Jo a v The Master Path už mám 4 hlavy, tak ještě jednu. Šup heade, http://www.icefire.cz/maesters-path, koukej luštit, budeš odměněn scénou ze seriálu s tvou nejoblíbenější postavou. :-)
Trvalý odkaz je odkaz na daný komentář, když chceš odkázat přímo na něj, třeba z jiné diskuze. Možno zbytečná věc...
nemá s citátem nic společného, jak je znáš třeba z fóra (btw, takové ty podpisy/citáty z fóra nevím jestli zavádět, nebyl by to vůbec problém, ale imo je to spousta stále se opakujícího textu, který jen zabírá místo. Ale když vás bude víc, třeba mě přesvědčíte :-))
Citace ve stylu jako byla na d20 by byla fajn. Citáty jako přidaný text za každým příspěvkem jsou fakt otravné, to nebrat. Ale možnost krátkého popisku za nickem - třeba i s možností dát si tam odkaz na nějaké stránky - by nebyla marná.
uz si to tu rek / pouziva se na odkaz odkudkoli presne na urcity prispevek
me se ted na legii urojily zajimave diskuze, na ktere bych v clanku, ktery zrovna chystam (svetla budoucnost ebooku) rad odkazal, ale nemuzu, bo tam mam vse relativni - musim si to jeste doprogramovat...
Komentáře
nemá s citátem nic společného, jak je znáš třeba z fóra (btw, takové ty podpisy/citáty z fóra nevím jestli zavádět, nebyl by to vůbec problém, ale imo je to spousta stále se opakujícího textu, který jen zabírá místo. Ale když vás bude víc, třeba mě přesvědčíte :-))
Citáty jako přidaný text za každým příspěvkem jsou fakt otravné, to nebrat.
Ale možnost krátkého popisku za nickem - třeba i s možností dát si tam odkaz na nějaké stránky - by nebyla marná.
me se ted na legii urojily zajimave diskuze, na ktere bych v clanku, ktery zrovna chystam (svetla budoucnost ebooku) rad odkazal, ale nemuzu, bo tam mam vse relativni
- musim si to jeste doprogramovat...