Hra o trůny ožívá

upraveno 2. dubna 2011 v Seriál Hra o trůny
1192022242535

Komentáře

  • upraveno 23. března 2011
    Ďalší nový trailer. Nezdá sa vám, že ich už je nejako veľa? Za chvíľu si z toho budeme môcť poskladať snáď celý seriál. Ani som tú ukážku nepozeral.
  • upraveno 23. března 2011
    Aha, to je ten nedělní. Ale nic moc "adult" se nekoná. Jinak zas tak moc novýho tam neni. Spíš mi přijde, že to pořád vylepšujou. Je to údernější, líp spojenej obraz s hudbou apod.
  • upraveno 23. března 2011
  • upraveno 23. března 2011
    Mohli byste prosím někdo hodit link na ten nový trailer, co tu o něm všichni mluvíte?
  • upraveno 23. března 2011
    Jo, to je on.

    ad Sapkowski - no jo, ale co on pro to udělal? Já jsem teď docela s překvapením čet, že GRRM se v tom od počátku hodně angažoval a byl to on, kdo oslovil Benioffa.
  • upraveno 23. března 2011
  • upraveno 23. března 2011
    Pořádnej film na téma zaklínač bych si dal líbit. Taky si nemyslím, že by dokázal oslovit producenty za mořem. Škoda že něco pořádnýho nenatočili Poláci. Když uměj natočit docela dobře historický filmy, tak by určitě zvládli i fantasy. Věřím, že by na tom vydělali. A co česká historie? Napadá váš nějaké atraktivní historické období kromě husitských válek a válek světových? Mimochodem Vávrova husitská trilogie je sice těžce demagogická, ale ta výprava, ta je prostě skvělá. Něco takového už asi v našich luzích a hájích nevznikne.
  • upraveno 23. března 2011
    Zaklínač v podaní HBO bola hneď prvá vec, čo ma napadla, keď som sa dozvedel o seriálovom spracovaní GoT. Tie knihy by si poriadne sfilmovanie tak zaslúžili... Poliaci to sprasili a jediné pozitívum bol Zebrowski ako Geralt.
  • upraveno 23. března 2011
    Chmur: třeba něco o životě Přemysla Otakara II. Čeští legionáři by taky mohl bejt dobrej námět. Sice by se to dalo zařadit k WW1, ale zároveň i ne. Pak třeba i různý legendy (Libuše a Přemysl, Dívčí válka, Bílá paní atd.)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. března 2011
    Co se týče Vávry, nemůžu si pomoct, ale v tý době šlo podle mě o nejlíp natočenej velkofilm vůbec. Co se týče jeho vyznění, může někomu vadit, ale rozhodně neni víc (spíš míň) mimo než třeba Statečné srdce.

    Myslim, že by se u nás dalo čerpat docela hodně, třeba válka mezi Břetislavem a Jindřichem III., bitva u Brůdku roku 1040, obléhání Prahy o rok později, zrada... Nebo bitva u Chlumce 1126. a ostatně i slavná prohra u Suchých krut (Moravské pole) by mohl bejt vydatnej filmovej materiál.

    Z pozdějšího období třeba rakousko pruský války nebo i třicetiletá válka a Švédi u nás...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. března 2011
  • upraveno 23. března 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. března 2011
    Ostatně i první král Vratislav by si filmovou vzpomínku zasloužil.
  • upraveno 23. března 2011
    Témata by byli, ale nikomu se nechce riskovat a natočit drahý historický film ( když může udělat osvědčenou tragikomedii nebo pohádku). Taky Češi a myslím že to platí i o Slovácích asi historický filmy moc neumí (výjma zminovaného Vávry). Báthory byl takový zvláštní film drahý film ( nejhorší byl asi vyjící Mádl a parašutista Polívka) . Jánošík má slabý příběh na zbojnickou legendu a je celkem smutný, že nejlepší filmový výkon podává Polák - Zebrowski. Třeba poetický Máj ( i když to nemá být hlavně historický film) je dost hrozný ( tam je snad jediný + pěkná herečka co dostala uložený svlíknout se minimálně v každý druhý scéně asi aby se na to dalo vůbec koukat)
  • upraveno 23. března 2011
    Ano, hudba Zaklínače je fantastická. První dva díly mi přijdou povedené, pak je to komedie. Mě se líbí tři české historické filmy - Vávrovo Kladivo na čarodějnice a Vláčilovo Údolí včel a samozřejmě Markéta Lazarová. Vláčila považuju za výborného režiséra historických filmů, třebaže byly nadmíru poetické.
  • upraveno 23. března 2011
    Vláčil dokázal vytvořit nádherné obrazy. Já mám tedy většinou náladu na svižnější filmy, ale přesto si výše zmiňovaných filmů vážím. Kladivo na čarodějnice je pro mě úžasný film. Ta atmosféra strachu, lidské podlosti, vypočítavosti a zloby je tam tak dobře vykreslená, že jsem ten film viděl jednou či dvakrát a už si ho asi jen tak nepustím .....příliš depresivní.
  • upraveno 24. března 2011
    2 new #GameofThrones wallpapers from the beautiful lanscape pics: http://bit.ly/ezoiVG and http://bit.ly/f7p95N
  • upraveno 25. března 2011
    Tom Colicchio vaří recepty Hry o trůny. A dokonce to prej budou podávat v NY a LA. Samozřejmě nechybí ani citronový zákusek! Tak co, urve český HBO Pohlreicha nebo Babicu? :-)

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. března 2011
    Masakr, to bych všechno rád ochutnal (tedy skoro všechno) vypadá to jako správná divočina.
  • upraveno 26. března 2011
    Když tak na to koukám, v knize to nějak všechno vypadá líp:-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. března 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. března 2011
    Ty hrnky už jsou trochu moc kýčovitý, ale na hostinu bych se vydal hned.
  • upraveno 28. března 2011
    Nové informácie hovoria, že rozpočet sa z pôvodných 45 mega navýšil na 60. Čo je dosť dobré.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. března 2011
    u téhle série, nebo u té další?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. března 2011
    Copak ta další už je potvrzená?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. března 2011
    Mno já slyšel, že ano
  • upraveno 28. března 2011
    Ďalšia séria ešte potvrdená nie je, mal som na mysli prvú.
  • upraveno 28. března 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. března 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.