NTW co se inteligence tyce je docela vysoko. Naopak, kdyz budes stat na kopci ve vyhodne pozici, nepritel bude cekat a nebude provadet sebevrazedne utoky. Vyhrat jste mohli jen minulych dilech, kdy za timeout bylo viteztvi. Doporucoval bych nenechat se ovlivnit nazorem lidi, pro ktere hra byla prilis slozita a stala se jim permanentni frustraci.
Amaroun: V Brytenwaldě máš zapnuto, že se ti může zničit zbraň. Nevim jak je to teď v aktuální verzy, ale mě se ta zbraň zničila každou bitvu. Třeba i několik zbraní v jediný bitvě jsem zničil. Leze to docela do peněz tak jsem si to radši vypnul. Vypíná se to v tom menu kde máš možnost začít číst nějakou knihu nebo rozbít tábor.
Bylo to tady nebo nekde jinde? Kazdopadne jsem se bavili o tom, ze tady nekdo hraje League of Legends. Uz jsem zase aktivni, takze neprida si nekdo na hrani?:)
Komentáře