Fear and Blood a Starkové

upraveno 17. března 2011 v Seriál Hra o trůny
124»

Komentáře

  • upraveno 17. března 2011
    hmm, taky se mi to zcuklo. Ale včera to nebylo... to odpo nahraju asi znova, páč jinak nevim, co s tim.
  • upraveno 17. března 2011
    v opere je to ok - asi je chyba v prohlizeci nebo flashi ci tak neco
  • upraveno 17. března 2011
    Díky za titulky, jste dobrý, že jste se do toho pustili ;-)
  • upraveno 17. března 2011
    Je to divný, když to video vložím do článku tady na webu, tak je to v poho, i titulky jsou dobře nezalamovaný.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. března 2011
    Mají to na YT nějaké pokakané. Ale myší si ty titulky můžete chytnout a přetáhnout kam chcete, takže když si je urovnáte pořádně, tak se zalamují správně. Třeba když si je přilepíte na levý okraj obrazu, tak je to v cajku.
  • upraveno 17. března 2011
    Aha, tak to mi nedošlo, YT se pokakal tak nějak všeobecně :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. března 2011
    Mě se zobrazujou titulkz bez problémů. ALe že je nové YT horší než staré YT, s tím souhlasím bezvýhradně.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.