TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1257258260262263362

Komentáře

  • Tak se rovnou zeptám co říkáte na seriál the Shannara cronickles? Mne to zatím zaujalo
  • @p1e9t9r2 Predchadzajuca strana
  • @p1e9t9r2 no, muzes hodnotit treba obsazeni, to jsem hodnotil uz asi po deseti minutach. Je to tragedie pro dvanactilety holky ktery potrebujou sexualni vzor se spicatejma usima. Ale proti gustu...
  • @sfik tvůj osbní názor já nekoukám po lidech, ale to je jedno. Mne spíš štve, že někdo nedokouká první díl a hodnotí to pak to hodnocení nemá význam, hodnotit ce má celek jako takový, proto na CSFD hodnotím vždy seriál po 10 dílech a pokud to nedokážu hodnocení mu prostě nedám. Jen hodím max komentář a takhle by to mělo být u všech seriálů. Proto mne tvůj názor lehce iritoval.
  • A já jsem viděla pilot Bilions a jsem zvědavá na další. Akorat Lewis mi připadá nějaký velmi vyhlazený a Giamatti se mi tam moc nehodí. No uvidíme, jak se s tím hoši poperou.
  • @p1e9t9r2 ne každý je ochoten ztrácet čas s něčím, co ho nezaujme, piloty se točí právě kvůli tomu, aby se zjistilo jestli má zbytek vůbec cenu, já ztratila čas s více díly několika seriálů, které mě nepřesvědčily první epizodou a pokaždé jsem si jen potvrdila, že to je ztráta času.
  • upraveno 8. ledna 2016
    @p1e9t9r2 To co píšeš je nesmysl. 1. bych o sobě řekl že mám laťku kritiky docela nízko a že u mě projde kde co. 2. to že už něco nedokoukám (ten dvojdíl jsem dal, odpad jsem ponechal), ale i kdybych to nedokoukal, tak fakt že jsem to nezvládnul do konce znamená že to je skutečně sračka a hodnocení si to víc než zaslouží. Nemůžu hodnotit děj, když nevím jak děj bude postupovat v dalších dílech.

    S klidným srdcem jsem dal odpad, protože nedokážu sledovat fantasy seriál s tolika modelingovými prvky, nesympatickým (až iritujícím) obsazením (to že nehodnotíš obsazení nechápu, podle mě se na ty lidi dá koukat nebo ne, takže je to jedno z prvních věcí na kterých záleží, obzvlášť pokud má u tebe film/seriál vyvolat něco jako strach o oblíbenou postavu, v tomhle případě je mi to jedno, ať tam klidně všichni chcípnou u zubaře při bělení zubů), šíleným scénářem (viz. ty sračky co řešili na té party u Gimliho). V případě tohoto by mě další sledování donutilo jít na konci každého dílu na lobotomii, takže mi to dává maximální právo to nesledovat A NAVÍC tomu dát nejhorší možné hodnocení. Ostatně proto jsem vždycky protestoval, když někdo dokázal GoT sledovat 5 let a minimálně 4 roky seriálu nakládat tak jako já nakládám tomu MTVshitu. Něco je kritika, když se mi tam něco nelíbí, ale celek je stále relativně přijatelný a docela se u toho bavím - jinak netrpím sebemrskačstvím tak nevím proč to sledovat dále...

    Jdu si pustit Human Centipede, zduř :D
  • Btw. viděl někdo toto už: http://www.csfd.cz/film/403243-war-and-peace/prehled/

    Já musím říct že jsem neviděl žádnou filmovou adaptaci, natož abych četl předlohu (zájem o ruskou literaturu v problémovém věku jsem opravdu nikdy neměl :D ), ale dneska jsem si to stáhnul, tak si to nechávám na večer. Intriky ruské aristokracie takhle při pátku, proč ne :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Podívám se na to, očekávám, že to bude o notný kus lepší než toto: http://www.csfd.cz/film/241283-vojna-a-mir/komentare/
    Nicméně megalomana Bondarčuka to trumfne jen těžko :)
  • dneska se chci podívat ale opravdu to nemůže být než ten počin z roku 2007 co jsem dává flanker
    a až někdo trumfne Bondarčukovu Vojnu anebo jeho Waterloo tak budu mít druhý Vánoce :D
  • upraveno 8. ledna 2016
    @Dreamer Prosím tě, udělej to :D děkuji za krásný kompliment :-* :D

    @flanker.27 @DanielSvatoš Třeba někdy něco takového vznikne, až nějaký rejža dostane rozpočet velkýho CGI přeplácanýho blockbusteru a místo CGI si najme 100000 kobyl s jezdci :)

    Sakra proč tu nefunguje líbací smajlík jako????!!! :D
  • @sfik @Dreamer To neberu, ale hodnotit něco po prvním díle je jako hodnotit knihu podle obalu, to je můj názor. Proto chápu, když někdo po prvním díle přestane sledovat, ale dát hned odpad je mimo moje chápání. Pak je celé hodnocení neobjektivní a nic o tom neříká.
  • @p1e9t9r2 co to je zase za blbost tvrdit, že hodnocení seriálu má být objektivní, je to stejná hloupost jako požadavek na "objektivní recenze".
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. ledna 2016
    @DanielSvatoš Tak jsem první díl viděl. Samo o sobě to není špatné, ale Rusko to nepřipomíná. Pro někoho je to ovšem dobře, nemusí se bát půlhodinové scény obdivování starého dubu. Lily James je hezká Popelka, ale není Nataša Rostovová (nehledě na to, že jí není 13 let, což je ovšem dobře). No uvidíme dále.
  • upraveno 8. ledna 2016
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    upraveno 8. ledna 2016
    @sfik mne skor vadi na Shannare ten dementny scenar,rezia a vlastne najviac mi vadi, ze je to az velmi pre deti som to cakal viac dospelejsie.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • A čo hodnotiť knižku podľa prológu?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • @Tyrion Lannister jak bys chtěl napsat objektivní recenzi na film, aby to bylo čitelné? Tedy autor se odstřihne od svého osobního vkusu, viděných a preferovaných filmů a hodnotí pouze technickou stránku věci...pardon, ale já to naříkání nad špatnými recenzemi na zbožňované dílo nechápu, snad si vyberu recenzenta s podobným vkusem jako mám já, místo naříkání, že tomu Mirka zase napálila 60%.
  • upraveno 9. ledna 2016
    @Dreamer no... MIRKA je věc druhá.. Jí už beru snad jako takový folklór. I když i ona může sloužit jako takový barometr. Film se jí líbí -> mě se nelíbí. Film se jí nelíbí -> mě se líbí :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Dreamer Objektivní recenze by se měla zakládat na schopnosti daného recenzenta umět porovnat práci autor s prací ostatních a na základě toho, co autor udělal lépe nebo hůř než ostatní - tohle je pro mne definice objektivní recenze, kdy člověk použije svůj široký přehled o všech dílech, co zná a začne přemýšlet, které je lepší. To je skutečně neomezené vidění beroucí v potaz všechny aspekty. Proto já bych recenzentem být nemohl, protože absolutně postrádám schopnost porovnávat. :-D
    @sfik :applause:
  • @Tyrion Lannister určité míry subjektivního zabarvení se nikdy nezbavíš, ono to porovnávání asi taky nelze úplně "zobjektivizovat" :)

  • trailery mají dobré vždy ale 3 série byla docela zklamání tak jsem zvědavej
  • Bez ohledu na to, jak ma recenzent vypadat a co umet, bavime se tu o csfd, kde je xy amaterskych divaku, kteri hodnoti podle individualniho klice a vysledek je prumer, ten nejnedokonalejdi ukazatel. Takze bez ohledu na to jestli hodnotime serial po pilotu nebo serii, csfd nebude objektivni nikdy..
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @sfik na čsfd hlavně většina lidí hodnotí podle top uživatelů a top uživatelé zase většinou dávají jenom 3-5* aby náhodou někoho nenasrali a nezkazili si tak pověst (ze všech 20 top uživatelů má jen jeden založený úspěch na záporné reputaci), čímž se vlastně dostávají do takového začarovaného kruhu lásky a duhy a sluníčka. A pak to dopadá tak, že Kevspa a POMO jsou v top 10.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.