Figurky inspirované Písní ledu a ohně

upraveno 25. října 2012 v Komunita
13»

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. dubna 2011
    Jen přes mrtvolu Velkého Jiného.
  • upraveno 6. dubna 2011
    Já myslel, že ty jsi Jaime vyplnil v kolonce náboženství - zlato a děvky:-))
  • upraveno 17. června 2011
    Neuvažoval někdo o koupi pár těchto figurek od dark sword miniatures? že by se udělala společná objednávka? Poštovné mají dost rozumné, jediný problém vidím v těch nových ČR "zákonech" ohledně CLA a DPH, které teď nově brutálně postihuje téměř každou zásilku z USA i když je to zásilka pro osobní účely a drobného charakteru.
  • upraveno 18. června 2011
    Expendable: Veď tie figúrky sú úplne odporné. Fakt by si si to kúpil?
  • upraveno 18. června 2011
    Odporné? Vždyť jsou do detailů pěkně vymodelované a ještě lépe barvené. Moc pěkné. Cersei mi sice připadá jako zrůda, to je pravda (ale tu bych si stejně nekoupil) Ale velká většina ostatních asoiaf figurek co mají na webu je fajn. Navíc když vemu za jak nízkou cenu se prodávají, tak je to super.
    Není to sice tak kvalitní jako třeba toto:
    http://www.fategate.com/obchod/i/4069-fantasy-figure-gallery-ritual-luis-royo
    nebo toto
    http://www.fategate.com/obchod/i/4053-lord-of-the-rings-1-gimli
    Ale myslím si že i přesto to není až tak strašné jak říkáš :-D
  • upraveno 18. června 2011
    Detaily těch LOTRovských figurek sou neskutečný!!
  • upraveno 18. června 2011
    No kdyby ty figurky vypadaly, jako ty v těch odkazech, šel bych do toho. Tyhle mi ale přijdou skutečně odpudivé...
  • upraveno 18. června 2011
    A k cemu to?
  • upraveno 18. června 2011
    A proč někdo kouří? ;)
  • upraveno 19. června 2011
    Exp: Proc?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. ledna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. ledna 2012
    Jaj, ta Danyina amputovaná noha mě děsí :)))
  • upraveno 22. ledna 2012
    Jediný Ned v prostriedku nevyzerá ako práca retardovaného dieťaťa na krúžku hrnčiarstva.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.