Tak mně ty kulaté věže se dřevěným ochozem sedí perfektně. Ty jsem si tam představoval vždycky. Mě spíš nesedí to prostředí ve kterém je Zimohrad umístěn. Celkově to vypadá dobře a efektně, ale já si to vždy představoval obklopené lesem. Ale není se čemu divit, když se natáčelo v Irsku že :D Čarostrom je řádně velký a dominantní jako v mích představách :) Doufám že Orlí hnízdo neukáží takto předem.
Zeď je skvělá.Ale ten zbytek....Zimohrad se mi nelíbí sám o sobě+okolní krajina.Bojím se jestli se dočkáme severských hvozdů. Králova přístaviště je lepší,město samotné se mi líbí(Baleorovo septum je tuze pěkné),ale o citadele jsem měl poněkud jnié představy.Trochu moc vysoká a moc věžatá,představoval jsem si ji "přízemně a robustně". Ale co si stěžujem,hlavně,že se to dostane na obrazovky.
Tak zeď je naprosto super. Královo přístaviště jako takové vypadá sice dobře (voda s loděmi, les, střechy budov)..., ale ten hrad je fakt strašně moc fantasy, já jsem si ho vždycky představoval nějak normálněji :) Jinak co je to za velkou stavbu vlevo? Baelorovo septum? Co to je za podivnou konstrukci? Zimohrad zas jako takový zase hezký (přestože jsem si ho také představoval v zalesněnějším prostředí), ale ty věže mi připadají divné. Snad si na ně zvyknu
Vidím, že se v názorech tady dost shodujeme :) Jinak už vím, proč mi Královo Přístaviště (nebýt fantasy citadely) připadá přívětivé a "podle mých představ. Připomíná mi totiž Istanbul (tedy jeho střed, jak by mohl vypadat ve středověku).
Mě se Zimohrad líbí velice, ale v podhradí maj bejt domy. Maegorova pevnost podezřele připomíná hrad Azyl z HOMAM V., ale líbí se mi (i když je to doslova high fantasy :)) Zeď - "absolůtly staning"
Jedine co mi na Winterfellu vadi je absence snezneho pokryti. Ale jinak je ten hrad fantasticky. Proste pekny stredoveky hrad... a ze Britove umeji. Jinak King's Landing je taky pekny, sice plossi, takze nevidim Aegon's HIll, Visenia's Hill, ani DragonPit, ale necht. Vzal to cert. Obecne si myslim, ze se to proste povedlo:)
Komentáře
Amaroun: koláže alias wallpapery, někdy (jako nevolník) designy, nebo ještě hůř avatary ;-)
I Královo přístaviště je ... jiné. Moc ploché.
Zeď naopak vypadá vážně úchvatně.
Králova přístaviště je lepší,město samotné se mi líbí(Baleorovo septum je tuze pěkné),ale o citadele jsem měl poněkud jnié představy.Trochu moc vysoká a moc věžatá,představoval jsem si ji "přízemně a robustně".
Ale co si stěžujem,hlavně,že se to dostane na obrazovky.
Zimohrad zas jako takový zase hezký (přestože jsem si ho také představoval v zalesněnějším prostředí), ale ty věže mi připadají divné. Snad si na ně zvyknu
Jinak už vím, proč mi Královo Přístaviště (nebýt fantasy citadely) připadá přívětivé a "podle mých představ. Připomíná mi totiž Istanbul (tedy jeho střed, jak by mohl vypadat ve středověku).
Zeď - "absolůtly staning"
Jinak King's Landing je taky pekny, sice plossi, takze nevidim Aegon's HIll, Visenia's Hill, ani DragonPit, ale necht. Vzal to cert. Obecne si myslim, ze se to proste povedlo:)