Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
24567172

Komentáře

  • upraveno 12. ledna 2011
    NTW co se inteligence tyce je docela vysoko. Naopak, kdyz budes stat na kopci ve vyhodne pozici, nepritel bude cekat a nebude provadet sebevrazedne utoky. Vyhrat jste mohli jen minulych dilech, kdy za timeout bylo viteztvi. Doporucoval bych nenechat se ovlivnit nazorem lidi, pro ktere hra byla prilis slozita a stala se jim permanentni frustraci.
  • upraveno 12. ledna 2011
    TW příliš složitá?:) lol:)
  • upraveno 12. ledna 2011
  • upraveno 12. ledna 2011
    jestli je TW složitý, tak bych chtěl vědět, co je potom taková Europa Universalis nebo Hearts Of Iron:D
  • upraveno 12. ledna 2011
  • upraveno 12. ledna 2011
    jo jasně, když se v tom po nějaký chvílí rozkoukáš není to problém, ale začátek rozhodně není tak jednoduchej jako třeba v TW
  • upraveno 12. ledna 2011
  • upraveno 12. ledna 2011
  • upraveno 12. ledna 2011
  • upraveno 12. ledna 2011
    Trocha hnidopišství a honění si ega :-D: Správně to je De bello gallico. Předložka "de" se pojí s 6. pádem.
  • upraveno 22. ledna 2011
  • upraveno 22. ledna 2011
  • upraveno 22. ledna 2011
  • upraveno 22. ledna 2011
  • upraveno 22. ledna 2011
  • upraveno 22. ledna 2011
    Třeba 1257 AD, myslím, že se připravuje i odvozenej mod Middle Europe, kdy bude i České království, v původní verzi jsme součástí Svaté říše římské.
  • upraveno 22. ledna 2011
    Tak díky za rady určitě nějaký vyzkoušim :-)
  • upraveno 22. ledna 2011
  • upraveno 22. ledna 2011
    Amaroun: V Brytenwaldě máš zapnuto, že se ti může zničit zbraň. Nevim jak je to teď v aktuální verzy, ale mě se ta zbraň zničila každou bitvu. Třeba i několik zbraní v jediný bitvě jsem zničil. Leze to docela do peněz tak jsem si to radši vypnul. Vypíná se to v tom menu kde máš možnost začít číst nějakou knihu nebo rozbít tábor.
  • upraveno 22. ledna 2011
    Ok díky za radu
  • upraveno 24. ledna 2011
  • upraveno 24. ledna 2011
  • upraveno 27. ledna 2011
    Bylo to tady nebo nekde jinde? Kazdopadne jsem se bavili o tom, ze tady nekdo hraje League of Legends. Uz jsem zase aktivni, takze neprida si nekdo na hrani?:)
  • upraveno 28. ledna 2011
  • upraveno 28. ledna 2011
  • upraveno 1. února 2011
    Kupujte Magicku
  • upraveno 1. února 2011
    Co jsem slyšel je to strašně zabugovaný.... Demo bylo ale vcelku zajímavé
  • upraveno 1. února 2011
  • upraveno 1. února 2011
    Tak, už i na torrentech je k dispozici 5 patchů. Však oni to rychle odladí, ale první dojem je naprosto úchvatný. Kombení elementů je boží.
  • upraveno 1. února 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.