X-men...

    Zajímavé náměty se scházeli již v minulé sérii :) Kmotr, Pán prstenů, ,1. série Hry o Trůny a další známá a v celku kvalitní díla :D
  • @flanker.27 ale pindat může, ten už na to na rozdíl od vás nekouká :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik Tak to prrr. Pokud jde o GoT, tak já jsem skončil v osmém díle třetí série.
  • Mně přijde, že to konečně vypadá, že by se snad v každém díle mohlo něco dít a prázdné žvanění a dobrodružství z bordelu a další vata se konat nebudou. Myslím, že se dočkáme všech možných klišé, hlavně co se bitev a bitek týče, ale snad by to konečně mohla být po dlouhé době zábava a už si to nebude na nic hrát, takže já na to nejspíš mrknu, nebo budu minimálně sledovat spoilery.
  • Taky očekávám lepší jízdu 8 epizod a má se tam toho stát poměrně dost (doufám, teda že 4 epizody nebude král vysedávat na zimohradu a královny na svých trůnech)
  • V nějakym traileru jsem viděl, jak tam Khaleesi sedí na železnym trůně ve vypálený velký hale, nebo to aspoň vypadalo vypáleně, nevím, už si to moc nepamatuju. Tak mě napadlo, že tam možná k nějakýmu vypálení dojde, ale že to udělá Cersei, která wildfirem odpálí celý KL. Jenom mě to tak napadlo, protože by to bylo zajímavý, její brácha zachránil město před výbuchem, aby ho nakonec odpálila jeho šílená ségra. Khaleesi by zase viděla odkaz svýho tatínka. Ale i když nad tím tak přemýšlím, tak wildfire by asi sežehl i iron throne a ona by na něm asi nemohla sedět :D Každopádně je to zajímavý, tak to sem přidávám.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    To myslíš buď víziu, ktorú mala v druhej sérii, alebo ju sediacu na "Dračom tróne" na Dračom kameni.
  • @Gepeto Tak Železný trůn ve spálené hale byl opravdu jenom v té vizi ve druhé sérii. Tady to je:



    Úplně jsem zapomněla, že kdysi tvůrci seriálu měli smysl pro vizuální poezii. Železný trůn ve spáleném trůním sále, zasypávaný sněhem... :/

    Jestli ale chcete z téhle vize něco vyvozovat, tak je to zbytečná práce. D a D nejsou schopní promýšlet věci na sérii dopředu a některé věci (počet Cerseiných dětí, nepoužitá předpověď o Danyině neplodnosti, a to, jestli se v první sérii Theon navážel do Tyriona nebo naopak) si sami nepamatují.
  • upraveno 26. června 2017
    flanker.27 napsal(a):

    @sfik Tak to prrr. Pokud jde o GoT, tak já jsem skončil v osmém díle třetí série.

    Však jsem netvrdil nic jiného :P

    @Dreamer
    Dreamer napsal(a):

    Mně přijde, že to konečně vypadá, že by se snad v každém díle mohlo něco dít a prázdné žvanění a dobrodružství z bordelu a další vata se konat nebudou. Myslím, že se dočkáme všech možných klišé, hlavně co se bitev a bitek týče, ale snad by to konečně mohla být po dlouhé době zábava a už si to nebude na nic hrát, takže já na to nejspíš mrknu, nebo budu minimálně sledovat spoilery.

    Konečně rozumnej člověk tady :D

    Jinak.. má se tam toho stát poměrně dost..
    - převzetí Vysoké zahrady
    - bitva Dany proti Lannisterům a Tarlyům
    - námořní bitvy s Euronem
    - pojebání písečných hadů
    - bitvička s Jinými za Zdí

    z těch neepických, resp. dějových ale zajímavých témat
    - Brandonovi vize a Tříokovranění,
    - Jonův původ
    - Jon a Dany lovestorka, seznamovačka, oťukávačka, sex, špatné svědomí kvůli Ygritte
    - vyléčení Mormonta
    - Citadela
    - Starks together + vyjebání s Malíčkem


    a pokud měly leaky pravdu tak
    smrt Viseriona


    V osmi epizodách, což bylo rozumné rozhodnutí..

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik Tak počkat. Píšeš v odpověď na mne:
    ten už na to na rozdíl od vás nekouká
    Pokud jsi tím chtěl říct, že já na to nekoukám, tak můžu brblat, v pořádku, jenže to by to pak neměla být odpověď mně, ale někomu z těch nespravedlivě brblajících :twisted:
  • @flanker.27 Chtěl jsem tě tam tagnout jakože za zmínku :D
  • Konecne nam vytrubili nazvy prvych troch epizod. :-D
    7.01 Dragonstone
    7.02 Stormborn
    7.03 The queen´s justice
    IMHO tvorcovia dali najavo,ktoru postavu maju najradsej... ;-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 9. července 2017
    The Queen's Justice môže byť Cersei
    Alebo Olenna
  • No ten 3. může být pro více osob, nicméně v těch prvních dvou to vypadá, že se opět dočkáme ("hurá") minimálně 10 projevů o nároku na trůn, zničení kola atd. :D :D
  • @TheRightfulKing a přes to na to rok poslušně čekáš jak štěně.. :P
  • @sfik To je na tom to nejsmutnější :D
  • Tak lidi už se nám to blíží :D
  • Nevíte, jestli bude 1. Díl klasicky zdarma na HBO?
  • Tak co, bude do rána trailer na finále ze superbowlu? :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.