Novinky z natáčení 7.řady GoT

Pro velký úspěch, jenž zaznamenal sfikův topic http://www.icefire.cz/forum/discussion/51812/novinky-z-nataceni-6-rady-got
jsem se rozhodl založit diskuzi o novinkách ze sedmé řady, takže si můžeme povědět, jak panuje novopečený Král Severu, jak dobře probíhá vylodění v Normandii, či jestliže už Bigcock postavil novou flotilu anebo zda Noční Král už konečně prolomí zeď. Netřeba připomínat, že diskuze je temná a plná spoilerů :D
1234579

Komentáře

  • Lesboduo a Hora jsou fakt příšerní..
    Ale jinak se mi to líbí.. Je to popkornovka - už narovinu... :) Knížek se pravděpodobně nikdy nedočkáme.. Tak si to nenechám znechutit. Je mi jasné že tam budou vrcholně iritující scény ale co už.. Dorne a Železné jsem nenáviděl i v knížkách, tak co... Dokud nenatočí Netflix toho Zaklínače tak stejně není na co v tomto žánru koukat - k tomu si navíc musím najít cestu zase já. Neb mě nebaví ani knihy, ani hry...
  • upraveno 24. května 2017
    @sfik několikrát jsem se snažila začíst do Zaklínače, ale zatím se mi to nepovedlo, takže seriál je pro mě jediná šance, jak se do toho světa dostat...hry nehraju, tyhle neumím :D
  • Yara a Elaria...
    image
  • Dreamer napsal(a):

    @sfik několikrát jsem se snažila začíst do Zaklínače, ale zatím se mi to nepovedlo, takže seriál je pro mě jediná šance, jak se do toho světa dostat...hry nehraju, tyhle neumím :D

    A které hry umíš :-D ?
  • Tyrion Lannister napsal(a):

    Jinak můj dojem z traileru je hlavně smutek, protože je vidět, že už to končí a navzdory všem námitkám, které jsem proti seriálu měl, bude my chybět

    Ten seriál skončil asi tak na konci čtvrté série. Od té doby, co si kluci začali moc vymýšlet, do to stejně do hnoje. Za mě můžu říct, že už jsou mi ty seriálové postavy ukradené, protože jsou to buď svině, sobci nebo idioti. Ale jestli ty jsi do toho ještě nějak investovaný, tak dobře pro tebe.
    Jinak trailer je sestříhaný dobře, záběr na Cercei stojící na mapě Západozemí krásný, stejně jako Dračí kámen a jiskry poletující kolem Theona. Hezká pozlátka. Yara + Ellaria hrůza.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Aspoň, že Jon Snow je furt hezkej.
  • No tak mám podobné pocity a smutek z předposlední série (protože knih se prostě už nedočkám). Spíš jsem zvědav jak to dopadne s dalšími seriály ze světu ledu a ohně a nejvíc mne sejří, že se na nich martin bude podílet místo toho, aby dopsal ty dvě poslední knihy :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @p1e9t9r2 Tak on dělá místo posledních knih všechno možné. Od Darebáků, po Dunka a Egga až k dalším cash and money seriálům.
    Třebaže, pokud se jeden zaměří na starou Valyrii, tak shut up and take my money time...
  • upraveno 25. května 2017
    @DanielSvatoš @HoneyBunny Ta scéna tam byla tak na vteřinu. Nechápu, jak to stíháte :-D
  • @Borůvka pauzovací čudlík. Podobné "aužjetopryč" momenty ho přímo podvědomě přitahují :D
  • @CervenKa
    nejvíc mne sejří, že se na nich martin bude podílet místo toho, aby dopsal ty dvě poslední knihy
    Jo, právě proto mám občas tendence i bránit scénáristy před hejtrama... Protože mnozí trpí notnou dávkou protekcionismu vůči Martinovi .. a nezaslouženě ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    sfik napsal(a):

    @CervenKa

    nejvíc mne sejří, že se na nich martin bude podílet místo toho, aby dopsal ty dvě poslední knihy
    Jo, právě proto mám občas tendence i bránit scénáristy před hejtrama... Protože mnozí trpí notnou dávkou protekcionismu vůči Martinovi .. a nezaslouženě ;)
    image
  • @CervenKa To chápu. Jenže tohle je tak krátké, že bez vašeho upozornění bych to nerozeznal od předcházejícího střihu.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Borůvka Já bych to taky přehlídl, ale čtu komenty na youtube, občas jsou dost vtipné :D
  • @Gepeto Snažím se tím říct, že místo toho aby fanoušci kteří hejtujou nepřetržitě 4-5 let, obrátili svůj zrak k autoru knihy a své frustrace z nedopsaných knih si hojili na něm ;)

    Neomlouvám scénáristy že za jejich chyby může Martin samozřejmě...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. května 2017
    @sfik Mnohí takí sú frustrovaní rovnako z Martina... Ale vážne nechápem tú spojitosť.
    Neomlouvám scénáristy že za jejich chyby může Martin samozřejmě...
    Práve naopak, to presne robíš :D Martin nevie dopísať knihy a teda sa radšej sťažujte na to, než na fakt, že napríklad Yara musí byť lezba pretože "One does not simply make strong female character that is straight" [insert One does not simply meme], alebo než na fakt, že Dorne je scénaristický vtip. Ako nevidím tam nejakú spojitosť. Hlavne čo tí šikovnejší z nás, ktorí sa vedia sťažovať na oboje?

    Takisto predpokladať, že kritizovanie príšerného a retardovaného scenára je vybíjanie si frustrácie z nedopísaných kníh je next-level psychology. Much Watson. Very Freud.
  • Gepeto napsal(a):

    @sfik Mnohí takí sú frustrovaní rovnako z Martina... Ale vážne nechápem tú spojitosť.

    Neomlouvám scénáristy že za jejich chyby může Martin samozřejmě...
    Práve naopak, to presne robíš :D Martin nevie dopísať knihy a teda sa radšej sťažujte na to, než na fakt, že napríklad Yara musí byť lezba pretože "One does not simply make strong female character that is straight" [insert One does not simply meme], alebo než na fakt, že Dorne je scénaristický vtip. Ako nevidím tam nejakú spojitosť. Hlavne čo tí šikovnejší z nás, ktorí sa vedia sťažovať na oboje?

    Takisto predpokladať, že kritizovanie príšerného a retardovaného scenára je vybíjanie si frustrácie z nedopísaných kníh je next-level psychology. Much Watson. Very Freud.
    Martin neví, jak dopsat knihy nebo Martin nechce dopsat knihy :-) ?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Beleg Oboje je pravda.
  • upraveno 26. května 2017
    @Gepeto Nerobím.. Pokud mi někdo šermoval argumentem "nelíbí se mi to a koukám na to" ve třetí sezóně, OK, pokud lidi nadávají 7 let v kuse problém je v jejich psychice a sebemrskačství ;) peace :)
    Tyrion Lannister napsal(a):

    @Beleg Oboje je pravda.

    Ano :)

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @sfik Niektorí nenadávali, len normálne poskytli kritiku pre tých, ktorí by to nesledovali a chceli by vedieť, či sa čosi zlepšilo. Hovoriť o probléme psychiky iných, keď ťa evidentne výrazne trápi to, že ten seriál má mnoho retardovaných častí a niektorí sa opovažujú to povedať nahlas je paradox.

    Nikto ťa nenúti tie príspevky čítať, čítať ich po tom, čo o nich robíš rant zakaždým, keď niekto vykoná hriech slobodného názoru je sebamrskačstvo. Troška kus problém v tvojej psychike, ak máš potrebu to písať každú chvíľu, najmä keď sa tu teraz ani nikto nesťažoval a len tak si to vyhodil náhodne k niečomu irelevantnému?

    Ak spochybňuješ psychiku tých, ktorí kritizujú, ja spochybňujem kritiku teba, čo sa len tak náhodne začneš sťažovať na tých, čo sa sťažujú. To začína byť posadnutosť rôznosťou cudzích názorov.
    Peace smajlík
    ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
  • @Gepeto Ať se do toho úplně nezacyklíme .. máš třeba pravdu.. je mi to fuk ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @sfik Keby ti to bolo fuk, tak asi by si to nepísal =D Ale som rád, že teraz ľudia môžu konečne rantovať v mieri, keďže je ti to evidentne fuk.
  • Přiznám se bez mučení že jsem brblal a těším se, až budu brblat s Prestonem (rozbor traileru zde).
  • Ale no tak projevme trochu nadšení blížíme se konci a dozvíme se co se konečně stane :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    p1e9t9r2 napsal(a):

    Ale no tak projevme trochu nadšení blížíme se konci a dozvíme se co se konečně stane :D

    Já se to chtěl vždycky dozvědět z knih, nicméně když to bude v seriálu, tak se před prozrazením neukryju. Na druhou stranu stále tajně doufám, že Martin sdělil tvůrcům fake konec a v knihách to bude naprosto odlišné.
  • No já předpokládám podobné vyvrcholení jen jinou cestu, jak ho dosáhnout knihy a seriál
  • Čekám, že konec se u mnohých postav bude lišit a celkový závěr bude podobný, ale dojde se k němu jinou cestou než v knihách... které snad někdy vyjdou a budeme ty konce moct porovnat. Doufám, že Martina ještě psaní Písně baví, jestli ne, tak je možná dobře, že na to kašle :-(
  • @Sagart Nádherná myšlenka, ale to by ho tvůrci seriálu nejspíš zažalovali.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Borůvka Za čo konkrétne? Aj keby náhodou mal v zmluve dodatok o konci kníh príde mi to ako trocha stupídna praktika a hlavne na americkom súde by sa obhájil. Navyše som si neistý, či by vôbec Martin bol schopný taký dodatok podpísať, plne si uvedomujúc, že ak by ten koniec aj myslel úprimne, sám si to môže počas zhruba desiatich rokov rozmyslieť.
  • @Sagart To by mělo spíš vypovídající charakter o Martinovi. Pokud jim řekl že "tak to skončí" a nějakým způsobem to zalže .. Ale nevěřím tomu. Mám za to že to bude jak píše @Dreamer

    Typuji že Jiní budou poraženi stejně či obdobně a na trůně bude sedět tatáž osoba jak v knihách tak v seriálu.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.