TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1262263265267268361

Komentáře

  • Kdo je Maisie?
  • JayJay
    upraveno 5. února 2016
    @Aviv: Herečka představující Aryu Stark v takovém pofidérním seriálu... :o)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Aviv napsal(a):

    Kdo je Maisie?

    Obávám se, že tímto jsi u EY skončila :D
  • @Krisa: Ještě se může zkusit vymluvit, že se jednalo o koomentář ve stylu Jeopardy!... :o)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Jay Teď když jsi tuto možnost proflákl, byla by to pouhopouhá trapná výmluva :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv Neboj rozhodně neskončila, ty máš u mě velké plus :-P
  • @Nevada Tak jsem se dívala na další díl Lucifera a usnula jsem. Opět. Tal nevím, nevím,...
  • Everett_Young napsal(a):

    @Aviv Neboj rozhodně neskončila, ty máš u mě velké plus :-P

    Za tu trojku? :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 5. února 2016
    @sfik nejen za ní ;-) Spíš jde o celkové sympatie.
  • No páni! Já jsem si získala sympatie Everetta. 8-O :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv No jo, už to tak bude :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Aviv napsal(a):

    No páni! Já jsem si získala sympatie Everetta. 8-O :D

    Tie má aj Myranda, ja by som sa netešil =D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Gepeto ještě aby ses těšil =D Však dobře víš, že když jsem teď ten levicovo-pravicový sluníčkář-rasista podporující elitářství a rovnost, tak je těžké si získat mé sympatie :twisted:
  • Gepeto napsal(a):

    Aviv napsal(a):

    No páni! Já jsem si získala sympatie Everetta. 8-O :D

    Tie má aj Myranda, ja by som sa netešil =D
    To nie je niečo, čo by ma obťažovalo.
  • Everett_Young napsal(a):

    @Gepeto ještě aby ses těšil =D Však dobře víš, že když jsem teď ten levicovo-pravicový sluníčkář-rasista podporující elitářství a rovnost, tak je těžké si získat mé sympatie :twisted:

    To máš fajn, že vieš kam sa zaradiť.
  • upraveno 6. února 2016
    http://www.csfd.cz/film/423536-stan-lee-s-lucky-man/komentare/

    Nová komiksová seriálová zajímavost aneb Marvel v britském pojetí.. Jdeme na to :) Btw. nejsem si jist, ještě jsem to neviděl (resp. jsem viděl asi 3 minuty) a asi jsem tam zahlédl Daredevila (?)
  • Briti a Americké komiksy? To by mohlo byť naozaj zaujímavé.
  • Zatím mě to moc nebavilo. Abych se přiznal, moc jsem nestíhal britskou angličtinu, tak počkám na české titulky... A hlavní postava ve mě moc sympatií zatím nebudí...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Jééé Bofur :D
  • V Hobitovi byl o dost sympatičtější.. možná i proto že nebyl gambler :D
  • Tak jsem viděl poslední díl Vojny a míru.. No, nevím jestli jsem byl v nějakém zvláštním emočním rozpoložení, ale několikrát i ta slza ukápla.. A to jsem věděl co mě čeká.. Samozřejmě už o té absenci ruské atmosféry byla řeč. Ve čtvrté epizodě to celkem vytáhli, ke konci už zase absentovala, ale mě to zase tolik nevadí. Tomu kdo neviděl, rozhodně doporučuji :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Poslední díl si nechávám tradičně na víkend. Jinak jsem viděl první díl Hospody Jamajky a je to dost znásilněná předloha.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak mi během tří let zrušili všechny tři nejoblíbenější aktuální seriály. The Good Wife končí po sedmi letech letos v květnu. Ale jsem ráda, že to zbytečně nenatahují a ukončí to původní autoři a přesně jak to zamýšleli.
    brbr napsal(a):

    Tak jsem se dívala na další díl Lucifera a usnula jsem. Opět. Tal nevím, nevím,...

    Škoda. Já se i u druhého dílu výborně bavila :)
  • Já jsem teda tu novou Jamaicu ani nezhlédla do konce prvního dílu. Nějak mě to nechytlo. Začátek se sice tvářil děsně cool, ale pak mi to přišlo celkem... nudné. :anxious:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. února 2016
    @Lara Mně to nedalo a zopakoval jsem si pro připomenutí asi 50 stránek předlohy (až dočtu co mám rozečtené, tak si to dám celé). Mary z knihy a z seriálu jsou dvě odlišné postavy, pojetí nezávislosti žen se od 30. let značně změnilo. V knížce překonává hlavně sama sebe, vnitřní nejistotu, to je to co dělá nezávislým každého člověka, prostředí tohle vlastně jen umocňuje. Tím je mi velmi sympatická. Tahle adaptace, krom toho, že je velmi volná, z ní dělá nesympatickou osobu 21. století, která má vševědoucí pohled, utrhává se na všechny okolo a poučuje. Nevím, jestli se k tomu vůbec vrátím.
    je to dost škoda, Daphne du Maurier uznávám z ženských spisovatelek asi nejvíc.
  • upraveno 8. února 2016
    flanker.27 napsal(a):

    Poslední díl si nechávám tradičně na víkend. Jinak jsem viděl první díl Hospody Jamajky a je to dost znásilněná předloha.

    Čekám na recenzi.. :)
    Každopádně ta Soňa Rostovová má teda silnej žaludek, teda on to asi není ani moc spoiler, ani nevím jak to je v knížce
    Ale zůstat s nimi až do konce a koukat jak se Nikolaj veselí s Marjou.. většího sebemrskačství už snad dosáhnout nelze..
  • upraveno 10. února 2016
    @sfik :-$ Ticho, ještě mi chybí tři díly a neumím odolat spoilerům. Jak už jsem psala Vojnu a mír jsem nečetla, jen si pamatuju, že to špatně skončí, takže už od prvního dílu propadám depresi.

    @Nevada Jestli je to fakt už poslední serie, tak to možná v nějaké slabší chvíli dodívám. GW myslím.
  • @brbr Dopřeju ti teda požadovaných pochyb... Nemyslím si že Vojna a mír skončí špatně, tragicky nebo nějak tak.. Prostě záleží komu fandíš :)
  • pozeráte niekto Most? (Broen). musím povedať, že druhá a tretia séria sa mi páčia ešte kus viac ako prvá. akurát to fakt neviem na torentoch nájsť :( hlavne verzie bez hardcoded. poraďte niekto dobrý zdroj, dík
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.