Hra o trůny ožívá

upraveno 2. dubna 2011 v Seriál Hra o trůny
1161719212235

Komentáře

  • upraveno 7. března 2011
    Alek: v Silent Hill?! Sakra, moje oblíbená herní série a jeden z nejlepších hororů posledních let a on bude určitě hrát podobně, ach jo...
  • upraveno 8. března 2011
    Neni Dany jeste pod zakonem? Neni to pedofilie?:)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. března 2011
    To lordu veliteli vadí jen u Sansy :))
  • upraveno 9. března 2011
  • upraveno 9. března 2011
    Já nejsem žádný zastánce vztahů třicetiletých strýčků a čtrnáctiletých holčiček...Nemám nic proti hranici patnácti let pro legální sex (to je strašné spojení:-:-)..Jen rozlišuji pedofily a lolitkáře...

    Upřímně...
    Já mám rád stejně staré ženy jako jsem já (až budu mít krizi čtyřicátníka, možná mi hrábne a stanu se lolitkářem...kdo ví:-)) a mladé masíčkou...Maso ze starých zvířat je hrozně tuhé...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. března 2011
    Anomanderova teorie by se dobře poslouchala ve výslechové místnosti :)

    Ale jasně, dívky dospívají dříve a jsou dívky, co dospívají rychleji než jiné dívky, takže vždy jde o posouzení, zda souložník znal věk nebo v hrubých rysech mohl věk předpokládat.

    Ale upřímně (chyba opravena), mě to k nikdy mladýmu masíčku moc netáhlo.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. března 2011
    masíčko ze starých zvířat zavání jinou úchylkou, musí to být vyzrálé, dobře rostlé a připravené ke konzumaci.
  • upraveno 9. března 2011
    Věru dokonale martinovské téma :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. března 2011
    Máte radši kuře nebo slepici na paprice?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. března 2011
    Mám rád slepičí polévku. Kuře je relativní pojem, ježto vývojové cykly drůbeže nejsou úplně převoditelné a navíc je to dneska hnané uměle...

    Marin je v popisu veškeré konzumace poměrně detailní...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. března 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. března 2011
    Některé recepty jsou podle mě určitě založený na skutečnejch středověkejch menu. Med super nikde brambory taky dobrý, ale ujela mu kukuřice.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. března 2011
    Proč by tam nemohla být kukuřice, paprika, skořice nebo rýže. Tohle je jiný svět a jiné kontinenty. Tady nikdo nečeká, až nějaký mořeplavec objeví Ameriku.
  • upraveno 9. března 2011
    Mimochodem Martinův svařák děláme už mnoho let přesně podle receptu, jaký vyžadoval Mormont. A je to nepřekonatelná záležitost.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. března 2011
    Montezuma3: Protože tam nejsou brambory a cukr. Když už s tím začal a evidentně celkem precizně, mělo by to tak zůstat.
  • upraveno 10. března 2011
    Premiéra a reprízy prvního dílu (HBO CZ)

    HBO 18-04-2011 22:00
    HBO2 18-04-2011 23:30 (tohle by měly být titulky)
    HBO 19-04-2011 04:55
    HBO 20-04-2011 21:35

    ty titulky jsou můj odhad
  • upraveno 10. března 2011
    Na kukuřici jsem už docela zapomněl. :-) Kdyby to mělo být fest reálný, tak by si na kvalitním víně od Redwynů pochutnávali jen Redwyni, ke zbytku by se dostal už notně zkyslí mok (respektive mohl by se dostat i čerstvý, ale bylo by třeba ho rychle spotřebovat). :-) Ve středověku (a v raném novověku) to ještě s trvanlivostí ani v sudech nebylo moc slavné - na archivní vína se ještě moc nehrálo.
  • upraveno 10. března 2011
    Ještě měsíc a půl - to čekání bude smrťák! :-D
  • upraveno 10. března 2011
    Třebas nemá Martin brambory rád, proto tam nejsou. Že Martin trpí jedním ze sedmi smrtelných hříchů je zcela evidentní:-)
    Jedli jste někdy kapouna? Chutná to jako normální brojler?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 10. března 2011
    nic nevidím

    edit: už jo.

    Teď mě tak napadá, jak se tu vlastně mažou příspěvky?
  • upraveno 10. března 2011
    Mažou se přese mě :-)
  • upraveno 10. března 2011
    Mne môj odkaz normálne funguje.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 10. března 2011
    Mně se nezobrazuje už ani ten Alekův (ale zpočátku ano).

    Oprava: teď už se zobrazuje. Ale odkaz na westeros mi ukáže jen hlášku "zde jsou draci..." a plakát ne.
  • upraveno 10. března 2011
  • upraveno 10. března 2011
  • upraveno 10. března 2011
    Výjev z prvního plakátu je jednoznačný: Zamračený Boromir dumá, kterak se zmocniti Jednoho prstenu.
  • upraveno 10. března 2011
    Mne práveže nefunguje práve toto "hezky postaru" :D
  • upraveno 10. března 2011
    Plakát je perfektní ale ta Catelyn se mi pořád nelíbí :-))
  • upraveno 10. března 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.