Spoilery/rozdíly v seriálu - (spoiler všech knih a epizod seriálu)

Založil bych tohle téma pro lidi, který už viděli všechny uniklý epizody z pátý série a četli všechny knížky, a chtěj probírat věci, co v seriálu bylo úplně jinak než v knížkách a jestli to znamená změnu dějový linky, nebo to může prozradit něco z Vichrů. Zakládám to, aby nebyly spoilery u diskuzí u prvních čtyř epizod a aby se nemuselo nic schovávat. Tak povídejte, co si kdo myslíte?
135

Komentáře

  • @Everett_Young Spíš potvrzení R+L=J
  • @Phoebea Jenže ono od Carice zní to, že neodhalili dost opravdu trošku podezřele =D
  • Tak wiki ASOIAF nám potvrdila že Bloodraven je tříoká vrána :wall:

    Lord Brynden Rivers, called "Lord Bloodraven", was a legitimized Great Bastard of Aegon IV Targaryen and Melissa Blackwood, his sixth mistress. His personal arms were a white dragon with red eyes breathing red flame on a black field. In the television adaptation Game of Thrones he is portrayed by Struan Rodger.
  • @Everett_Young: Ber to s humorem,... z knih je to stejně na 99,9% jisté a jsou-li si tak podobní, tak je Rodger může hrát oba ačkoli to případně jsou rozdílné osoby... :o)
    Ostatně mám za to, že wiki také není úplně ve všem 100% přesná...
  • Co říkáte na dnešní díl. Ted už to jsou opravdu dva paralelní příběhy. Docela mne překvapilo, jak to splácali do kupy
  • @p1e9t9r2 Díl má speciální vlákno, piš tam.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 11. května 2015
    Tak po dnešním dílu je už jasné, že Aegonovo tažení skončí dřív než vůbec začne.
  • https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11141346_830928136988263_1129231384180728028_n.jpg?oh=0ebe6bf6f280c1e1aa395e90dc5d3e31&oe=5604B834
    Čo myslíte, bude to nová arya pri zabití Meryna Tranta, ako bolo pri uverejnenej kapitole? Dosť sa teraz o tom špekuluje...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 19. května 2015
    @stano Rest in pieces motherfucker aneb proč při sexu používat ochranu :twisted:
  • Nevím kam s tím jinam, tady to jistě nikomu neublíží - na edně jsem si přečetl zajímavej příspěvek do diskuze a nyní to lustruju na imdb...
    Jak už tady psal, tak se podle imbd v 7. 9. a 10. díle objeví Asha/Yara a v 10. ještě Balon… takže celkem věřím, že by se Greyjoyové mohli dostat do 6. série(Minimálně Victarion a snad Euron) A dál v tom díle budou Kevan, Pycelle a Varys, takže by se mohla stát stejná věc, jako v epilogu Tance. Má se objevit i herec Joseph Mawle, který hraje Benjena Starka, to mě hodně překvapilo, takže snad se vážně objeví!
    http://www.imdb.com/title/tt3866862/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

    vypadá to dost šíleně teda :D
  • upraveno 23. května 2015
    Hlavně ta část s Benjenem je dost ulítlá..

    Ježiši, teď jsem se podíval na cast epizody "Hardhome" a je to taky celkem brutus...
  • upraveno 23. května 2015
    Dá se tomu věřit? Když je to na imdb? V tom případě... to je síla 8-O
  • upraveno 23. května 2015
    I když ale... mohly by to být flashbacky. Neříkali tvůrci seriálu, že jich bude v téhle sezóně víc?
  • Tak flashbacky s bílými chodci jsou asi zbytečný. Leda s tím Benjenem, ale do jaké doby bychom se měli podívat? Jinak právě nevím nakolik je to důvěryhodný zdroj.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ešte tam ukazujú aj Nočného kráľa (toho rohatého, čo premenil to malé decko v štvrtej sérií tuším).
  • No tak Asha/Yara by taky mohla být v Theonově flashbacku, stejně jako Benjen v Jonově. Nevím no, možná by to prostě bylo takové to bilancování motivů postav před tím, než je zabijou. :-k
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Denebola
    No tak Asha/Yara by taky mohla být v Theonově flashbacku, stejně jako Benjen v Jonově. Nevím no, možná by to prostě bylo takové to bilancování motivů postav před tím, než je zabijou.
    Nebo jiný nápad. Asha a Balon budou zabiti novým charakterem, jenž se zjeví na konci 5. sérii Euronem Greyojem a ten popluje s armádou Železných do Meerenu. Můj osobní tip.
    A ohledně Benjena Starka, Benejen = Studenoruký.
  • @Stannis_Baratheon Ta seriálová obludka zvaná Yara nemá s Ashou společného vůbec nic.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Stannis_Baratheon To se Studenorukym vyvrátil sám Martin
  • Nebo se může ukázat Benjen v zombie módu :)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @pavel A Bran se s ním potká a jeho poslední slova budou:Strejdo Benjene, proč máš tak modré oči?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 23. května 2015
    @Everett_Young Po tom, co jsme zažili zprznění Sansi Ramsayem zažijeme incestní zprznění Yary Euronem. :twisted: :wall:
  • @Stannis_Baratheon Vzhledem k tomu jak vypadá, tak spíše zprznění Eurona Yarou :-D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Uvidíme, ale pro seriálového Eurona jsem všemi deseti
    image
  • @Stannis_Baratheon Chudák Euron :-( Napřed mu cpeš Yaru a teď ještě "vér ár maj dragns?"
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    upraveno 23. května 2015
    @Stannis_Baratheon Ty musíš Eurona hodně nesnaset
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Everett_Young Nakonec mu nacpe Cersei a Shiren
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Achileus @Everett_Young V klidu, když ho bude Dany hodně srát nakrmí s ní její vlastní draky. :twisted:
  • Tak imdb berte fakt s rezervou, je to zdroj, který může editovat vlastně kdokoliv. Jestli je ale to o Nočním králi a Benjenovi pravda, klidně bych je viděla ve společné scéně.
  • Gepeto napsal(a):

    Ešte tam ukazujú aj Nočného kráľa (toho rohatého, čo premenil to malé decko v štvrtej sérií tuším).

    Darth Maula myslíš? :-$ :dance:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.