Kdyby Západozemí vládl/a...
Napadlo mě udělat topic, kde by se teorizovalo na téma: Co by se stalo, kdyby na Železném trůnu seděla tahle a tamta osoba. Začnu třeba Ramsaym Snow. Jak myslíte, že by jeho vláda vypadala? Byl by horší než Joffrey, nebo snad i Aerys II., the Mad King? Nebo by měl dobré politické názory? Názory pište do komentářů :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Ano, a co víc, naslouchat jiným se mu taky moc nechtělo. Měl táhnout k žoldákum, tak je říkal, že chtěl.
Jak to že neměl?
Kde bereš tu jistotu, že by se Malíček stal správcem pokladny? Starkové od svých služebníků čekají, že budou tak čestní jako oni. Pro lidi jako Varys, Malíček a Tywin je čest sprosté slovo. Nehledě na to, že Ned na trůně znamená Jaime na Zeď, což znamená naštvaný Tywin.