Novinky z natáčení 7.řady GoT

Pro velký úspěch, jenž zaznamenal sfikův topic http://www.icefire.cz/forum/discussion/51812/novinky-z-nataceni-6-rady-got
jsem se rozhodl založit diskuzi o novinkách ze sedmé řady, takže si můžeme povědět, jak panuje novopečený Král Severu, jak dobře probíhá vylodění v Normandii, či jestliže už Bigcock postavil novou flotilu anebo zda Noční Král už konečně prolomí zeď. Netřeba připomínat, že diskuze je temná a plná spoilerů :D
1246789

Komentáře

  • @svoa00 :D já typoval šíleného krále :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    svoa00 napsal(a):

    sfik napsal(a):
    Rhaegara. 8-)
    image

  • @sfik podla mna bude Jim hrat nejakeho stareho majstra z Citadely,alebo toho spominaneho Marwyna.Vzhladom na to,ze D&D hromadne masakruju postavy,tak by som sa vobec necudovala,keby Euron dal dole vsetky Sand snakes aj s Ellariou.
    A vyzera to tak,ze Gendry sa vrati do serialu.
  • @Janulka
    Tak Gendry je potvrzený, spíš by mně zajímala pravost toho Rhaegara...
  • @Tarin Počkej co tím myslíš?
  • @p1e9t9r2
    Po internetu koluje status jednoho světlovlasého herce, kter naráží na to, že možná bude hrát jistého prince v GoT...Ale jestli by si HBO nechalo takovou informaci vypustit jen tak, to nevím
  • @Tarin
    Tak já stále doufám v aegona :D dva targaryeny máme ještě nám chybí třetí poslední
  • JoserJoser persona non grata
    No tak nám došlo k menšímu úniku a zní my to kapku předvídatelně a nudně, i když ten Viserion by mohl bejt zajímavej…
    http://heatst.com/entertainment/major-spoilers-the-entire-plot-of-game-of-thrones-season-7-may-have-been-leaked-on-reddit/
  • Když už se tu řešili ti Přemyslovci, tak u nich platil poměrně dlouho seniorát - vláda patří nejstaršímu mužskému příslušníkovy rodu. Kdyby si lordi Severu vzali toto uspořádání za vzor, pak by Jon přeskočil Brana i obě dívky. A vzhledem k tomu, že v GoT chybí pozice papeže, je poněkud problematické hovořit (psát) o potřebě legitimizace. A ještě by šlo uplatnit: Jon zemřel - Jon žije - v magii nevěříme = zázrak = kašleme na pravidla, on je (vy)Volený! :D
    Pochopitelně to je jen zoufalý pokus vysvětlit nevysvětlitelné.
  • @Joser je otázka do jaké míry je ten leak pravdivý. Každopádně vzhledem k neschopnosti tvůrců bych se tomu ani nedivil.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Ačkoliv je mnohé pravděpodobné, příliš nevěřím tomu, že je to true.
    Některé věci zde mi přijdou příliš neDaDovské.
    Navíc nevěřím, že by si toto neuhlídali :(
  • upraveno 30. října 2016
    Tak jestli to není opravdové, tak je to přinejmenším epické trolování, protože chování Dany, Jona, Dorne, Vysoká zahrada a dění na Zimohradě je přesně v intencích toho, jak D a D píšou. =D

    Chtěla bych taky podotknout, že Malíček je by byl znova potvrzený blbec, kdyby se pokusil poštvat Aryu a Sansu proti sobě kvůli dopisu Robbovi, který Sansa napsala v zajetí. A taky by se na Zimohradě sešli tři Starkové, z nichž na něj všichni mají nárok větší než Jon, který na hradě zrovna není. Kdyby ti dva skutečně uměli napsat intrikování, tak tohle by byla ideální chvíle. :twisted:

    @Borůvka No, ona v Písni pozice připomínající papeže existuje. Ale na legitimizaci v Západozemí není nic nejasného, víme, že to může udělat jenom král.
  • Berte to s rezervou.. Protože leak k minulé sezoně rovněž proběhl.
  • Jsem si to celý přečetl až teď. Podle mě to nebude tak hrozný jak to zní, je to děsně osekaný.. Každopádně tomu seriálu to "předběhnutí knih" prospělo. Jasně, je to zkratkovitý, je to předvídatelný, ale aspoň už nejsou v tý křeči jako byli ještě v předminulé sezoně.

    Každopádně.. Největší highlight celýho toho leaku je podle mě nemrtvý Viserion. Líbí se mi že to odsere drak, pojmenovaný po Daniným neschopným bráchovi :D A to že Others využijou jednoho z Daniných draků je podle mě mnohem lepší varianta než že by byl nějaký drak zabetonovaný ve zdi.

    Samozřejmě se mi líbí i ta část kde Sansa nechá popravit Malíčka. Doufám že to bude nějaký vyfabulovaný důvod, něco co si na něj sama vylže a že bude popraven na základě lži a ne toho co udělal (nebo bude mít Bran vizi o tom jak zradil jejich tátu?).

    Jo ono je taky těžký to udělat tak aby to bylo "nepředvídatelný", ve chvíli kdy už knižní fans vykalkulovali všechny možný kombinace toho co se stane a jak se to stane.. To se blbě překvapuje. Neříkám že to bude skvělý a velkolepý, ale pořád věřím v důstojný zakončení.
  • @sfik já myslím, že s tím "překvapováním" bude mít nebo má dost velký problém i Martin :)
  • @Dreamer Samozřejmě, myslím že jsme se už kdesi/kdysi nad jeho zadřeným motorem nápadů a tápáním kudykam shodli. Beztak čeká až to ti dva šmudlové z HBO vymyslí za něj. Proto tak moc už neglorifikuju knížky na úkor seriálu.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Tyrion Lannister Proč by jinak vraceli Clegana. Přece, aŤ mají fanoušci radost, ne ...
  • Tak si to představte, Group4Security nezvládá hlídat plac při natáčení (leaky, uniklosti apod.), takže se zvažuje že proti dronům, které tyhle lapálie mají zdá se na svědomí budou zasahovat orli.. Cvičení orli :D

    (winteriscoming.net)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    To už je zase duben?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik To jako jestli to je fakt vážně? :)
  • Fanoušci jsi tak zoufalí, že už jim tam posílají chytat záběry z natáčení drony jo :D koukám, že za chvilku budeme znát i celý film před jeho premiérou :D už teď na základě některých spoilerů lze odvodit co se bude dít
  • SagartSagart Amo ergo sum
    upraveno 23. listopadu 2016
    @p1e9t9r2 Není se čeho bát. Proti dronům byli postaveni velcí policejní orli :D ;)
  • AyleenAyleen Zachovejte paniku!
    @Sagart pak bych se začala bát, aby jim brzy orli nezačali lovit štáb :D
  • tohle mi přijde hodně zajímavé, naznačuje to, že by Lannistři mohli dobít Vysokou zahradu
    http://www.edna.cz/game-of-thrones/fotky/fotografie-z-nataceni-na-hradu-trujillo/
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 28. listopadu 2016
    @Djokovic
    Na konci 5. série jsem byl natěšený na střet Martellů s Lannistery a Martellové nakonec celou sérii neudělali vůbec nic. Na konci 6. série jsem byl opět natěšený na střet Martellů s Lannistery, tentokrát s podporou hyperbáby z Vysoké zahrady. A opět je zabijou, aniž by něco udělali. Jasně je to působivé, že Jaime obsadí Vysokou Zahradu, ačkoliv má Rovina minimálně stejně velkou armádu jako Skála. Ale samozřejmě jsem zároveň nasraný, protože oni zabijou Olennu ihned na úvod série pravděpodobně bez toho aniž by udělala jedinou zatracenou. WTF?! Nekritizuji logiku celé věci, protože to jinak nejde, když píšou DnD takhle rychle, co ale kritzuji, že navzdory tomu, stále nepíšou dost rychle, protože za daných okolností, by na žádnou Vysokou zahradu zbýt čas. Nechají Ollenu přežít Hirošímu a pak ji zabijou hned na začátku série :wall: Dámy a pánové to je prostě trolling jako prase.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Djokovic Ano, Lanisterové, se ztrátami z války s Mladým vlkem zřejmě rozpráší nepoškozené vojsko Tyrellu v čele s Randylem Tarlym a podporou Dany a Martellů.
    Můžeme být jen rádi, že se tvůrc snaží o zápletku ;)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.