13. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 13. prosince 2016 v Povídky
2»

Komentáře

  • SagartSagart Amo ergo sum
    Že by konečně posláno. Dílo, tedy, dá li se tak nazvat, přímo mezi skvostné texty, příběhy lidí, kteří Západozemí milují. Poslal jsem ho, jako ovci mezi vlky, jako Spidermana mezi Avengers a jako Froda do Mordoru s tím tedy, že zde by skřeti, jakožto konkurenční díla vyhráli a místo Sauronovi věže by byly zničeny ubohé oči mých čtenářů, kteří měly tu odvahu si povídku přečíst...
  • Tesne po termíne, ale je to tam (kde je tu odfukujúci smajlík?). Ale lepšie neskoro ako nikdy.
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Tak nakonec taky posláno 8-)
  • Tak mě bohužel na tyhle témata nic nenapadlo, i když jsou hezká, tak snad příště.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.