1525355575866

Komentáře

  • Husky + čaučau
    Husky + korgi

    To je u mě jasná volba i v tomhle pořadí...
  • korgi+dalmatin je taky kouzelná kombinace :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Proč vůbec mixovat tak nádherné zvíře, jako je husky?
  • upraveno 7. května 2016
    @Nevada já předpokládám, že to nebyl záměr, doufám :)
  • @Nevada Husky to asi vidí jinak :-)
  • Spíš paní Huskyová to vidí jinak a hned se válela jak kdejaká čubka... No.. typuju paní Huskyovou, protože paní Korgiové by ta štěňata roztrhla břicho :(
  • Katrina napsal(a):

    @Aviv mne sa nepáčil ani jeden, tie oči boli dosť desivé 8-O

    Ja tie bledé očká zas zbožňujem. Vyzerajú ako by svietili. Nuž... Na tomto fóre majú svietiace modré oči a mrazivé prostredie isté špecifické implikácie. Ale aj tak. Oči huskyov ma skrátka vždy upútajú a veľmi sa mi páčia.
    Aké okále máš rada ty?
  • upraveno 7. května 2016
    Hlboké a úprimné, ktoré sa rozžiaria vždy, keď ma uvidia :-)
    (ja v zásade nemám nič proti modrookým huskyom, ale v daných kombináciách sa mi jednoducho nepáčili)
  • Instant classic.
    Chápem.
  • Tři psí plemena, která se mi strašně líbí, ale nejspíš si je nebudu moct nikdy pořídit...
    image

    image

    image

    image

    image

    image
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Uuuuuuu, ty první a předposlední kukadla :oops:
  • @Dreamer Proč bys nemohla? Australský ovčák může být dražší, ale mini border kolie, která se mu podobá, nebo husky není nic nereálného :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @svoa00 Jenže všichni tito psi jsou dost časově nároční - potřebují hodně pohybu a výcvik. Jo a taky 1+kk by se jim asi moc nelíbilo.
  • Já mám vytypovaný dvě plemena i když trochu odlišný - australský honácký pes a československý vlčák. Taky je mi naprosto jasný že je nikdy mít nebudu, protože se absolutně nehodí k mému stylu života. O tom je i ta zodpovědnost nepořizovat si něco na co nemám. Takže i za to se můžeme poplácat po rameni. Jezevčík je jezevčík :D

    australan:
    image

    image

    čechoslovák:
    image

    image
  • upraveno 13. května 2016
    @svoa00 pokud bych na ně neměla dost času, abych jim mohla dopřát nějaký vyblbnutí v podobě agility nebo něčeho podobného, nepořizovala bych si je, protože když vidím jaká je to nádhera, když se s takovým hyperaktivním psem něco dělá, neodpustila bych si, že mu něco podobného nemůžu dopřát :) takže to vidím spíš na štěně vořecha z útulku, aspoň pomůžu.

    @sfik československý vlčák se mi taky hodně líbí, ale bohužel od lidí, co ho mají jsem slyšela, že trpí často různými zdravotními potížemi :-k
  • Nejlepší jsou bavoráci!
    image
  • @Dreamer Ale tak to i ovčáci všeobecně... Mě spíš u nich trápí nevyzpytatelnost. Jsou děsně individuální a můžeš si vylosovat stejně tak kliďase jako rabiáka.. Což jako můžeš i u jiných plemen ale u těchto je to prý vyhrocenější. Za další máme nížký ploty, takže by furt naháněl pošťačky :D
  • sfik napsal(a):

    @Dreamer Ale tak to i ovčáci všeobecně... Mě spíš u nich trápí nevyzpytatelnost. Jsou děsně individuální a můžeš si vylosovat stejně tak kliďase jako rabiáka.. Což jako můžeš i u jiných plemen ale u těchto je to prý vyhrocenější. Za další máme nížký ploty, takže by furt naháněl pošťačky :D

    Bylo by na co koukat. Mohli by ste stávkovať, či poštár unikne, alebo si to zlízne.
  • upraveno 13. května 2016
    @Aviv Naše jezdí na takovým rozvrklaným horským kole a vzhledem k tomu že rozváží letáky a je ověšená jak thajská rikša, tak by daleko neujela ani před mým jezevčíkem :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Včera jsem viděla superťuťu štěně vlčáčka... Bohužel na sídlišti mezi panelákama (= pravděpodobně z bytu bez zahrady). Bohužel na druhém konci vodítka byla paní, která měla tak min. 20 kg nadváhu (= pravděpodobně s ním nebude chodit/běhat dlouhé procházky). Moc ráda bych jí křivdila...

    Lidi jsou fakt tupci - pořídí si psa, který se jim líbí, aniž by přemýšleli, jestli mu můžou dopřát potřebný pohyb. Když vidím, jací mamuti občas vychází na vodítku z paneláků, tak mi je jich fakt líto :(
  • @Krisa Hmm, přesně.. A pak se diví, že nevybitý pes, nevychovaný a nepochopený ukousne nějakýmu harantovi půl obličeje. Třeba na bojový plemena mám svůj názor, osobně se mi ani ti psi moc nelíbí, ale pořád to jsou zvířata. Vadí mi skrz jejich majitele, který jsou většinou "jezdím-ve-starým-VW-Golfu-a-bydlím-u-mámy-tak-jsem-si-koupil-pitbulla"
  • @sfik u nás mají fenku čechoslováka a ta je hodně ostrá, navíc je to mistr útěků a jednoho retrívra málem připravila o ucho.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Dreamer Aj u nás majú fenku čechoslováka a naopak je celkom pokojná, iba oňuchá a ani necerí zuby ako náš pes. A to už musí mať aspoň viac než tri-štyri roky (minimálne toľko som ju poznal)
  • AyleenAyleen Zachovejte paniku!
    od spousty lidí jsem slyšela, že s ČV mají často problémy s povahou - hodně se bojí. I když i to je samozřejmě pes od psa :) ale mám poměrně dlouhý seznam psů co se mi líbí ale nejspíš bych si je nepořídila - od vlkodava, přes německou dogu a ČV... a tak dále :D
    My máme doma beaucerona, je to sice trochu pakůň ale neměnila bych ho. Nemá problém s běháním (i celkem dlouhých) tras za koněm, stejně mu vyhovuje celodenní válení se před krbem :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Pro změnu zase trochu "koťátek". A k tomu i krátké video - nic pro vegetariány :)
  • Nevada napsal(a):

    Pro změnu zase trochu "koťátek". A k tomu i krátké video - nic pro vegetariány :)

    That's it. Heaven does exist.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jak si to vychutnává... :)
  • A divíš sa? Šalát je jednoducho skvelý. Ešte aj farbu má skvelú.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Další k papouškovi :D
    image
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.