Kvíz ze světa ledu a ohně - Ice & Fire

upraveno 2. listopadu 2015 v Komunita
imageKvíz ze světa ledu a ohně - Ice & Fire

Ověřte si své znalosti z Písně ledu a ohně a doprovodných knih v kvízu čítajícím 111 otázek. Zaměření testu se týká jak aktuálního děje ságy, tak i její historie, která je zachycená v knihách Svět ledu a ohně, Rytíř Sedmi … celý článek

Číst celý článek zde


«13

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Poklona Montemu za skvělou práci a předveďte se :)
  • upraveno 2. listopadu 2015
    No nevím kolik otázek mi ještě moje důstojnost dovolí..... když ty obrázky jsou tak pěkné, ach jo :D

    P.S. dík za toho Hodora, alespoň si nepřipadám jako úplný ignorant =D
  • Já se přiznávám že se stydím číslo napsat...
  • Tak nic moc, spíš nic než moc :-) 35 správně a to jsem jich tak třetinu tipnul
  • Tak já nakonec 59 správně, ale čekal bych od sebe víc :)
  • 52. Když jsem se rozhodovala mezi dvěmi odpověďmi, tak jsem tak na 90 % vybrala špatně.
  • JayJay
    upraveno 3. listopadu 2015
    Zapeklitě dlouhé,... něco lehké, něco tipovačka 1:3 :o), české překlady jmen to místy ztížily a 60 správně neokouzlí (ale úplně nejhorší to snad není... :o))
    Jinak překlepy: "Tarth" a "svědci" - v jednom tam t chybí, v druhém nahrazuje "d"
    A s těma vizema bych byl opatrný - "Stannis" i "Rhaegar" jsou spíše interpretace (jakkoli věrohodné), než co viděla... myslím, že Rhaegara nejspíše viděla ve vizích dvakrát, ale nepamatuji si, že by zmínila, že se jedná o toho samého člověka... ale to jen spekuluju, jak říkám, v tom bych byl opatrný...
    Ale jinak NÁŘEZ, fakt klobouk dolů.
  • @Monte Karstark :applause: Fakt dobré!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Jay Díky za info. Opraveno :-)
  • Koukám že jsem na tom zatím mezi Váma hodně bídně :-(
  • upraveno 3. listopadu 2015
    Hmm Noční hlídka volá vola :-D
  • @brbr hmm, u mě, když jsem se rozhodovala mezi 4 odpověďmi, neúspěšnost byla stoprocentní =D došla jsem ani ne do půlky, pak už bylo moje sebevědomí na nule.
  • JayJay
    upraveno 3. listopadu 2015
    @Dreamer: Hmm, já to tak měl asi prvních deset otázek, pak jsem zjistil, že když fakt nevím, tak je nejlepší střelit tu variantu, která vyčnívá tím směrem "no, tohle je určitě špatná odpověď", většinou to byla ta správná... :o)
    Jinak dostala mě otázka na výšku Zdi - První reakce byla "To vím naprosto přesně - xyz", no jo, jenže taková varianta mi tam chyběla a bylo tam jen "xyz + 100" a "xyz - 100" a teď babo raď (ale trefil jsem).
  • Už dlouho si chci znovu přečíst ságu. Skóre 61 mě v tom jenom utvrdilo :D Jinak skvělý kvíz :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Tie mince sa dajú zistiť aj bez znalosti mincí :D
    Inak ja som mal možno dobrú polovicu tipovačiek dobre, pri niektorých sa dalo ísť vylučovacou metódou a potom sa vyberalo tak z dvoch.
  • 107 bodov :3 asi som fanatik :D :D taktiež by som sa do krvi hádal o ďalší bod pretože Nymeria nieje zakladateľkou rodu Martellov .. iba ho značne posilnila a ták ale myslím že to bol Moros Martell ktorého si vzala za manžela ale rod Martellov existoval už pred tým ..
  • Uh, 54 bodů a připojuju se k těm, kterým tipování moc nevycházelo =D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Peterko
    Máš samozřejmě pravdu. Ale problém bude nejspíš v tom, že sis špatně přečetl otázku :-k
  • 62. . . stydím se :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Peterko
    Veď práve preto to tvrdenie NIE je pravdivé, čiže v otázke, ktoré nie je pravdivé, je správne :D
  • Rovnou si tipnu vítěze: Nevada 111 bodů :)
  • Já jsem ostuda 70 bodů to abych to celé přečetl ještě jednou a rovnou si sehnal i svět ledu a ohně, který jsem ještě ani neviděl
  • Gepeto napsal(a):

    Tie mince sa dajú zistiť aj bez znalosti mincí :D

    Ne tak nahlas prosimtě.. Tam jsem ulovil jeden bod :D
    Jinak celkově suma sumárum 40 bodů, ale v podstatě můžu napsat že jsem je věděl, protože čistě "TYP" mi nevyšel žádný snad.


    @Monte Karstark kolik bodů jsi měl ty? :D
  • 66 a to jsem se párkrát nechala nachytat co je (ne)pravdivé :oops:

    ale kdo kde bojoval? a kdo dokáže vyvolat krakatice z moře, to fakt nedávám :-)
  • 90, ale zrovna dočítám knihy podruhé, takže mám menší výhodu. :)
  • jooj a máte pravdu .. :D preto som to mal zle :D @Gepeto @Montezuma3 á @Jitka .. Axell Florent to vymenúval keď chcel dobyť Klepeto .. v Davosovej kapitole 3tia kniha
  • ...osmý řádek vlevo dole :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Phoebea napsal(a):

    Rovnou si tipnu vítěze: Nevada 111 bodů :)

    Kdepak. Měla jsem 67 bodů. Ale o pár bodů jsem se připravila zbrklostí a nepozorností. A Svět ledu a ohně doteď nemám dočtený :) Taky jsem se nechala u tuším dvou otázek překvapit chytákem...
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 5. listopadu 2015
    Tak mám 59 , asi si dám ságu znova :)
    Ale to je normální, někdy koukám na film a až na konci si všimnu, že jsem ho možná už viděla.
    Takže přečíst si ságu znova - to bude vzrůšo plné překvapení :)
  • Mám 76 a velkou radost :D Kupodivu vyšly tipovačky znaků rodů, to jsem vážně střílela od boku. Ale sem tam jsem i něco věděla... ;-)
    Velký dík a pochvala @Monte Karstark
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.