@Nevada U nás v kině zůstalo tak deset lidí a to byli jen ti kolem mě, kteří slyšeli mojí (záměrně nahlas pronesenou) posměšnou poznámku "Ti debilové odcházejí a nevědí, že bude ještě jedna scéna." :-D Na to několik lidí zareagovalo tím, že si sedli zpátky na místa, ale ti další na mě jen pohoršeně koukali a šli pryč :-(
@sfik Hm, první dva Langdoni mě hodně bavili, ale po Ztraceném symbolu, který mě spíš zklamal, jsem Inferno nečetla... Jaké bylo? Trailer vypadá zajímavě. S filmem si teda pospíšili... nevyšlo to... loni, předloni?
@CervenKa Tak když to vezmu trochu nekompromisně, tak Ztracený symbol stál opravdu za prd. Hlavně z toho důvodu že hlavní záporák byl depilovaný psychotik a že se děj odehrával celý ve Washingtonu. Asi byl Brown trochu pod tlakem aby napsal něco z Ameriky, ale když tam není nic zajímavého, tak to Langdonovo putování je dost nudný. V Infernu je skvělý námět, dobrý záporák (který vlastně není, záporná postava je spíš čas), skvělé cestování po těch nej nej evropských městech.
Takže Inferno bez obav přečíst, není to tak zoufalý jako ZS (ostatně možná proto i tu knihu nefilmují a přeskočili rovnou na Inferno)..
@Nevada Marisu Tomei a Roberta Downeyho mám ráda už z mojí už starší oblíbené romantické oddechovky Italské námluvy, takže by mi to taky vůbec nevadilo :)
Jsem si to kvůli vám pustila se zvukem (nechtěla jsem budit lupína) a čekala jsem nejrůznější věci, ale tohle mě fakt překvapilo. Je to Káně? Úplně se v madafaka interpretech nevyznám.
Jojo, Fassy je poslední dobou taky ve všem. Právě jsem mimochodem dokoukala Macbetha a na konci je to úplný seriálový Stannis. Výsosti, tu věštbu jste si vyložil špatně. Výsosti, vaše žena je mrtvá. Výsosti, támhle stojí obří armáda. :twisted:
Ovšem Macbethovi nechal autor pořád lidský rozměr (když oplakává svou mrtvou ženu, kterou stále miluje). To co provedli se Stannisem je naproti tomu na postavení před mezinárodní trestní tribunál pro válečné zločiny.
Komentáře
V Infernu je skvělý námět, dobrý záporák (který vlastně není, záporná postava je spíš čas), skvělé cestování po těch nej nej evropských městech.
Takže Inferno bez obav přečíst, není to tak zoufalý jako ZS (ostatně možná proto i tu knihu nefilmují a přeskočili rovnou na Inferno)..
druhý trailer na ten divnofilm :)
nemuselo by to být špatné
EDIT: aj, ono to nefungovalo, tak znovu :D
@svoa00 skok víry musí být to je základ :D
Je to Káně? Úplně se v madafaka interpretech nevyznám.
vypadá to jak doják šitej na míru pro americkýho rednecka ale nějak mě ten trailer chytnul
Alicia Vikander je tady všude od Ex Machinima