Novinky z natáčení 7.řady GoT

Pro velký úspěch, jenž zaznamenal sfikův topic http://www.icefire.cz/forum/discussion/51812/novinky-z-nataceni-6-rady-got
jsem se rozhodl založit diskuzi o novinkách ze sedmé řady, takže si můžeme povědět, jak panuje novopečený Král Severu, jak dobře probíhá vylodění v Normandii, či jestliže už Bigcock postavil novou flotilu anebo zda Noční Král už konečně prolomí zeď. Netřeba připomínat, že diskuze je temná a plná spoilerů :D
1235789

Komentáře

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Sagart To víš, chce to nějaký plothole pro to, aby si bráchové mohli nakonci šťastně padnout kolem krku :-D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 28. listopadu 2016
    thegrumpyfish.com/game-of-thrones-season-6-entire-plot-leaked-or-fan-fiction/

    Tady jenom pro zajímavost, uniklý scénář z dob před rokem Sami porovnejte v kolika věcech se tvůrci trefili :D Jinak je velice zábavné pročítat starou diskuzi v konfrontaci s tím, jak to celé nakonec dopadlo =D
  • @Tyrion Lannister
    údajně, pokud jsou ty leaky pravdivé (vloni skoro vůbec nebyly pravdivé) se má Olenna vysmát Jaimemu, říct že odpravila Joffa a vypít jed :D


    Originélní až hanba :D
  • @Sagart
    Taky se mi to zdá dost nelogické. Na druhou strany nyní je až příliš jasné, že Dany má nejsilnější vojsko a že tedy vyhraje. Bude snaha to tedy ještě trochu ji zkomplikovat, takže je potřeba zlikvidovat některé její spojence ještě dříve než se s jejím vojskem budou moci spojit.
    Pokud bude likvidace Tyrrelu byla hned úplně na začátku serie, tak by to alespoň nějakou logiku dávalo, že třeba nestihli dát dohromady svoje vojsko před rychlým příchodem Jaimiho.
  • @Tyrion Lannister
    Já jsem byl s minulou sérií jako fanoušek Stárků spokojen. Nyní prostě známe konec a scénáristé se více či méně logickým způsobem se ho budou snažit zamlžit.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Všimli jste si, že s rychlostí spoilerování a zveřejňování různých fotek, připočteme-li i drony, budeme za chvíli znát celou sedmou sérii pěkně snímek od snímku :-k
  • @Sagart Satisfakce za odklad 7 série na léto :D
  • upraveno 4. prosince 2016
    Tarly podpoří v bitvě Lannistry proti Dany podle fotek z natáčení. To mi přijde vcelku logické, protože mu mohli slíbit například vládu nad Rovinou.

    Odkaz na tento spoiler
    http://www.edna.cz/game-of-thrones/clanky/lannisteri-se-dockaji-necekaneho-spojence/
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Djokovic To by mohlo být zajímavé. Počítám, že ta podpora proběhne stylem armády údolí v šesté sérii :D Už se těším na Randylův epický proslov.
    "Deáááth." :D
  • Podle fotek to spíše vypadá, že Tarly nepřijde jako zachránce na poslední chvíli, ale bude s Laninstry bojovat od začátku.
  • Tak mne by zajímalo co tam zase vymýšlí za zvraty osudu podle toho co se dá najít ta invaze asi nepůjde tak lehounku
  • upraveno 20. prosince 2016
    další spoilerové video, asi chtějí invazi zkomplikovat
  • Co říkáte na na uniklé fotografie z natáčení? Je tam něco co Vás překvapilo?
  • @Djokovic Zatím nic, krom toho, že zajnou yaru tam jsem čekal rychlý postup a ono patrně asi nic
  • @p1e9t9r2 podle mého se objevilo dost zajímavý informací, zatím to vypadá, že se minimálně na začátku bude dařit Lannistrům a jejich spojencům.
  • @Djokovic Jenom na začátku? :D
  • @svoa00 jestli jsem to dobře pochopil, tak spoilerové fotografie jsou z prvních dílů série.
    Na jejich šťastný konec na konci seriálu nebo knih bych si rozhodně nevsadil.
  • @Djokovic Cesta za cílem bude zdá se velmi trnitá, jenom teda nevím, jak to chtějí uzavřít během 14 dílů, to mi příjde celkem nereálné, pokud to neskončí, tak že všichni umřou zimou. Nebo jim nezvednou rozpočet jenom bitvy, kde použijí draky budou asi drahé .. atd
  • upraveno 23. ledna 2017
    Bacha na to! Nekoukejte pokud nechcete, je to propojení leaků a fotek a ucelený ve video..
    ODKAZ
  • upraveno 23. ledna 2017
    .
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Polovica toho videa je vysvetľovanie evidentného, akoby to bolo určené pre tých, čo ten seriál nikdy nevideli. Polovica z druhej polovice sú zväčša jeho fabulácie. Neviem, či sa to stratilo v jeho nezrozumiteľnom dialekte, alebo som len zaspal v tom návale zbytočných informácií pre zúfalé natiahnutie videa nad 10 minút, ale povedal, že istá postava určite zomrie, no nezachytil som dôkaz. Z tých siedmich smrtí sú tam len 4, potvrdená (jakž-takž) je len jedna.
  • @Gepeto Tak samozřejmě, jsou to ucelený leaky a dedukce z fotek z placu. A to že to je natáhnutý je taky pravda, ostatně další jeho videa bych nezvládnul (a že jich je :D )
  • @sfik je to děsná nuda, po dvou minutách jsem odpadla :-D takže vím prd.
  • olenna umre protoze se otravi ale stihne se vysmat jaimemu skrz joffa, umre randyll tarly protoze proto a malicek kdyz bude chtit zasunout do sansy.. Ale bral bych to s rezervou hlavne ty detaily...
    @Dreamer
  • :D spíš by bylo zajímavé datum, kdy začnou vysílát :D Jelikož ještě jede natáčení, tak hádám tak červen :(
  • Informace, které jsou v odkazu Josera z 30. 10. 2016, mi přijdou dost reálné. Potvrzuje se to z více stran. Za mne super nápad s Viserionem. A jsem vděčný scénáristům za to, že děj vedou dopředu a zjednodušují. Na rozdíl od Martina :-).
  • tak co říkáte 16.července začíná 7 série
  • @p1e9t9r2 fakt? čekal jsem spíš kolem konce července :) ale je zajímavý že prý ještě natáčejí tak budou mít hoňky v postprodukci :)
  • Na to jak už se dlouho čeká je toto celkem.. ehm.. trapný :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.