@Sagart Používání Jiných zbraní bylo zakázáno Radou OSN pro Západozemí po Tanci draků na tomto černém seznamu se nachází: 1) Oživlé mrtvoly, nekromancie je v rozporu s lidskými právy 2) Draci, je neetické zapalovat protivníky za živa a útočit na ně ze vzduchu 3) Kouzla, je neetické zabíjet protivníky na druhé straně země, bez toho a niž byste jim pohlédli do očí.
Každý kdo těchto zbraní použije, nebo bude usilovat o jejich získání hrozí přísné tresty
@Sagart Nic upravovat nemusíš, mám je modré od přírody :-D
Kdo řekl, že jim to řeknu jednotlivě do očí? Uspořádám velkolepý summit, který se uskuteční ve Dvojčatech, tato radostná událost bude spojena se SVATBOU :twisted:
@Sagart Na svatbu jsou zváni i Jiní účastníci, těm jsou ovšem vyhrazeny atrakce v Jiné části Dvojčat. Jedná se o atrakce typu Rhollovo dračí solárium - pro tuto atrakci se doslova zapálíte, obsidiánová ruleta a setkání s Azorem Ahaiem. Tyto atrakce doporučuje 9 Jiných z 10
Na závěr bych vás rád upozornil, že pořadatel nenesenenese odpovědnost za zranění či smrt, které jsou častým vedlejším jevem těchto atrakcí..
@Aviv Na toto musím říci že i Jiní jsou slušní Jiní, kteří mají své pravidla a zákony, Jiní jsou slušní ledoví mužíčci, které zlá poslední aliance Dětí lesa a Lidí porazila, Azor Ahai porazil Jiného hrdinu Velkého Jiného a zatlačil tuto utlačovanou rasu na Sever. Jiní jsou jen utlačovaná rasa, co se brání. A na závěr, oni jsou jiní než puritáni :D
@Sagart Jsou to Otherfobové :-D Navrhuji přerozdělit Jiné do Západozemí na základě kvót, věřím, že Jiní tuto zaostalou feudální společnost multikulturně obohatí :twisted:
To bychom rádi, tohle obohatění. Ale nestojíme o žiadne vnucovanie ich restrikčných, úmrtiu vystavujúcich a ľudské práva porušujúcich zvykov, ako bol ten, ktorý sa pokúsil uplatniť Sagart na Západozemskej občianke Dacey Mormont. :hand:
Komentáře
Pod sněhovou peřinou předpokládám :other: :D
1) Oživlé mrtvoly, nekromancie je v rozporu s lidskými právy
2) Draci, je neetické zapalovat protivníky za živa a útočit na ně ze vzduchu
3) Kouzla, je neetické zabíjet protivníky na druhé straně země, bez toho a niž byste jim pohlédli do očí.
Každý kdo těchto zbraní použije, nebo bude usilovat o jejich získání hrozí přísné tresty
A já se začínám bát, že Malíček bude stát bokem a strašně moc se smát. :D
Kdo řekl, že jim to řeknu jednotlivě do očí? Uspořádám velkolepý summit, který se uskuteční ve Dvojčatech, tato radostná událost bude spojena se SVATBOU :twisted:
@Aviv z tohohle už se nevykecáš :-P
Prostě jen občerstvení a kulturní vložka...@Aviv
Jiný, jakožto můj věrný panoš mi bude podávat sklenice Dornského vína...
Na závěr bych vás rád upozornil, že pořadatel nenesenenese odpovědnost za zranění či smrt, které jsou častým vedlejším jevem těchto atrakcí..
Jiní jsou jen utlačovaná rasa, co se brání.
A na závěr, oni jsou jiní než puritáni :D
Navrhuji přerozdělit Jiné do Západozemí na základě kvót, věřím, že Jiní tuto zaostalou feudální společnost multikulturně obohatí :twisted:
(bože, toto sa začína zvrhávať :D)