Hra o trůny ožívá

upraveno 2. dubna 2011 v Seriál Hra o trůny
1151618202135

Komentáře

  • upraveno 3. března 2011
    zena mi rikala, ze na hbo videla dnes nejaky trailer - ale nevenovala se mu, takze netusim, co presne to bylo - a tak nevim ani zda byl s titulky ci original ci dabovanej...
  • upraveno 4. března 2011
    Do čerta, asi sa zase nedočkáme lepšej kvality ako 360p :(
  • upraveno 4. března 2011
    Jedna vec ma ale štve - prečo tam sakra museli použiť hudbu práve z traileru na Green Lanterna?
  • upraveno 4. března 2011
    asi som získal pevný pocit, že castig jona a robba sa zamenil. fyziologicky mali byť presne naopak...
  • upraveno 4. března 2011
    A to mě docela seděj, Harrington je takovej víc atypickej, ne takovej hezounek. Harrington mi přijde i víc obratnej, štíhlej... a to snad Jon má být (kde byl on obratný, tam byl Robb silný? to jsem si ted možná vycucal, nevím :-) Ale jo asi by to šlo i opačně...
  • upraveno 4. března 2011
    Ja si myslím, že naopak by to nefungovalo. Madden by sa do úlohy Jona absolútne nehodil.
  • upraveno 4. března 2011
    BTW, podle WiC to vypadá, že 17. dubna půjdou rovnou 2 epizody.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. března 2011
    ne, dva díly najednou ne!
  • upraveno 4. března 2011
    To je na HBO běžný. Dvě episody za sebou a ještě jednou v týdnu opakovat + s drobným zpožděním na HBO2.
  • upraveno 4. března 2011
    trailer je naprosto parádní, nemůžu se dočkat dubna... Trika jsou super, bohužel až na starky, který bych chtěl nejvíc a který se mi vůbec nelíbí :(
  • upraveno 4. března 2011
    Trailer už je na youtube v dobré kvalitě:

    Abych řekl pravdu, trailer není tak úderný jak některé teasery, na druhou stranu mnohem líp pracuje s dějem a představuje postavy.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. března 2011
    Jory v nevěstinci je dokonalý :o))
    Bude to sice znít jako rouhání, ale scéna, kde Ned přirazí ke zdi Malíčka, vypadá jako by si to s ním chtěl rozdat - a nemyslím na nože.

    Ad trička - Starkovské mě zklamalo, ale ještě víc mě mrzí Tullyovské. Jejich znak se mi líbí hodně a na tričkách ho totálně zmrvili.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. března 2011
    HBO will air a 15-minute sneak peek of the much-anticipated new fantasy series Game of Thrones on Sunday, April 3 at 9/8c, just before the third episode of the Kate Winslet miniseries Mildred Pierce.

    http://www.tvline.com/2011/03/tvline-items-stamos-visits-svu/

    Edit:
    A koukám, že už je to i na všech ofic i neofic stránkách k seriálu či sáze :o)
  • upraveno 5. března 2011
    A jak tam sebou Malíček hází... to působí věru komicky :)
  • upraveno 5. března 2011
    no veď práve. mne sa zdá, že v seriály je jon s plnou okrúhlou tvárou, taký trochu tullyovsky mäkky, a robb má ostrejšie črty. pritom by to malo byť opačne... no uvidíme, až uvidíme...
  • upraveno 5. března 2011
    Ještě jsem na YT našla scénu s Aryou a Jonem, předem říkám, že nevím jestli už se to tu postovalo, jestli jo, tak se předem omlouvám za otravnost :-)



    Btw, tu Aryu nemohli vybrat lépe...

    EDIT: Aha, tak to tu už bylo...
  • upraveno 5. března 2011
    Ne že by mi představitel Jona neseděl vůbec, ale podobně jako sarven jsem si představoval někoho "ostřejšího", chladnějšího těžko to přesně popsat. Navíc Jon měl mít přece ze všech dětí spolu s Aryou k Nedovi nejblíž (vzhledem) a to mi tady taky nesedí. Představitel Robba mi přijde celkem OK.
    Co se týká castingu tak v případě Starku nějaké nadšení neprojevuji, ale ani mi to nepřijde jako nějaký omyl. Jen Cattelyn jsem si představoval tak nějak mladší a pěknější. Se vzhledem této herečky budu asi Cattelyn nesnášet ještě víc než v knize:-)
    Palec nahoru dávám za Lannistery.
  • upraveno 6. března 2011
    Takže je to jasné. Ľudia z Westeros.org videli concept-arty, takže môžu s istotou potvrdiť, že toto http://7kingdoms.ru/wp-content/uploads/2011/03/cap15.jpg je skutočne Jiný (v seriáli sa zrejme bude preferovať termín "White Walker"). Fotka je zosvetlená a môžeme vidieť aj jeho ľadový meč.
  • upraveno 6. března 2011
    No, vypadá spíš jako nějaká zombie s modrýma očima, ale to jen můj první dojem.
  • upraveno 6. března 2011
    Jj, imo to není pravý Jiný, ale spíš jeden z padlých bratrů Noční hlídky.
  • upraveno 6. března 2011
    Alek: nečítal si, čo som napísal? JE to Jiný. Westeros to majú priamo od tvorcov. Navyše - pripadá vám hento ako ľudský ksicht? Ani keby bol človek neviem ako zhnitý, takto by nevyzeral. Citujem z ich stránky: "Okay, before anyone wants to argue: this is an Other (or a white walker, as the show prefers). The concept art I saw in Belfast closely matches this: noseless face, glowy eyes, even hair on its head.
  • upraveno 6. března 2011
    Jasný, četl a četl jsem i Ranovo vyjádření na Westerosu.
  • upraveno 6. března 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. března 2011
    Tywin je trochu jiný.
  • upraveno 7. března 2011
    Aha, tak to už chápu, proč Jiní budou v seriálu jmenováni jako Bílí chodci :-)
  • upraveno 7. března 2011
    Čím víc se dívám na jednotlivé trailery (a zvláště pak na odměnu z prvního úkolu Maester's Path), tím víc je mi Jon Sníh nepříjemnej... V knize mi je mnohem sympatičtější, nepředstavoval jsem si ho tak děsně namachrovanýho jak ho Harrington ztvárňuje... Vidí to někdo stejně?
  • upraveno 7. března 2011
    Já myslim, že to je záměr. Mluvil o tom snad GRRM, když chválil výběr Harringtona. Říkal, že je super, že je víc odměřenej, chladnej, doslova snad řekl víc emo než Robb.

    Ale jako je fakt, že ta scéna s Aryou by mohla bejt emocionálnější.
  • upraveno 7. března 2011
    BTW, Harringtonova hvězda asi roste, právě se šíří novinka, že dostal roli v Silent Hill.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. března 2011
    Nových snímků na winter-is-coming.net jste si všimli? Daenerys o svatební noci.
    Na Lopuchu měl někdo starost, že v traileru není žádný sex. Asi bych je tam měla nalinkovat :o))
  • upraveno 7. března 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.